Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hlasové vytáčení a BT handsfree

tombik_ce4you (116)|18.2.2010 00:39
Hezký večer přeji všem,

Tak jsem vyměnil Diamonda a byl zklamán. TouchPro2 nemá Voice Dial...inu to jsem věděl z recenze. Leč myslel jsem že nebude problém něco doinstalovat. Bohužel zjistil jsem že doinstalovyné hlasové vytáčení funguje pěkně, ale bohužel si nepovídá s BT Handsfree.

Jednoduše TouchPro2 nespustí aplikaci pro hlasové vytáčení když stisknu tlačítko na HF. A když nastavím spuštění aplikace na HW tlačítko tak se aplikace připojí na interní mikrofon (nikoli HF) takže v autě zase tak nějak k ničemu. Neřešil to tu už někdo? Nějaké nápady? Nepodařilo se mi najít řešení ani na XDA :-(

A také mi přijde, že zařízení špatně odesílá zvuk (např z tomtom, nebo právě voice dialu) HF v profilu A2DP...jako by se přenos zvuku zapnul tak o 2 vteřiny později než se začne přehrávat :-(

Ví někdo co s některým z těchto problémů? Předem děkuji
trminek (88)|18.2.2010 10:18
Ahoj já to řešil taky a docela usilovně a nikde jsem nenašel řešení. Smířil jsem se s tím, že na WM 6.5. prostě ten cyberon voice speeddial nefunguje s BT HF. Ono je možnost použít jiné programy, ale mě se tady líbí, že si příkazy namlouvám sám.
Mám taky smartfoun s WM6.5 standard a tam možnost hlasového vytáčení také není a u 6.1. to bylo nativně....
tombik_ce4you (116)|18.2.2010 12:17
A ja doufal ze problem solved. Nekdo z XDA psal do HTC proc to nefunguje. A odpovedi mu bylo ze to zarizeni Cyberion Voice Comand nema, takze mu nemohou poradit...Fakt vtipny.
Halt budu za jizdy smatlat po displayi. No :-(