Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Audio Recordery

Warrick (5)|14.8.2004 18:33
Čau, čau,
potřebuji, co nejdříve program, který dokáže real-time zapisovat na kartu nebo do paměti audio záznam. Rád bych používal Pocket PC k rozhovorům jako diktafon. Vyzkoušel jsem programů dost, ale žádný nefungoval dobře a některé mi dokonce zahryzli celé PDA. Nevíte o něčem? Díky!
Condor_ce4you (19)|16.8.2004 07:22
Jo take jsem shanel, navic mym pozadavkem bylo nejen ukladani na kartu, ale i realtime konverze do mp3. Moc se mi libil SoundExplorer, ale po chvilce pouzivani jsem zjistil ze se mi nahravani vypne asi po 30 minutach a ja potrebuju na prednasky aspon 45 min. Mozna to bylo pameti, do ktere se to zapisuje drive nez se to ulozi na kartu. No nicmene designem to byl skvelej softik. Tak jsem nakonec zakotvil u MP3 Voice Recorder z www.zavorine.com/wince prijde mi trochu mene prehledny, ale hlavne mohu nahravat na plnou kapacitu karty bez omezeni.
Condor2
eXEden_ce4you (811)|16.8.2004 08:11
[QUOTE="Warrick"]Čau, čau,
potřebuji, co nejdříve program, který dokáže real-time zapisovat na kartu nebo do paměti audio záznam. Rád bych používal Pocket PC k rozhovorům jako diktafon. Vyzkoušel jsem programů dost, ale žádný nefungoval dobře a některé mi dokonce zahryzli celé PDA. Nevíte o něčem? Díky![/QUOTE]
Zkoušel jsi Resco Audio Recorder? Není sice zdarma ... ;)
buro (5)|18.8.2004 17:53
Caute

Chcem vam oznamit, ze prave vysla nova verzia Resco Audio Recordera. Stiahnite si ju z webu, skusajte a potom si ju (samozrejme) kupte. Tuto je link: www.resco-net.com/audiorec.asp

Inac uvitam akekolvek poznamky, kritiku, napady a tak. Vsetko co aspon trocha suvisi s tymto programom.

Rado (Resco)