Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nová generace - verze 1.3 - 8.8.2010

black-devil (4)|21.8.2011 12:48
Dobrej den nejak mě nejde nahodit Erzika ( asi se ji nechce makat ) :D mám HTC touch diamond 2 Topaz a popravdě nevím co z toho mám stáhnout je toho na mě moc prosím pomoc! ! ! ! Děkuji
black-devil (4)|21.8.2011 12:55
-Pořád mě to píše INVALID MODEL ID a nevím co stím. :((
sydney76 (1)|21.8.2011 19:53
To bude tím, že máš jiný telefon než pro který je tahle ROM určená. Tohle je vše pro HTC Touch Diamond I. Musíš do jiný sekce.:cool:
Mech_ce4you (3)|6.10.2011 11:33
HELP
Zdravím mám následující problém (HTC Diamond)
nainstaloval jsem si Eržiku a opravdu super. Předtím jsem měl instalaci originál z Vodafone. Data jsem si zazálohoval pomocí Data Backup v.3.1 což vytvoří jakýsi exe beckup . A ten jsem použil pro obnovu dat a to jsem neměl zřejmě dělat. Od té doby HTC nenaběhne skončí v úvodní obrazovce a je "tuhej". Ted nemohu znovu "flashnou" což je logické neb se nepřipojí ActivSync, je z toho cesta ven ???

Díky
Adow (1267)|6.10.2011 14:58
Flashnout jde v pohodě z bootloaderu - odkaz na návod je v prvním příspěvku.. Jinak při přechodu na úplně jinou ROM doporučuju zálohovat pouze kontakty, kalendář, úkoly a pod.. Určitě ne registry nebo soubory - nemusí s novou ROM kamarádit (mimochodem, je to tu taky napsáno :D).
Mech_ce4you (3)|6.10.2011 15:17
Díky pane, už to frčí, to jsem potřeboval vědět. Odkaz jsem našel v pohodě , dokonce jsem ho asi i kdysi četl. Moc děkuji
scheescha_ce4you (9)|12.10.2011 10:13
Já mám s Eržikou problém.Omlouvám se, jestli se to tu řešilo.
Na kartě lidé mám oblíbené kontakty, ale někdy (často) se mě stává že po zmáčknutí kontaktu začne vyzvánění ale někoho jiného než mám na kartě.
I když tam mám obrázek i název kontaktu jak má být.
Díky za jakoukoli smysluplnou radu
Adow (1267)|7.10.2012 22:33
Kdyby měl někdo zájem o legendu, pomocí které se zrodila Eržika :D
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]