Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nová generace - verze 1.3 - 8.8.2010

mbiba_ce4you (143)|17.6.2010 15:13
[quote=Millisx]S2U2 je naprosto luxusní, vymazlená utilitka, co nejenže hezky vypadá, ale je i velmi praktická (info o zmeškaných hovorech, SMS, mailech, událostech), jednoduše ovlýádatelné i bez odemykání telefonu. A hlavně nic to nežere. DOporučuji vyzkoušet. Osobně jsem skončil po všech těch sense, manilách a mobile shell u kombinace S2US? Resco today plugin a phonex today. Stačí a pěkné.[/quote]

Já chvilku S2U2 používal, ale nakonec jsem to vypnul a používám z toho akorát vibraci při spojení :-D ono totiž všeck dobrý, ale převezme to částečně kontrolku nad budíkem, což mi vadilo, jinak perfektní věc. Možná bych to právě viděl jako ideální pro spolupráci s Eržikou noTF :-)

Mbiba

lupolupolupo (24)|17.6.2010 16:58
[quote=Adow]lupolupolupo: Bude, neboj. Snad s k tomu dostanu o víkendu ;).

oujea: Mrkní dole v tomto příspěvku.
[/quote]

Děkuji, moc se těším. Momentálně používám verzi 1.2 no TF plus nadstavbu today třetí strany ale není to ono.
jakoubecek (21)|18.6.2010 07:44
ahoj,
předně adowe díky za verzi 1.2, kde zatím vše jede bez problémů, a když, tak stačí vypnutí/restart nenažraného, ale s cht 1.8 naprosto skvělého sense...
mám jednu drobnou otázečku a to, jak odstraním připojení k internetu, po inicializaci operátora se totiž stáhlo i nastavení na wap a pro klid duše ho chci úplně zahodit, člověk nikdy neví, co si widle vymyslí...:) minule se mi to nějak povedlo, ale teď už nevím jak a nemůžu to nikde najít...
díky
Adow (1267)|18.6.2010 08:20
Start - Programy - Komunikace - NoData.. A tady to zakaž ;)
scopres (45)|19.6.2010 09:54
[quote=Adow]Kitchen WM6.5 vydám jako nadstavbu kitchen Eržiky X 1.2. Obojí bude do týdne.[/quote]

za 6.5 erži šel bych světa kraj :)

PS: včera jsem vyzkoušel několik 6.5.x ovládání je lepší než 6.1, ale každá rom měla něco co mi výrazně vadilo
mbiba_ce4you (143)|19.6.2010 11:42
To Adow: nakonec sem asi prestal experimentoat s wm 6.5.x - stava se mi tam, ze jsem po case nedostupný a v nektere verzi radia se to zase samo pripoji a v nektere verzi radia ne a zustane to offline i kdyz podle ukazatele signalu se top nepozna, ten ukazuje porad plyn signal... Tak jsem nainstaloval Erziku NoTF 1.2. Zaprvé, jsem byl velmi mile překvapen, jak to běhá a šokován kolik to má po startu volné ram, nevědě jsem, že je možné mám nainstalované všecko a pořád asi 55 MB volna! Prostě paráda, děkuju. Po všech těch experimentech to vypadá, že Eržika je pro ten stroj prostě asi stvořená :-)

1)Mám to ale jednu vadu, která mě překvapila. Kdysi byl v Eržice TACHI dialer, který dělal to, že u některých příchozích hovorů se nezobrazilo kdo volá ale byla místo toho vidět today obrazovka, telefon, zvoní, bliká, jde přijmout tlačítky ale není jak zjistit kdo volá (kromě melodie u kontaktu), Pk sem zkoušel verzi 1.0 NoTF a tam se mi zdálo, že je asi Qilin, každopádně to nedělalo, nestávalo se to. Teď to flešnu a hned sem viděl, že je to TACHI, tak sem si říkal, že už to dělat nebude, ale dělá to zas, potvora jedna, stejně jako tehdy, tuším u vereze v8 a v9. Vlastně tím potvrzuji to na co si stěžoval jeden uživatel přede mnou, ale já mu to vyvracel, protože jsem myslel, že tam TACHI není :-)

Málo volné paměti to nebude, v tu dobu bylo 50 MB volné to by snad i mělo stačit :-D Zkoušel jsem vypnout HTC dialer a zapnout ten windowsí, ale ten když otevřu zase nemá žádný viditelný seznam hovorů, teda má, on reaguje, když kliknu do správného místa tak se otevře ten hovor nebo kontakt co tam ma byt, ale prostě asi je to zelenym pismem na zelenym pozadí nebo bílé na bílém, že to není poznat - prostě je tam prázdné místo, které funguje ale nezobrazuje nic, nevím jestli jsem To popsal správně.

Chtěl bych se zeptat proč to tak je a jak z toho ven? Vím, že tohle je věc TACHI dialeru, protože to dělá i ve wm 6.5, 6.5.x kam se doinstaluje. Jde to prosím nějak umravnit nebo vyhnout se nějakému chování na základě kterého toblbne nebo snad tam nějak dát QILIN nebo to co tam bylo a neblblo v předchozích verzích? Třeba by stačil jen CAB, který bych tam donahrál, ale měl sem s instalací speciálně QILINU na wm 6.5x problémy, protože mi nikdy pak nešlo zapisovat nova cisla do kalendare a nebylo to česky, tak bych si nechtěl stejně nakopnout Eržiku nějakou verzí co blbne a nepatří tam...

Jakej byl vubec duvod navratu k TACHI? Min zere RAM? anebo nemam pravdu a byl tam furt?

2)A ještě jedna věc, jenom malej dotaz, když nemám rád TochLockPro, protože ty procenta baterie mi ukazujou nesmysly, stava se mi, ze kdyz to vypnu tak vidim baterii jenom na today obrazovce jakmile vlezu nekam do aplikace jsou tam jen hodiny a prazdny misto nebo tak neco, jde nejak zaridit hodiny + 4 dlkova baterie soucasne?

Díky předem za pomoc.

Mbiba
beesee (46)|19.6.2010 12:03
CoOkie home tab právě vyšel v nové verzi 1.8.5 :-)

Bohužel mi však CHTEditor 1.8.5 končí chybovou hláškou - V aplikaci CHTeditor.exe došlo k neočekávané chybě... :-(

edit: problém vyřešen-byla vydána opravená verze CHTeditoru 1.8.5.1 a už všechno funguje OK
Adow (1267)|19.6.2010 15:03
scopres: Moc si od toho neslibuj, WM6.5 jsem nijak neladil a ani to nemám v plánu. Jede to, ale ve srovnání s WM6.1 to není ono. Kitchen vydám zítra nebo v pondělí..

mbiba: Od jisté doby (od TF3D 2.1) je tam Tachi dialer - ten líp kamarádí s novějšíma verzema manily. Až bude kitchen pro Eržiku X 1.2, tak si ji stáhni a uvař si NoTF verzi buď bez dialeru nebo s klasickým Diamond dialerem, který byl tuším do verze 7. Já s Tachi problémy nemám, Diamond bude pro tebe ale jistota.

sbehring: Bude update pro Eržiku X 1.2 Sense 2.5 a ve vydané kitchen už rovnou bude ;)..

Slovensko: Opět prosím o překlady - doplnění hlášek CHT 1.8.5 (v manila souboru od IDS_UPDATE_TASKS dále) a překlad CHT Editoru 1.8.5.1. Byla by škoda mít toto ve slovenské Eržice anglicky nebo česky. Pokud by to někdo stihnul do zítřka, budu jen rád a přidám to do kitchen a update pro Eržiku X 1.2 Sense 2.5.. Díky!
_Amos_ (368)|19.6.2010 18:35
Já teda musím říci, že trochu všechny ty aktualizace nestíhám:), člověk si něco přizpůsobí a hned je tu něco nového...
Adow (1267)|19.6.2010 18:57
Když si napřed přes CHT Editor vyexportuješ nastavení a po instalaci zase načteš, tak o nic nepřijdeš ;)
_Amos_ (368)|19.6.2010 20:40
Já si to dělám složitější:). Lezu Co0kimu do jeho scriptů (kluk šikovnej je dal plně k dispozici) a upravuji si pozici textů a velikosti atd... A s každou jeho verzí to musím zase předělat, ale kdyby mě to nebavilo, tak to nedělám:)
scopres (45)|19.6.2010 20:53
To Adow: připojuji se k problémům s dialerem jako mbiba. Používal jsem s2u2 a tak jsem si toho nevšiml, ale teď mi to dělá taky - mámX 1.2. Ten dialer od diamonda má posuvník a překrytí při hovoru jako taichi? nebo je to ten prehistorický???
Adow (1267)|19.6.2010 21:04
Má posuvník a překrytí při hovoru - tak jak to bylo ve dřívějších Eržikách. Navíc umí videohovory. Až budu vařit verze s TF3D tak udělám znovu i tu s NoTF. Testovat ji ale nebudu, to nechám na vás - když už si to nechcete uvařit sami :P
mbiba_ce4you (143)|20.6.2010 10:34
[quote=Adow]Má posuvník a překrytí při hovoru - tak jak to bylo ve dřívějších Eržikách. Navíc umí videohovory. Až budu vařit verze s TF3D tak udělám znovu i tu s NoTF. Testovat ji ale nebudu, to nechám na vás - když už si to nechcete uvařit sami :P[/quote]

Díky, možná to pro nás co nepoužíváme manilu bude řešení downgradovat dialer :-) Testovat si samozřejmě budu sám, to dá rozum :-)

Vypozoroval jsem, že se to neděje náhodně, ale celá věc je úplně jednoduchá, jakmile je telefon zamčený, nikdy tachi nezobrazí kdo volá, místo tlačítka odemknou svítí stav hovoru (nereaguje ovšem, focus sice získa - zešedne kolem, ale nic jinýho se nestane...). Přitom ale na today svítí, že je odemčený.

Ovšem v případě nepoužívání zámku, příchozí hovory zobrazí vždy korektně... Není pak jenom nějaká jednoduchá věc v registrech, která by to řešila? Po půl hopdině na google sem nenašel nic jinýho, než to, že HTC dialery mají problém s Lockscreen, ale tam se všude píše o >=WM 6.5...

Mbiba

Adow (1267)|20.6.2010 18:39
Do druhého příspěvku jsem přidal update:
Aktualizace Co0kie's Home Tabu a editoru pro něj na verzi 1.8.5. Pouze pro Eržiku X 1.2 ve verzi Sense 2.5 - CZ - českou!

Píšu, že je to jen pro českou verzi - to jen proto, že pro slovenskou stále nemám překlad. Update bude samozřejmě fungovat i na slovenské Eržice - editor bude ale v češtině a v samotném CHT budou některé hlášky chybět. Hned jak dostanu překlad do slovenštiny, tak vyjde i slovenský update.
Neinstalujte to na starší verze Eržiky nebo jiné ROM. Jsou tam jen soubory, které se liší, samostatně to nebude fungovat!
beesee (46)|20.6.2010 18:58
Díky :-) Předpokládám, že když jsem si nový HomeTab nainstaloval sám z XDA fóra, nic nového nebo lepšího tím nezískám, takže přeinstalovávat nemá cenu... :-)
Adow (1267)|20.6.2010 19:10
Jen kompletní češtinu do CHT Editoru a trošku jinou (upravenou) češtinu pro CHT..
jakoubecek (21)|21.6.2010 08:26
když jsme u toho, co konkrétně přináší verze 1.8.5 nového?
Adow (1267)|21.6.2010 08:28
XDA-Developers - Co0kie's Home Tab..
Adow (1267)|21.6.2010 12:45
[h]Nové varianty Eržiky X 1.2[/h]
Do adresáře na melicher.eu jsem nahrál ostatní varianty Eržiky X 1.2, které ještě chyběly - TouchFlo 3D 1.1, TouchFlo 3D 2.1, je tam i NoTF verze s Diamondí telefonní aplikací.
Eržika X 1.2 - všechny varianty - Melicher.eu

Tyhle nově uvařené varianty jsem bohužel nemohl otestovat, protože to zatím vypadá, že se moje MDA odebralo do věčných křemíkových lovišť. Měly by ale bez problémů jet.
beesee (46)|21.6.2010 14:51
Oooo jeeee... :-( Tak doufám, že tu tvojí malou mrtvolku zase probudíš k životu - všichni bychom asi byli neradi, kdyby tím skončil vývoj Eržiky... Držím palce!
Adow (1267)|21.6.2010 15:03
Prozatím se mi ho podařilo probrat alespoň natolik, že jsem tam flashnul originál T-Mobile ROM. Po každým resetu ale zase chcípne a pak mu trvá třeba hodinu než se odhodlá zapnout. Musím zkontrolovat, jestli se tam flashlo i origo SPL - jestli jo, tak já mám hotovo a MDA letí na reklamaci ;)..
draceksoptik_ce4you (91)|21.6.2010 15:36
To Adowe: tak drzim Ti palce, at neni mrtve a hlavne at zije dale..

Ostatne me MDAcko je prave zrovna v servisu VSPDATA, s udajne zfialovym displeyem (nedrzici kontakt v pravem dolnim rohu LCD), minulou stredu poslano EMS postou. A dnes na jejich webu stavu zakazky, mam napsano uznana zarucni reklamace - vymena zakl.desky a dotykoveho panelu v zarucni dobe (za cca 4mesice prave konci, takhle aspon prodlouzi zaruka). Ale co je zajimave - to MDA bylo s odemcenym SPL a dokonce i Tvoji Erzikou i isntalovanym new radiem.. Fakt jsem to koukal, poslal jsem drive, nez jsem si uvedomil, ze tam neni puvodni SPL i T-Mobile ROM. Fakt dobry.. Takze cekam, kdy poslou zpatky, doufam, ze stihnou do patku, at pak mohu na dovolenou odjet :-) A co hlavne, co mi to tam dali, zda nejakeho ruzovaka T-Mobile.. ;) nebo aspon tu Erziku..
lupolupolupo (24)|21.6.2010 17:04
[quote=Adow][h]Nové varianty Eržiky X 1.2[/h]
Do adresáře na melicher.eu jsem nahrál ostatní varianty Eržiky X 1.2, které ještě chyběly - TouchFlo 3D 1.1, TouchFlo 3D 2.1, je tam i NoTF verze s Diamondí telefonní aplikací.
Eržika X 1.2 - všechny varianty - Melicher.eu

Tyhle nově uvařené varianty jsem bohužel nemohl otestovat, protože to zatím vypadá, že se moje MDA odebralo do věčných křemíkových lovišť. Měly by ale bez problémů jet.[/quote]

Děkuji moc. Už jdu flaschovat :-)
Adow (1267)|22.6.2010 07:43
[quote=Adow]Slovensko: Opět prosím o překlady - doplnění hlášek CHT 1.8.5 (v manila souboru od IDS_UPDATE_TASKS dále) a překlad CHT Editoru 1.8.5.1. Byla by škoda mít toto ve slovenské Eržice anglicky nebo česky. Pokud by to někdo stihnul do zítřka, budu jen rád a přidám to do kitchen a update pro Eržiku X 1.2 Sense 2.5.. Díky![/quote]Tak překlad CHT už mám, ale pořád se nikdo neozval s tím Editorem. Pokud ho nebudu mít do pátku, tak vydám slovenský update pro variantu Sense 2.5, ale editor bude v angličtině. Zkuste na to někdo mrknout, díky! Původní příspěvek je tady.
jakoubecek (21)|22.6.2010 08:25
btw. editor cht má být česky? mám ho anglicky...
dále trošku off tento topic, ale instnul jsem si poslední verzi wm skypu, funguje, ale nejde přepnout do sluchátka, jede jen na reprák jako "handsfree", má to vůbec jít nebo ne?
díky
Adow (1267)|22.6.2010 08:38
Pokud máš nainstalovaný update pro Eržiku, měl by být CHT Editor česky.
beesee (46)|22.6.2010 10:00
Pokud nemáš chteditor v češtině tak stačí ho spustit a v nabídce menu vpravo dole lze aplikaci přepnout na češtinu. Musíš být ale připojený k internetu-čeština se stáhne sama. Je to jiná čeština než od Adowa (ta je vychytanější), ale funguje taky :-)
kanak (78)|23.6.2010 09:14
Ahoj,

v novém Co0kie home tabu mi nefunguje přepínač tapety (tlačítko v sekci různé) a ani použití tapety na task bar a softkey bar. Jde to někomu?
lupolupolupo (24)|23.6.2010 15:07
Tak jsem si flaschnul verzi 1.2 TF3D 2.1. Vše jede jak má, až na jednu "maličkost". Nejdou vytáčet tel. čísla z kontaktů, ani z těch rychlých ani z normálního seznamu. Jediný způsob jak se dá vytočit tel. číslo je zmáčknout symbol sluchátka a na číselné klávesnici vyhledat kontakt a pak vytočit. Prostě nejde volat rovnou z karty kontakty v TF3D.
scopres (45)|23.6.2010 15:11
ve verzi WM6.1 NOTF X1.2 mi nefunguje WiFi, ve správci komunikace je WLAN vyšeděný, pokud ho zapnu přímo v systému WiFi tak se nic nenajde, ani ten čurapajdlík vedle hodin se mi nezobrazí. Při restartu tam na chvilku je, ale když systém naběhne tak tam už tam zase není.

Mtty a Hreset dělám.
WM6.1 X1.0 - no problemo
Adow (1267)|23.6.2010 15:34
kanak: Musíš si v CHT Editoru nastavit výchozí adresář s tapetama. Softkeybar a taskbar jde podle mě skinovat jen na WM6.5.x..

lupolupolupo, scopres: Já jsem momentálně na TMO ROM a nemám to jak otestovat - telefon pořád stávkuje..
lupolupolupo (24)|23.6.2010 16:07
[quote=Adow]kanak: Musíš si v CHT Editoru nastavit výchozí adresář s tapetama. Softkeybar a taskbar jde podle mě skinovat jen na WM6.5.x..

lupolupolupo, scopres: Já jsem momentálně na TMO ROM a nemám to jak otestovat - telefon pořád stávkuje..[/quote]

Jasně v poho. Děkuji moc za vše co jsi na eržice vytvořil, je to skvělá romka. Asi si přeflaschnu dnes verzi 1.2 TF3D 1.1 a u té zkusím chvilku zůstat :-) V podstatě má myslím jen horší kalendář, že není ten hezký graficky vyveden ale zkusím si nainstalovat kalendář třetí strany a bude :-)
_Amos_ (368)|23.6.2010 18:35
lupolupolupo: V sense 2.5 to vytáčení z kontaktů normálně funguje. Vím, že je to info k ničemu, když máš sense 2.1, ale třeba ti to pomůže při rozhodování přeflashnout:)..

Kanak: To skinování taskabaru funguje i WM6.5, které je v Adowě kuchyni... Vlastně to vezme vrchní a nebo spodní část obrázku a dá ti to pod ikonky...
scopres (45)|24.6.2010 14:27
ve verzi WM6.1 NOTF X1.2 mi nefunguje WiFi, ve správci komunikace je WLAN vyšeděný, pokud ho zapnu přímo v systému WiFi tak se nic nenajde, ani ten čurapajdlík vedle hodin se mi nezobrazí. Při restartu tam na chvilku je, ale když systém naběhne tak tam už tam zase není.

Mtty a Hreset dělám.
WM6.1 X1.0 - no problemo

Edit: vyřešeno, ku*va fix tolik hodin v pr*eli, je nutno ihned po Hresetu odpojit od PC pak vše ok, jinak to WiFi blbne všude. Ale dělá mi to jen v práci doma to můžu nechat připojené, asi Windows nebo co :) hymlhergotkrucajselementfagot :)
lupolupolupo (24)|24.6.2010 14:56
Nepoužívám sense 2.1 ale TF3D 2.1. A tam to vytáčení nejde. Ale včera jsem přeflaschoval na TF3D 1.1 a asi u ní chvilku vydržím. Jen mě zase zaskočilo že se tam nedá přeuspořádat pořadá ikon v té dolní liště kontakty, zprávy, maily, internet, fotoaparát.......jako u TF3D 2.1. Nebo se to nějak dá??? Díky za případné odpovědi.
Adow (1267)|24.6.2010 17:31
scopres: Výborně, ono se to časem všechno vyřeší samo :D

lupolupolupo: Stáhni si přiložený soubor, edituj pořadí karet (to číslo u pageorder) a přepiš ten co je ve \windows. Po restartu TF3D bys měl mít pořadí jaké chceš.

ALL: Tak moje MDA je opět v servisu...
lupolupolupo (24)|24.6.2010 19:53
[quote=Adow]scopres: Výborně, ono se to časem všechno vyřeší samo :D

lupolupolupo: Stáhni si přiložený soubor, edituj pořadí karet (to číslo u pageorder) a přepiš ten co je ve \windows. Po restartu TF3D bys měl mít pořadí jaké chceš.

ALL: Tak moje MDA je opět v servisu...[/quote]

Díky, zase jsem chytřejší.....tak jsem si to přečíslovala a jdu to zkusit šoupnout do Diamonda. Ještě dotaz, jak se dá úplně odstranit karta hudba? Zatím jsem si jí dal na poslední pozici ale chtěl bych jí úplně vyhodit....je k nepoužití, protože při zhasnutí displaye se přehrávání vypne, takže používám na hudbu program S2P.
Lufik (3)|25.6.2010 10:10
Dobry den mam menší problém používám verzi sense 2.5 když jsem včera udělal soft reset pomocí programu reset ppc tak mi pri spousteni naskocilo jak kdybych si prave nahral romku do telefonu a udelalo mi to hard reset nevite co by to mohlo zpusobit ???
Adow (1267)|25.6.2010 11:01
Udělal jsi před instalací formát pomocí MTTY? Asi ne, co? Mrkni na postup instalace, je tam odkaz.
scopres (45)|26.6.2010 17:56
To Adow: mám X 1.2 NOTF ještě upravené kitchen (vyházené věci, které nepotřebuju). Nezobrazuje se mi ikona Btooth, i když je BT zaplé. Nemůže to být tím že jsem vyhodil dialer tachi včetně ikon co byly zatržené (nemám nainstalovaný žádný dialer, používám s2u1)? Už ten tel. mám nastavený a nechce se mi to znova flashovat a zkoušet který balíček to dělá. Není to žádná tragedie, jen taková třešnička na dortu. Jinak mít po restartu 62% volné paměti je supr :)

PS: ikona wifi se ale zobrazuje
Adow (1267)|26.6.2010 18:06
Ten Diamondí dialer to obsahoval v sobě, Tachi už ne. Mělo by stačit přidat TaskBarIconMgr, ikdyž tam žádný HTC dialer nemáš.
scopres (45)|27.6.2010 09:49
a dá se nějak doinstalovat samostatně - vypreparovat z kitchen jako cab případně jen něco přepsat apod?
Adow (1267)|27.6.2010 12:14
Pokud nechceš vyrábět cab, tak nakopíruj soubory (ten modul bez adresáře, jen to dll) a přidej app.reg do registru. Po resetu by to tam mělo být..
scopres (45)|27.6.2010 14:30
[quote=Adow]Pokud nechceš vyrábět cab, tak nakopíruj soubory (ten modul bez adresáře, jen to dll) a přidej app.reg do registru. Po resetu by to tam mělo být..[/quote]

Abych to dobře pochopil mám:
1. nakopírovat soubor Eržika X 1.2\EXT\SHARED\D - Telefonní aplikace\TaskBarIconMgr_2_11_0_0\files\TaskBarIconMgr.dll\TaskBarIconMgr.dll do adresáře c:\windows
2. spustit Eržika X 1.2\EXT\SHARED\D - Telefonní aplikace\TaskBarIconMgr_2_11_0_0\app.reg

???
Adow (1267)|27.6.2010 14:45
Tak samozřejmě kromě toho dll i ostatní soubory - tzn. všechny ty bmp co jsou u toho a 0405.mui pro češtinu.
scopres (45)|27.6.2010 15:05
[quote=Adow]Tak samozřejmě kromě toho dll i ostatní soubory - tzn. všechny ty bmp co jsou u toho a 0405.mui pro češtinu.[/quote]

Hotovo, funguje, kopírování mi jde na 1. :)
Díky
mbiba_ce4you (143)|28.6.2010 08:58
ToAdow: Moc děkuji za NoTF verzi s Diamond dialerem, vim, ze ji nemuzes vyzkouset, otestoval jsem ji, zda-li je vše OK a bohužel pár věcí je divně a to zrovna nečekaně hlavně ten proklatý dialer :-D :

1)Dialer, při vytáčení nebo přijímání čísla vidím asi windows dialer, hovor se dá přijmout jen tlačítky a vypada to uplne jako asi urcite wm dialer. Behem hovoru se zobrazuje akorat bila obrazovka, kde je v dolni casti takovy naznak pismene H pulka zelena a pulka cervena, pod tou cervenou pulkou ja svetle cerveny napis pridrzet, ktery funguje, jinak nic, zadnej cas hovoru a podobne obvykle veci. V nastaveni dialeru je karta upresnit, kde lze zvolit vibrace pri spojeni apod. ale to pri hovoru nefunguje (nevibruje pri spojeni). Skin WM dialeru je zapnutý, koukal jsem do Advanced config... Kdyz zapnu wm dialer, chodi korektne wm dialer, takze odpadne ta bílá obrazovka s tím zeleno cervenym H a je tam pri hovoru to co tam ma bejt... Takze se zapnutym i vypnutým HTC dialerem vypada prijimani hovoru a telefonovani uplne stejne jako u wm dialeru. Jde to nejak za chodu vyresit nebo je treba pridat nejakou ingredienci pri vareni?

2)Po pár sekundách od startu často spadne StylusLock, takze zmizi % baterie a je tam ten klasickej 4 dilnej ukazatel baterky, ale ne vždy...Ale to asi budše jen momentální stav...

Při pohledu na 72 MB volné RAM po startu si říkám, že to snad ani není fyzicky možný to je obdivuhodný!

Jeste jednou diky

Mbiba
Adow (1267)|28.6.2010 10:52
Tak jak to tak sleduju, tak to bude asi docela provázanější na další balíčky. Dialer co tam je je kompletní a měl by být funkční - porovnával jsem se starší Eržikou 8 NoTF, kde byl a tam jel v pohodě.
Diamond phone canvas je taky v Eržikce X 1.0 NoTF - zkus ji flashnout - pokud tam pojede, tak jen prohodím SYS, ostatní balíčky nechám a zkusím uvařit znovu.
amos.zamba (44)|28.6.2010 12:15
Nějak se mi sekla originál romka, tak uvažuji o eržice. Používám hlavně Operu a IGO. Co by jste mi doporučili, nechat originál rom kde IGO i Opera běží bez problému nebo nějakou verzi eržiky ? Díky