Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Inteligentní zamykání kláves

t.prochazka (125)|23.1.2010 17:13
Klasické zamykání, co je ve WM mi přijde zcela nesmyslné. Samotný displej se v kapse sám nezmáčkne, jediný problém je v podstatě s levou call klávesou, která po druhém stisku zavolá na poslední volané/přijaté číslo.

Neexistuje něco, co buďto zařídí zamknutí dolních kláves, pokud je něco blízko senzoru. Automaticky by se tak v kapse zamkly a po vytažení odemkly. A nebo kdyby alespoň šlo zavolání na druhý stisk zakázat úplně, hovor lze vyvolat i z displeje.
Zdenek Malinsky (9781)|23.1.2010 21:05
:D :D :D To, co pokládáš za nesmyslné v první větě, tak ve druhém odstavci popíráš.
Neboj, výrobce ví, co dělá. A kdyby se ti to nezdálo, tak je několik alternativ. Stačí trošku zahledat a
hudyss (219)|23.1.2010 21:37
:yes: ja rad J.A.R. :D
t.prochazka (125)|24.1.2010 09:20
Tady je zase někdo hrozně chytrý.

Nic nikde nepopírám. Tvrdím, že je zcela zbytečné zamykat celý displej, aby mi v kapse mobil sám nevolal, protože kapacitní displej v kapse nic neaktivuje. Jediný problém je s levou HW klávesou, pro aktivaci hovoru. Ta vyčnívá a v kapse se zmáčkne velice snadno. Takže by úplně stačilo tuto funkci deaktivovat nebo najít zámek, který by dokázal využít proximity senzoru.
t.prochazka (125)|24.1.2010 09:26
Nějaké zárodky jsem našel: link 1, link 2

[color=red]Upraven link. Používej klikací - nejsme warez fórum. admin[/color]
tortoise (546)|24.1.2010 10:22
[quote=t.prochazka] protože kapacitní displej v kapse nic neaktivuje. [/quote]

To je nesmysl, minimálně já jsem se mnohokrát přesvědčil o tom, že stačí mít oblečení trošku navlhlé a kapacitní displej se v kapse mačká sám stejně dobře, jak odporový.

Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2010 12:14
[quote=t.prochazka]Tady je zase někdo hrozně chytrý.[/quote] Jasně, ale je nás jen pár. :D :D :D

Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2010 12:14
[quote=t.prochazka]Tady je zase někdo hrozně chytrý.[/quote] Jasně, ale je nás jen pár. :D :D :D