Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

beecher (9270)|11.11.2004 21:25
[QUOTE="seba"]
Jsme na miste :) Signal slabota cmda asi bez naroku:(
Jinak dobra klihovice a tlaca podrobnosti za chvilku ipf .Jdeme na pruzkum.[/QUOTE]
A míč máte, chlapci? Či snad odkonce tučňáčtí převlek? :D
Petr Schinzel (84)|11.11.2004 21:29
Tak chlapi,nebudte skoupí na slovo,jak to tam vypadá?
hajekm (308)|11.11.2004 21:37
Pratele, kamaradi,
pro v patek pracujici nabizim odvoz do Upy v sobotu rano z Prahy, odjizdim nejpozdeji v 8.00 a vzhledem k jistym zmenam jedu zatim sam, takze se hlaste a mam timpadem pravdepodobne i misto v pokoji.
Milan
ipf (2136)|11.11.2004 21:51
Konečně i já se hlásím z místa srazu. Bohužel NOKIE 6230 jako modem zklamala (T-Mobil i přes ujištění nezabezpečil signál pro EDGE), spojení zachránil starý dobrý SE68i.
Už máme zasíťováno: becherovka - fernet - slivovice (takže všichni operátoři ;) ), akorát se signálem je to velmi slabé (ale zas nás nebude nikdo rušit :D ).
Pro ubytované na Sasance - vezměte si ručníky, nejsou součástí pokojů. Jinak na obou zařízeních se dá chodit v bačkorách. Doporučuji vzít si baterky pro zpáteční cestu na Sasanku.
Doporučená trasa z Prahy:
D11 až po kruhák na konci, přes něj rovně po 32 na Kopidlno - Jičín a dále po 16 na Novou Paku - Horka u Staré Paky, tady doleva po 293 do Stuence, dále doprava po 295 do Vrchlabí, doprava po 14 na Rudník - Mladé Buky (event. zkratkou po 297 přes Jánské Lázně) a dál po 296 přes Horní Maršov na Pec a 5 km před Pecí odbočit doprava na Malou Úpu, podél řeky až přejedete most a do Dolní Malá Úpa ke Spálenemu mlýnu (vlevo hospoda a velké parkoviště) - odbočit doprava do kopce skrz zákaz vjezdu (povolenky budu mít), koukat po levé straně bude JAVOR a následně JONÁŠ. Zajet na parkoviště a přijít se nahlásit.
Kdo bude bloudit, zkuste volat: 603114853.
Vít_ce4you (156)|11.11.2004 22:46
Měl bych přivést vzorek držáku na MDA II do auta se zvukovým výstupem, vyzkoušíme co to umí ... Vezmete nekdo zdroj 12V?
Zdenek Malinsky (9781)|11.11.2004 23:18
Teď mi psal Maeglin (doufám, že mu neku... jméno), že marodí, takže nejede. Prosil mě, abych to sem napsal, což činím.
Šeba_oldd (1184)|11.11.2004 23:21
Musim se omluvit ale ty studiove odposlechy zde nejsou ma problemova žena si vypujčila redukci a cely ctvrtek ji hledala - nenasla:mad:
Miloš Strouhal (3997)|12.11.2004 01:13
Tak, teprve teď jdu balit.. Prozraďte mi, jaké tam vládne počasí.. A jaké se na víkend očekává? Ať vím, co si mam hodit do báglu, a jaký si vzít boty.. ;) Díky
ipf (2136)|12.11.2004 09:02
[QUOTE="gm"]No skoro mě začíná mrzet,že jsem se nepřihlásil.:) [/QUOTE]

Klidně se sbal a přijeď. A případní další zájemci také, jen mi pošlete zprávu, ať můžu pohnout počtem jídel.
Jinak teď po ránu tady svítí sluíčko a pokud to vydrží,bude nádherný den (ale pro jistotu máme v autě vysoké zimní boty a lopatu si půjčíme ;) ).
Chuck (284)|12.11.2004 10:55
Žádné počasí mě nemůže zastavit..:))
beecher (9270)|12.11.2004 14:31
Skupina ve složení Windmaster (řidič), Beecher (dopisový korespondent), Petr (kibic) vyráží směr Malá Úpa...
Pavel Koza (4761)|12.11.2004 14:53
Toz trasa naplanovana v navigacnim systemu Yakumo Delta + Pocket KiM 2.7 (program mi doporucil jinou trasu, tak se necham vest - kdyz nedorazim, viniky hledejte na www.tranis.cz;), instrukce vytisteny, ted uz jen cekat na konec pracovni doby a pak 2x pres celou Prahu...:dead:

Jinak - zimni pneu mam, ale retezy ne... Mam se bat a shanet je po benzinkach? Uz jsem po nich koukal, ale na my pneu nejak nejsou ci jsou vyprodany...
Šeba_oldd (1184)|12.11.2004 15:13
Dneska ty retezy urcite potrebovat nebudes a v nedeli uvidime:))
ipf (2136)|12.11.2004 15:34
Provzní informace:
Získat povolení k vjezdu je horší jak vízum na Ukrajinu. Takže, kdo jste na cestě a dorazíte do půl šesté, zkuste si ji vyřídit cestou (bude vám odečtena z útraty). Vydává se na konci Horního Maršova. Sledujte po pravé straně: penzion "Veselý výlet", za ním je Cash & Carry, pár baráků (snad :oops: ) a pak závora a u ní dřevěná bouda "Informační středisko" a v něm sedí dvě dámy, co vám vypíšou povolenku (pokud jim sdělíte jméno, adresu, typ auta, SPZ, kam jedete (Jonáš/Sasanka), do kdy a proč (hlavně neříkejte pravdu, stejně by to nepochopily, takže: školení :D)).
Zbytek povolenek vyřídíme zítra.
ipf (2136)|13.11.2004 12:33
První den srazu je v plném proudu. Bohužel nedorazil nikdo z oficiálních představitelů výrobců cihel, takže slibované zajímavé informace se nekonají. I tak je si o čem povídat a spousta věcí k vidění, takže kdo nepřijel, prohloupil.
Samostatná reportáž se již připravuje, takže i vy ostatní se máte na co těšit.
PayasPiranhas (24)|13.11.2004 12:46
jojo, mrzi me to .... tesil jsem se moc, no coz prectu si reportaz :-)

kruci, kde mam tu ziletku
hybo (3107)|13.11.2004 14:30
Doufam, ze potesilo alespon to, co jsem poslal a co jsem vzkazal po vladci :-) Jen pro pripomenuti, ten, co se nejvice ozere dostane zdarma PocketKIM Pro CZ. Vsichni, co prokazou, ze se ucastnili maji slevu na prvni nakup 2%. No a CDcka se slovniky a phonetools si rozeberte dle nalady, je jich urcite dost :-))))
gm_ce4you (176)|13.11.2004 17:48
Mě osobně mrzí,že tam nejsem.Bohužel,práce a i trošku nachlazení...no na příští sraz určitě vyrazím.Na reportáž se těším.:)
ipf (2136)|13.11.2004 21:35
Právě jsem se chystal napsat něco zajímavého ze srazu, jenže dorazila tlačenka, takže sorry :oops: .
Miloš Strouhal (3997)|14.11.2004 05:55
Tlacenka byla naprosto dokonala..!:D :D Jak jinak, ze.. ;) A nevim jak vy ostatni ve svych domovech, ale tady v horach se chodi spat nejdriv az tak v sest hodin rano..! Zatraceny flesovani.. ;) :? :( :evil: Tak dobrou..:D
gm_ce4you (176)|14.11.2004 06:07
Hm.,tak to já zrovna vstávám.Teda tam to jede...:D
Miloš Strouhal (3997)|14.11.2004 06:21
Neeee.. Co te vede! Vetsina jich sla spat hned po vecernicku..:D :D :D Zbytek odpadl po televiznich novinach.. :D :D :D Akorat Seba se mnou vydrzel do tri, a ja ted tri hodky uz s napul zavrenyma ocima upravoval svou ExtROM zas o krucek bliz k "dokonalosti"..;)
Ted se tulim ke sve nasupene pritelkyni ( to je ona -> :evil: ) a snazim se ji vysvetlit, ze se VELICE mylila kdyz pocitala s tim, ze se ji tu budu venovat dele nez zhruba tak 5 minut za den..:D :D :D
gm_ce4you (176)|14.11.2004 13:29
Tak až se někdo dostne k pc,tak napište co a jak,at vím o co jsem přišel.:)
Petr Schinzel (84)|14.11.2004 13:42
Díky všem,co se mnou měli trpělivost.Hodně sem se přiučil.Sraz stal za to a nebyt nedělního HR tak bych byl nprosto spokojenej. A to na zpateční cestě ztrávím víc jak 10 hodin.Petr
Pavlucha (1496)|14.11.2004 14:03
[QUOTE="Petr Schinzel"]Díky všem,co se mnou měli trpělivost.Hodně sem se přiučil.Sraz stal za to a nebyt nedělního HR tak bych byl nprosto spokojenej. A to na zpateční cestě ztrávím víc jak 10 hodin.Petr[/QUOTE]

... se aspoň v autě prospíš ... :D
Zdenek Malinsky (9781)|14.11.2004 14:05
Tak už jsem doma. Cesta v pohodě, od Svobody bez sněhu, většinou svítilo sluníčko. V Pze jsme se stavěli pro benzin a na 3 místech. S Hounzoubr je to skoro jako letadlem. :D :D :D
Zdravím všechny z Jonáše, se kterými jsme se nestihli rozloučit.
Dobrou a šťastnou cestu.
PS:
Policii jsme potkali až v N.Strašecí, ale určitě se odpoledne vyrojí. :mad:
Honzabr (192)|14.11.2004 18:44
:D :D Zdravím všechny.Právě jsem se vrátil....z Krkonoš.Tedy už v 14,30 ale teprve teď jsem mohl zasednout ke kompu.Bylo to moc pěkný.IPF a ostatní díky a všechny nové (na živo-ne přes net) přátele ještě jednou zdravím :D :D
BTW : Jsem lehce unaven z nočního přesunu na Sasanku ;) :D
Šeba_oldd (1184)|14.11.2004 22:48
Special thanks:
Krackonos
Ipf - za organizaci dovoz a zajisteni tlacenky
Pavel za ce 4 you a opravu SD cards
Jaruska - za bodrou klihovici
Windmaster - za ukazku operacniho systemu win 98:mad: a zato ze ulita je utilita
Milan Svec - za dokonale vyklady snad na kazdy dotaz - proste ten clovek nezna slovo nevim
Jeho zene za bezva pokec a za to ze chodila na prochazky sama
Xp za HR a opetovné uvedeni meho MDA do provozu - super diky
Jeho pritelkyni za krasnou prijemnou ozdobu restaurace
Beecher za trpelive vysvetlovani neceho co jsem stejne nepochopil a za sdilení jeho GPRS WiFi
Hajakem za ukazku neceho co si asi nadelim od jeziska
Pinokio:D za jeho vzkazy do odpojeneho telefonu a copy DVD s HD 10GB
Honzabr za sezeni v koute a taky za to ze za nami prisel pesky velkou dalku dat si druhou veceri:D
Pavlucha za to ze zjistil ze s mym BT to nema cenu- koupim si nový
A proste vsem tem dalsim kteri se zucastnili a tvorili supr celek s dobrou naladou.
Dale jeste Hybo za prijemne darky a jeste jednou IPF za upominku na toto setkani ve forme stribrne plakety No kdo dostane Pocket Kim nevim vzdycky jsme se propili do strizliva.
Miloš Strouhal (3997)|15.11.2004 00:49
Po vzoru Seby bych chtěl též poděkovat Vám všem zůčastněným za úžasně strávený víkend, bylo mi s váma se všema moc dobře, celé tři dny mne to bez přestávky bavilo, jelikož jsem měl stále co dělat, a i když jsem nestihl otestovat, vyzkoušet a naučit se vše co jsem zamýšlel, i tak jsem nadšen ! Mam vás též všechny pozdravovat od Lenky, a ačkoliv se tím celým víkendem prokousávala jen díky tomu, že jste si s ní povídali, a mohla na Pavluchovim hx 4700 skoro nonstop hrát Jawbreaker a Solitaire :D , moc se jí tam s vámi se všemi líbilo, a klidně se ke mě ráda příště opět přidá.. Snad už v té době bude mít také své MDA..;)
Takže ještě jednou díky!

Jinak bych se vám chtěl svěřit s jednou pro mne momentálně velice smutnou věcí.. :?
Víte jak všem MDÁčkařům fungovala ta malinká nasazovací klávesnička, a jenom mě ne.. Tak už vím čím to je. A je to ještě horší, než jsem doufal, a než jsem vám tam skoro všem "tlačil" smutně do hlavy..:oops: Ten muj seriový konektor není ohnutý, či jak jsem myslel vyosený oproti konektorům jež měli MDÁčkaři, kterým ta kláveska fungovala bez problémů.. Ten konektor je celý vyutržený ze základní desky MDA, a již několik dní visí jen na drátcích jež zabezpečují nabíjení a synchronizování MDA. Jinak je totálně vše z té desky vytrhané..:oops: :oops: :oops:
Ach jo, ten konektor není výměnný, a GSMOBIL bude chtít zřejmě tuto závadu opravovat výměnnou celé základní desky v ceně 10000 kč. Jak jsem kdysi již uváděl, umím u MDÁček sundávat plomby servisů, tak aby nikdo v servisu nepoznal, že byl přístroj rozebírán.. Po příjezdu domu jsem to nevydržel, a celé MDA rozebral opatrně až do posledního šroubku. A onen konektor mi zůstal rovnou v ruce..:sarcastic: :(

Moc mne to štve, jelikož nebýt téhle nepříjemnosti, byl by pro mne celý víkend naprosto úžasný a díky vám všem velice příjemně strávený..

To ipf: Pavle, ten konektor je natvrdo zaletovaný do základní desky, žádná možnost snadné výměny za jiný, dokonce jsem na něm našem stopy nějakého speciálního lepidla jež HTC zřejmě používá k pevnějšímu přichycení k desce, aby to nevyselo jen na těch drátkách, takže nechápu, jak ho tobě mohli měnit, když v GSMOBILU vládne pro MDÁčka pravidlo, že se poškozený díl neopravuje, ale rovnou mění za nový.. A nová deska stojí 10000kč..:(
hybo (3107)|15.11.2004 03:14
[QUOTE="xp"]mohli měnit, když v GSMOBILU vládne pro MDÁčka pravidlo, že se poškozený díl neopravuje, ale rovnou mění za nový.. A nová deska stojí 10000kč..:( [/QUOTE]

ja myslim, ze by se to dalo pripajkovat, nebo ne?
hybo (3107)|15.11.2004 03:17
[QUOTE="seba"]Special thanks:
Dale jeste Hybo za prijemne darky a jeste jednou IPF za upominku na toto setkani ve forme stribrne plakety No kdo dostane Pocket Kim nevim vzdycky jsme se propili do strizliva.
[/QUOTE]
Uz jsem se bal, ze zustanu bez povsimnuti :-))) no, kdo vyhraje je na vas, co jste tam byli, jen mi proste reknete, kdo si to zaslouzi, kdo byl nejvice, nebo kdo udelal nejvetsi ostudu :-))))
ipf (2136)|15.11.2004 08:56
[QUOTE="hybo"] ... kdo vyhraje je na vas, co jste tam byli, jen mi proste reknete, kdo si to zaslouzi (PocketKIM), kdo byl nejvice, nebo kdo udelal nejvetsi ostudu :-))))[/QUOTE]

No, problém je v tom, že jsme se nedokázali dohodnout, jestli se jedná o výhru, nebo trest :D :D :D .
ipf (2136)|15.11.2004 08:57
[QUOTE="xp"]To ipf: Pavle, ten konektor je natvrdo zaletovaný do základní desky, žádná možnost snadné výměny za jiný, dokonce jsem na něm našem stopy nějakého speciálního lepidla jež HTC zřejmě používá k pevnějšímu přichycení k desce, aby to nevyselo jen na těch drátkách, takže nechápu, jak ho tobě mohli měnit, když v GSMOBILU vládne pro MDÁčka pravidlo, že se poškozený díl neopravuje, ale rovnou mění za nový.. A nová deska stojí 10000kč..:( [/QUOTE]

Stejně mi ho vyměnili. A dokonce mi ten původní i vrátili.
(i když je i možné, že mi ten původní jen přilepili a přinesli ukázat jinej, jenže to běžnej smrtelník nepozná. Ale stálo mne to skoro čtrnáct stovek :(( .
hybo (3107)|15.11.2004 09:00
[QUOTE="ipf"][QUOTE="hybo"] ... kdo vyhraje je na vas, co jste tam byli, jen mi proste reknete, kdo si to zaslouzi (PocketKIM), kdo byl nejvice, nebo kdo udelal nejvetsi ostudu :-))))[/QUOTE]

No, problém je v tom, že jsme se nedokázali dohodnout, jestli se jedná o výhru, nebo trest :D :D :D .[/QUOTE]

no, tak to je pak tezke :-) je fakt, ze mi to zustalo z minule souteze, uz me prestalo bavit obhanet lidi, aby si vyzvedli vyhru. no tak ja to zkusim nejak jinak nekomu podhodit :-)
beecher (9270)|15.11.2004 09:28
[QUOTE="hybo"]no, tak to je pak tezke :-) je fakt, ze mi to zustalo z minule souteze, uz me prestalo bavit obhanet lidi, aby si vyzvedli vyhru. no tak ja to zkusim nejak jinak nekomu podhodit :-)[/QUOTE]
Ja bych si to klidne i vzal... :D :D :D
ipf (2136)|15.11.2004 10:04
Pro všechny a (snad) za všechny bych chtěl napsat, že jsem večer zjistil, že jsem nevyřídil skoro nic z toho, co jsem chtěl a tudíž dva dny, je prostě málo. Takže příští sraz bych viděl tak na týden.
Pavlucha (1496)|15.11.2004 10:06
[QUOTE="ipf"]Pro všechny a (snad) za všechny bych chtěl napsat, že jsem večer zjistil, že jsem nevyřídil skoro nic z toho, co jsem chtěl ....[/QUOTE]


... a že si to někam nenapíšeš, čéče ... :D :D :D
Zdenek Malinsky (9781)|15.11.2004 10:06
Já bych to navrhoval jako cenu útěchy pro Hard Reset Mana = Pynokija :D :D :D Myslím, že zaslouží i zápis do Guinessovy knihy rekordů, protože tolik HR, co udělal on na své Motorole MPX 200 (čijaxetomenuje) během víkendu, už těžko někdo překoná. :( :( :(
Pavlucha (1496)|15.11.2004 10:08
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Já bych to navrhoval jako cenu útěchy pro Hard Reset Mana = Pynokija :D :D :D Myslím, že zaslouží i zápis do Guinessovy knihy rekordů, protože tolik HR, co udělal on na své Motorole MPX 200 (čijaxetomenuje) během víkendu, už těžko někdo překoná. :( :( :( [/QUOTE]

Já s tím souhlasím ... naprosto ... navíc mu Kima "přejí" i ti dva nešťastníci, kterým na jejich přístrojích předvedl jak vypadá HR ... :D :D :D
ipf (2136)|15.11.2004 10:22
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Zdeněk Malinský"]Já bych to navrhoval jako cenu útěchy pro Hard Reset Mana = Pynokija :D :D :D Myslím, že zaslouží i zápis do Guinessovy knihy rekordů, protože tolik HR, co udělal on na své Motorole MPX 200 (čijaxetomenuje) během víkendu, už těžko někdo překoná. :( :( :( [/QUOTE]

Já s tím souhlasím ... naprosto ... navíc mu Kima "přejí" i ti dva nešťastníci, kterým na jejich přístrojích předvedl jak vypadá HR ... :D :D :D [/QUOTE]

Jo, a bude ho mít kam nainstalovat? Po těch problémech s DVD vypalovačkou na 10GB HDD?:sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|15.11.2004 10:22
Tez hlasuji pro Pynokija, ten clovek si tu mapu rozhodne zaslouzi nejvic z nas vsech..:yes:
Je to i takova mala cena utechy za to trapeni s tim hardiskem a vypalovackou na DVD jez doma ma.. No co rikate, neni to nestesti vypalit sotva jedno DVD za cele dva mesice, co tu vypalovacku vlastni?...:D :D :D Z toho vypliva, ze windowsy preinstalovaval zatim jen jednou.. Co az se chudacek rozhodne, ze by si rad vypalil jeste jedno DVD?...:O
Miloš Strouhal (3997)|15.11.2004 10:31
Navrhuji usporadat verejnou sbirku, a za vytezene penize koupit Pynokiovi alespon 12GB Hard disk..:D :D :D
Jsem ochoten mu prispet hned ted 200 kc..;)
Zdenek Malinsky (9781)|15.11.2004 10:35
Ani nevím, co se včera ještě dělo. Odjížděli jsme s Honzoubr a Petrem Schnitzelem v 10:20 a na Jonášovi se ještě spalo :)
Jak CAB Master Richard vařil-pekl-smažil?
A co cesta? Doufám, že všichni dojeli v pořádku.

PS:
Ipfovi za mě a Petra předá "zobací a tlačenkovou" 100 Kč Honzabr.
hybo (3107)|15.11.2004 10:48
[QUOTE="xp"]Navrhuji usporadat verejnou sbirku, a za vytezene penize koupit Pynokiovi alespon 12GB Hard disk..:D :D :D
Jsem ochoten mu prispet hned ted 200 kc..;) [/QUOTE]

jste pekne hnusni :-) delate z nej chudacka a jest emu chcete dat SW, co neni pro jeho MPx :-) To ho jako mucite, nebo co? :-)
Šeba_oldd (1184)|15.11.2004 10:48
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Já bych to navrhoval jako cenu útěchy pro Hard Reset Mana = Pynokija :D :D :D Myslím, že zaslouží i zápis do Guinessovy knihy rekordů, protože tolik HR, co udělal on na své Motorole MPX 200 (čijaxetomenuje) během víkendu, už těžko někdo překoná. :( :( :( [/QUOTE]

No me se nepodaril odeslat z Pda prispevek se stejným návrhem jeste pred tebou .Navrhuji tuto cenu udelit PinoKimovi a to
Je nejmaldsi
Neni vydelecne cinny
Zapadl perfektne do kolektivu
Prinasel dobrou naladu
A bude moc prfektne otestovat kolikrat se to da nainstalovat - pri jeho cetnosti HR
Kdyz to tady ctu myslim ze je rozhodnuto - nebo je snad nekdo proti?
Šeba_oldd (1184)|15.11.2004 10:50
[QUOTE="hybo"][QUOTE="xp"]Navrhuji usporadat verejnou sbirku, a za vytezene penize koupit Pynokiovi alespon 12GB Hard disk..:D :D :D
Jsem ochoten mu prispet hned ted 200 kc..;) [/QUOTE]

jste pekne hnusni :-) delate z nej chudacka a jest emu chcete dat SW, co neni pro jeho MPx :-) To ho jako mucite, nebo co? :-)[/QUOTE]
Ma jeste 610 LOOxe cize tvuj perspektivni zakaznik
ipf (2136)|15.11.2004 10:53
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Ani nevím, co se včera ještě dělo. Odjížděli jsme s Honzoubr a Petrem Schnitzelem v 10:20 a na Jonášovi se ještě spalo :)
Na Jonášovi tou dobou šli někteří jedinci opravdu spát.
Jak CAB Master Richard vařil-pekl-smažil?
Nó, vystačil si naštěstí sám (jak uvedl Seba výše).
A co cesta? Doufám, že všichni dojeli v pořádku.
Zatím není hlášen nějaký nedojezd.
PS:
Ipfovi za mě a Petra předá "zobací a tlačenkovou" 100 Kč Honzabr.
Už to neřešte, výtěžek z Jonáše a části Sasanky pokryl náklady na raut, takž po nás zůstal vyrovnaný účet..[/QUOTE]

Honzabr (192)|15.11.2004 10:55
:D :D Teda pokud Pinokio toho looxika po ránu nezapne a totálně neodflashuje :D Měl jsem tu čest ho vézt na sraz,snídat s ním a pozorovat ho ze svého usedlého koutku a plně se za něj přimlouvám.Z něj vyroste dobrej kluk na "hračky" A nepropadá hned panice a je pracovitej a to se dnes cení :D Že jo Richarde beecheere ;)
Zdenek Malinsky (9781)|15.11.2004 11:10
Vzhledem k tomu, že nikdo na Sasance ani na Jonášovi nic nerozmlátil, na jídelně veřejně nezvracel ani netančil nahý na stole (u někoho bych to rád viděl ;) ) je o vítězi (asi) rozhodnuto. Jiný návrh nepadl. Kdy bude předání ceny vítězi? Bude u toho Nova? :D :D :D
Vítězi cenu přeji. Myslím to upřimně! :D :D :D :D :D Ovšem raději mu své hračky nepůčuji (Woody Allen: "Věřím v Boha, ale auto si raději zamykám")
PS:
Kdyby měl Seba místo vysavače (Lux pozn.autora) PDA (iPAQ), byl by rychlejší v odesílání zpráv. ;) :D
beecher (9270)|15.11.2004 11:28
[QUOTE="Honzabr"]:D :D Teda pokud Pinokio toho looxika po ránu nezapne a totálně neodflashuje :D Měl jsem tu čest ho vézt na sraz,snídat s ním a pozorovat ho ze svého usedlého koutku a plně se za něj přimlouvám.Z něj vyroste dobrej kluk na "hračky" A nepropadá hned panice a je pracovitej a to se dnes cení :D Že jo Richarde beecheere ;) [/QUOTE]
Nerozumim otazce, nechapu souvislosti... :oops: