Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

roze_ce4you (76)|22.6.2011 20:42
Po HR jsem nahodil i oblíbené TCPMP :-). Ale chová se mi to jinak než před HR :-(.
Měl jsem (a mám) zatrženo přehrávat hudbu na pozadí. Když ale zmáčknu hlavní vypínací tlačítko, tak se mě předpokládaně zamkne a vypne displej, ale taky se pozastaví přehrávání TCPMP. Každý další stisk toho tlačítka pak cyklicky zapne/přeruší přehrávání TCPMP.
Před HR se mi po stisku vypínacího tlačítka vypnul a zamkl displej, ale TCPMP hrálo pořád bez přerušení.
bobak_ce4you (55)|22.6.2011 22:50
dekujiu Tome je nadherny mel jsem trial ale ale neni česky kdyby nemel tolik nastaveni tak bych to jeste skousl(tu angl.)i tech 20 dol.bych dal
PS: jen takovou drobnost:kam je nejlepe instalovat mam meteoservis a google mapy na" my Card" a treba operu na "my Storage" nedelam chyby(mel jsem 8 roku Symboš) jinak vše OK zvykam si je to nekdy tvrde ale je to masina sem zatim velmi spokojen -ješste me čekaji ty mapy (mam prej čas do konce prazdnin ) napsali me mail ale chci pred velkou dovčou aktualizovat abych mohl porovnat s Tomem .nelituji dik
tomsoft (2734)|22.6.2011 23:04
Jo, SPB Wireles monitor je trochu větší, ale zase umí měřit všechno možné :)
Já jsem to nikdy nepoužíval.... používám k těmto účelům jen opravdu mini aplikaci "HomeScreen PlusPlus", který mi měří vše co potřebuju (kolik dat jsem stáhnul a poslal, kolik SMS, kolik minut přijatých hovorů a kolik odchozích) + něco navíc. Je to sice v ENG, ale těch pár věcí je v pohodě.
Bohužel možná pro někoho, kdo používá v M10 to rozhraní ASUS HOME, tak je tento program k ničemu, protože všechny ty údaje zobrazuje na ToDay obrazovce (klasická obrazovka WM).
Kdo ale používá třeba klasiku nebo SecondToDay, tak ano, tam údaje uvidí.
Jinak s instalacemi si nedělám hlavu.... kromě navigace, je vše přímo v zařízení a ještě je tam hodně místa.
Na MyStorage mám hudbu a na SD mám navigace. Programy, třeba jako operu, meteoservis, googlemaps a další blbosti mám v zařízení.


Pro kolegu s dotazem k TCMP bohužel nic nemám, tento program nepoužívám, ale Permar by mohl, tak se snad ozve, co? :D
permar (552)|23.6.2011 11:38
To roze : nemám sic TCPMP ,ale CorePlayer ,je to defacto ta samá aplikace jen není free, ale pokud ti to před HR fungovalo v pohodě,tak i po HR ti to musí šlapat jako předtím,zkus si s tím nějak pohrát , mě to s Core funguje,tzn. vypnu tlačítko a hudba hraje ,je minimalizovaná a displej nečinný........ Asi jsem neporadil,jak by si očekával,ale nevím v čem by mohl být zakopaný pes... :)
honzitos_ce4you (1)|23.6.2011 13:09
Zdar lidi, čtu to tady a vidí, že se vyznáte. Měl bych dotaz: provedl jsem úspěšně aktualizaci map u Garmin Asus nüvifone M10, vše proběhlo OK, ale později jsem zjistil jednu změnu: Původně při spuštěné navigaci se dalo nastavit, jestli se v pravém dolním rohu zobrazuje čas příjezdu do cíle, nadmořská výška, vzdlenost do cíle nebo směr pohybu (světová strana). Po aktualizaci se ale toto tlačítko nechová po stisknutí jako dříve (nezobrazí se výše uvedená volba možností), ale chová se stejně jako levé dolní tlačítko, tzn. zobrazí se trasový počítač. Můžete mi poradit, jak přimět pravé dolní tlačítko, aby zobrazovalo volby jako původně?
Díky
bobak_ce4you (55)|23.6.2011 23:21
diky Tome tak jsem stejne neodolal a skusil ten SPB monitor (bohužel trial -demo)je to pohoda je to po stažen a instal.i v cz koukal jsem jak osel asi podle mista stahovani nevim ale zkousel jsem a je přesny na vše (wifi dale přes operatora,i wap , MMS a USB nevm co ješte i s upozorněnim v ruznych intervalech - tak do neho asi půjdu (20usd)
PS :tim mistem instalovanim jsem to psal abych nedelal chybu protože i když mam misto vyskakuje při každe instalaci (jak cab. tak exe hlaška o paměti ale to je asi folklor WM nebo užasne M10tky aby jsme ji nepřetěžovali :))
bobak_ce4you (55)|23.6.2011 23:32
jo ješte poznamka k te aplikaci gprs of-on jak jsem uvadel minule nekde z te 7 stranky teto diskuse -již jsem ji odinstaloval nefungovala jak by mela ani v jednom připojeni normalne se to připojilo ke všemu a se všema prohližečema sice to trocu blikalo ale pak se to pšipojilo a jak jsem nekde v diskusi četl tak už to na tento (WM 6.5.3) nefunguje korektne je to z r 2009 jeste prej na 6.1 tak jen tolik .:((
luigi_ce4you (20)|23.6.2011 23:35
Dnes mi prisla M10 zo servisu. Najprv ma prekvapilo ze prisla v tej istej krabici v ktorej som ju tam poslal a potom prisli dalsie prekvapenia. Telefon bol len tak pohodeny v krabici medzi dvoma stranami z novin co mi prislo zvlastne lebo ja som ho posielal v molitane. Potom som si pozrel ci je kryt vymeneny co som hned zistil ze ano. Kryt je pravdepodobne napodobenina a nie /original/ lebo ten pliesok kde je napis nuvifone je hlinikovy. Povodny napis bol asi kovovy ale urcite bol chromovany. Necham sa prekvapit ako dlho vydrzi a ak zase praskne tak pojde zase do servisu.
lapiduch_ce4you (18)|24.6.2011 13:29
Dnes mi taky přišel z opravy, ale ten plíšek není hliník, aspoň tedy ten můj. Zabalený byl stejně jak jsem ho poslal - v origo krabici a nahoře kus molitanu. Ještě vyměnili sluchátko za nové.
tomsoft (2734)|24.6.2011 14:06
Jo, já se taky přidávám k velmi pozitivním zkušenostem se servisním oddělením....
Tak jak jsem ho tam poslal, tak jsem ho měl zpátky, samozřejm s výměnou toho rámečku + sklo + ten kovový plíšek nebo jak se to dá nazvat. Vše je 100% OK :yes:
edware (27)|25.6.2011 14:45
to luigi: mám také po opravě http://www.bscom.cz/m10-top-case-sub-assy_d95193 , molitanovou výstelku jsem pro jistotu přilepil :D a ten plíšek také nemám kovový(-magnetický), ale rozdíl jsem nepoznal - sice se tváří jako Nr ale věřím že to je hliník.
Milan1963 (3)|25.6.2011 18:11
Zdravím uživatele fóra, kde jsem se registroval, aby jsem Vás poprosil o radu. Známý mě požádal o přeinstalaci firmware přístroje : Garmin-Asus nüvifone M10. Flashnutí firmware jsem zvládnul. Původní firmware : M10_ALL_V4.11.0_Modem_M4.6.15_Retail_CSY_app_CZE00_V3.1.2
Postupně vyzkoušeno firmware : M10_ALL_V6.22.0_Modem_V4.7.10_Ship_CSY_app_CZE00_V5.2.2 a
M10_ALL_V6.26.0_Modem_V4.7.14_Ship_CSY_app_CZE00_V5.3.2 ,od mistra Pitky. Dále zkoušen oficiální firmware :
M10_V6220_CSY_app_CZE00 , M10_V6260_CSY_app_CZE00. Vznikl jeden problém. S původním firmware, při vložené paměťové kartě : SanDisk 16 GB,SDHC, formátované na FAT 32, systém normálně nastartuje a telefon + paměťová karta je při synchronizaci s PC v systému Windows 7 Professional viditelná. U zbývajících firmware systém Windows mobile s vloženou paměťovou kartou v přístroji nenastartuje. Jen úvodní spouštecí obrazovka s informací o verzi firmware. Když je paměťová karta z přístroje vyjmuta, systém Windows mobile se normálně spustí u všech verzí firmware. Neznáte možné řešení problému. Předem děkuji za pomoc.
pitka (1346)|26.6.2011 13:54
Otázka je kde si kartu zformátoval původně, jestli na původním verzi FW nebo na PC.
Zkus zformátovat znovu tentokrát na PC.
V původní verzi byla chyba ovladače sd karet.
Milan1963 (3)|26.6.2011 18:18
Zdravím a děkuji za odpověď. Paměťovou kartu jsem formátoval pouze na PC. Je možnost formátovat přímo ve Windows mobile (v přístroji).
Jaký je postup ? Pokud ano, tak je stejně problém, že s vloženou paměťovou kartou nevystartuje operační systém přístroje M10. Díky za pomoc.
pitka (1346)|26.6.2011 22:51
Doporučuji formát na PC, ale prozatím nic na kartu neukládat.
Poté vložit čistou to telefonu s novějším FW a ověřit funkčnost.

Pro WM existuje několik desítek sw pro práci s souborovými systémy.
Jedním z nich např. základní sw Resco Explorer....apod.
Milan1963 (3)|28.6.2011 07:20
Děkuji za rady. Poslední radu na sw pro práci se souborovými systémy, jsem už nestihnul. Známý si již přístroj vyzvednul.Včera byl někde v servisu. Údajně zjistili, že čtečka karet není funkční. M10 bude zasílat na záruční servis. Pěkný den.


bobak_ce4you (55)|30.6.2011 02:32
zdravim příznivce M 10 jen se zamýslim jak to udelat s tema datama v cizine stale na pozadi pracuje mnoho aplikaci a nepomaha (ani gprs of-on, pak ta manila gprs ta taky fixluje nebo neodpoji když vypnu co mužu (meteoservis atd)nebo co umim spís tak stejne jede spousta veci za necele 4dny je tam skoro 5Mega co udelal system (přes wifi skoro nic) a když počitam tak (ja TM) za kb je 0,06 kč v zemich řekneme EU ale počita se to po 100kb za 1"cvrknuti " to u vsech operatorů(spojení )tak i když jen 5kb tak stejne 100. tak ja za ty 4dny mam sice 10mega ale kdyby to bylo v cizine tak jako 10 po tech 100kb balikach to je skoro 600kč a proč to pisu jedu do HR a tam neni ani 1pasmo ani 2 ale až (třetí)2b a tam je to 0,29 kč/kb jeste nejsou v EU tak že 5x tolik tak to je sila takže si bych bral baliček (500kč-200mega-letni akce TM )nebo zrušit data na tu dobu dov.-a využivat jen Wlan-je na každem rohu nebo asi vezmu m10 jako navi a starou Nokii /symbian na volani a sms -kdyby to slo vypnout (datove připojení)bylo by po problemu . (na netu jsem byl jen 2x -asi mb nebyl čas )
permar (552)|30.6.2011 08:50
No nechce se mi moc věřit,že když použiješ program na vypnutí GPRS či 3G ,že se ti to pořád samo připojuje na data. Několikrát jsem to zkoušel,a nic se nikam nepřipojilo,ba naopak mi pořád vyskakovala hláška ,že "připojení k internetu není aktivní nebo selhalo....." A Meteoservis bych v cizině nepoužíval,pokud to samozřejmě nepovažuješ za nutné , a v nové verzi Meteoservisu 2.50 ,je možnost nastavení "Používat výhradně Wifi připojení", takže opět bez dat operátora....
edware (27)|30.6.2011 11:25
to bobak: než jsem se s M10 trochu skamarádil používal jsem tuším "Data Controller" a neutekl ani kb. Teď pokud nic nezapnu sám, nepřipojí se - eml,meteo,gps,čas,související služby- vše ručně, nebo na dotaz. Pouze po restartu se systém kamsi připojí a aktivuje GPS - pokud na to někdo zná lék dejte vědět :)
K měření používám stejný program.
bobak_ce4you (55)|1.7.2011 09:41
diky za odpověd
To permar: použival jsem to jak jsi to zminoval na 7 stránce (vypnuti dat off/on cz 00344546_MANILA_TOAZ)a opravdu když jsem dal off tak to sice chvili blikalo jakoby překonavalo (neotviral se prohližeč standartně ale "cukaně" jako by tam neco vadilo a posleze se připoji -vždy (a v programu je stale Off pro jistotu u všech jak wap tak gprs i akt sync ) a jak to jednou překona tak pak už to otvira normalne bez problemu a všude (IE,Opera mob. 10, mini atd)jeste ted jsem to radši zkusil a je to stejne a jak jasem psal nekde jsem to četl že to již nestačí na dnešek a upgrade už nebude (je to z r.2008) (3g)pročital jsem tve příspevky jinde i smartma...ale ty jsi to nepsal tak nevim --------- ten meteoserv. mam 2.5.1 nejposlednejši a vim ten jde vypnout - parodaxne jde uhlidat gps lepe jak data (když po startu vypnu už se to nepřipoji dokud to nejakym zpusobem neaktivuji sam) přitom ta "jen" žere baterii.

to edwar: diky ten (data contr).je jen monitor nebo off/on i (vipinátko)
bobak_ce4you (55)|1.7.2011 14:04
ješte jedna drobnost k datům (nazlobte se že otravuji) jde vypnou nebo častečně smazat u WM i u naší M10) nejak APN (příst.bod) -u nokie jsem např.smazal u TM konc. cz. pism."cz" a už jsem se nepřipojil a skakala mě hlaška -"spatny přst.bod" ale tady si to WM doplni podle sim. u starych wm i symb. kde se zadaval acces point manualně to šlo dnes už holt asi ne nebo jsem lama což na WM sem ješte zatim než to zahodim :D :sarcastic:
edware (27)|1.7.2011 16:50
to bobak : znovu jsem zkusil "Data Controller" přepnu net a skutečně nejde - aplikace hlásí nedostupné internetové připojení (opera,rss,qip,meteo..) a nic jiného to neumí (sledování dat a procesů - to je asi Dial-up Enabler/Disabler).
Pro zahraničí používám zakázaný datový roaming (operátor).
pitka (1346)|1.7.2011 19:48
Bobakovi doporučuji hard reset a vše znovu a s hlavou.
Jak popisuješ je vidět, že máš pravděpodobně poškozenou strukturu OS dat.
bobak_ce4you (55)|1.7.2011 23:06
To Edware: zkusim pohledat ten data contr. myslel jsem že je to jen na sledovani (neco jako spb wir..)
a mistr: zkusim to v nejbližší dobe když tak usuzujete ale je to zatim uplně čiste (snad jen meteoser.a to spb , prohližeč vše ok žadny brak


tak jsem to radši vyřesil prozatim jako edware : deaktivace u operatora (dle dotazů jsou těchto deaktivací tisice po zkusenostech a častkach za roming)


Ješte : edware musi tam byt ten "net fremwiork 3.5 oni ho tam doporučuji pro spravne fungovanoní jak data contr.tak ost. a je možne když jsem ho neměl že to blblo - po HR (jak doporuč.mistr) zkusim jeste to od permara (gprs of/on )to je v cz a zaleži když to instaluji do my storage nebo zařizeni popř card a mohou vedle sebe bežet (snesou se ) datocontr.a ten druhy i třeba spb a jiny . diik
už dam pokoj.......
edware (27)|5.7.2011 11:00
To bobak: začal bych jak psal pitka,pak nasázet osvědčené aplikace (opera,IM,meteo...) nastavil bych je (účty,aktualizace,např v meteoservisu je třeba 3x přepnout na ruční aktualizaci,přístup k souvisejícím službám-na dotaz,synchronizace času-ručně) a zazálohoval (např SPB Backup - placená) pak můžu dělat pokusy a když se něco nepovede obnovím ze zálohy (ztráta cca 3 min) a jedu znovu...

-framework uz je
-Data Controller ani nechce na kartu, čeština netřeba - vyp/zap
-pokud ti jde o samovolné připojování tak se soustřeď na Meteoservis,synchronizace času,související služby,aktualizace GPS
bobak_ce4you (55)|6.7.2011 01:04
tak jedu nanovo (hr) už jsem nasel i jak upravit APN (stejne jak symbian)tak se to nepřipoji hlasi to" zkontrolujte připojení " u teměř všeho co jsem zkoušel za den ani kb pak jsem to narovnal a vše jede normal takže pohoda
je to vše asi o tom zkamarádění jak psal edwarwe čim dal vice mě to bavi jedine co jsem zblbnul byla zaloha kontaktů (asi 350)měl jsem top udelane se všim (PSČ, ulice vč.čisel na každy me sla navigace "jet" bylo to tak jak to v M 10 ma byt a ja jsem nepřenastavil v outloku transfer a najedenou bylo vše v pr---.už jsem nevedel jakou nadavku si dat jak mě to sebralo 5 noci jsem to daval k obrazu M 10 a ted ve vteřine o to přisel kdybych zalohoval jo jo
on to tu už Tomsoft psal zalohovat ,zalohovat zalohovat patři mě to . jinak čim vice objevuji tim je M10 s tou provazanou navi užasnější. zatim dik
lapiduch_ce4you (18)|7.7.2011 15:07
Zdravím. Dnes dorazil obal od pdairu a paráda. Tímto děkuji permarovi za odkaz.:yes:
tomsoft (2734)|7.7.2011 15:30
Permar? Kdo to je??? Ten už tu nebyl ani nepamatuju :D :D :D
Ale ty pouzdra z toho e-shopu je perfektní, mám 2 a 100% spokojenost :yes:
permar (552)|7.7.2011 21:25
Já žiju,jenže jaksi nestíhám :-)
bobak_ce4you (55)|12.7.2011 09:38
zdravim poradte jeste neco na sledovani hovorů za obdobi (neco jako protokol , vypis atd....) v cz
permar (552)|12.7.2011 11:15
V aplikaci Batery Status ( Home Screen Plus Plus) existuje možnost přesně toho co potřebuješ. Jak se k tomu dopracuješ ,mrkni na přiložené screeny , na posledním obrázku již vidíš dokument ,který se ti vytvoří (document XML) ,otevřeš si ho v poznámkovém bloku v PDA ,kde uvidíš podrobný výpis jak hovorů ,příchozí ,odchozí ,tak sms,mms a množství stažených dat přes mobilní internetové připojení......
00354155_Screen001_QaNl.png 00354155_Screen002_jeRp.png 00354155_Screen003_0sf5.png 00354155_Screen004_VHf.png 00354155_Screen005_SNAY.png 00354155_Screen006_C8tI.png
kapap1 (61)|16.7.2011 21:07
Ahoj kluci,
doufám, že svým dotazem nikoho nepopudím - třeba se tu někdy v minulosti na to někdo ptal?!
Zajímalo by mě, jestli jsem schopný u M10 nějak ovlivnit skrytí bubliny, která se vytvoří na displeji v okamžiku příchozí zprávy, když zrovna tlf používám s jinou aplikací než jsou zrovna zprávy???
Pokud jsmem to napsal nesrozumitelně, tak jako příklad uvádím - budu hrát nějakou hru - přijde mi zpráva - prioritně se mi zobrazí ve spodní části displeje. A mi stačí, když mi tlf dá vědět, že mám příchozí sms, ale zobrazí se mi pouze ikona v záhlaví displeje - stejně jakou v pohotovostním režimu.

Tisíceré díky za návod jak na to?! :yes: :yes: :yes:
tomsoft (2734)|16.7.2011 22:41
A co tak zkusit si to vypnout v nastavení :)
Nastavení zvuků - Nová zráva SMS a zde vypnout "fajfku" - Zobrazit zprávu na displeji.
Mám to tak a nic se na obrazovce neobjeví, jen se přehraje zvuk, který se pak díky G-Profilu každých 15 minut opakuje abych an to nezapomněl :)
Ale text zprávy nevidím.
kapap1 (61)|17.7.2011 19:12
Já jsem věděl, že ten telefon není tak hloupý, a že si mi to už v minulosti nedopatřením podařilo. :D
Díky Tome!!!
bobak_ce4you (55)|18.7.2011 04:00
jo permar: jhe to přesne ono i když je to v eng. ale sem si zvykl na to asus home a jestli by neco bylo jako spb wir.mon.atd (samostatne v louncheru) abych nemusel přepnout na today asi ne že jo (kdyby free a v cz )ale toi bych chtel moc jen se ptam dik

PS: mam aktualizovano mapy CT NT 2012.10 - 2216 MB All jenom maly problem behem stahovani přisla bouřka a dvakrat to spadlo ale nejak sem to jeste dotahl do konce sice až k ranu ale vyslo to . když použivate navi tak ty prujezdni body tam nejsou klasicky prujezdni ale tak blbe bud "počatecní " nebo "koncovy " zadal jsem jich tam par -do naplanovane trasy vubec to neslo podle toho jak jsem si myslel asi sem to delal jinak než jsem mel jak to delate vy , a jdou naplanovat trasy v PC a dat je do M10 a pak podle toho jet ? diky

edit : to naplanovani tras v PC už mam jak jdem aktualizoval dal jsem to dablovat i do PC tak mam komplet CN v PC tak tam to pujde je tam vela možnosti jenom je to trochu obsahle tak přes napovedu až bude čas je to vlastne přes map-source ktery jsem musel nainstalovat jeste před aktualizaci chtel jsem vse jeste před odjezdem ale neda se to tak hold postupne tolik asi ...
to edit 2:
tak dalsi ves oodhalena planovani mam za sebou v mapsource pohoda naplanuji z bodu A do cile dale přidam prujezdní body kolik chci (mam jich 14)a pak je seřadim tak jak chci projiždet a je lepsi uvadet jenom bod např.na dalnici protože u velkych aglomeraci te to bude hnat do centra aby to jako projelo ten bod (nevim ale tak se asi chova garmin -to me moc nenadchlo -u TOma to stačili mijet a niikam me to nataholo )tak dam kousek za mestem (dalnice .silnice ve směru ) a jedu jen okolo trasy se daji otačet opačnym směrem prakticka vec ) a pak to cele transportuji do M10 dal jsem tam vice variant a uvidime
A v M10 když planuji tak to same jak v map source přidavam ty body at koncovy nebo počatecni mimichidem nevim proč to takhle ty amici nazyvaji jen to plete -------prujezdny bod a pak si to v M10 seřadim zrovna jako v PC TAK ASI
TAK Už zbyva jen jedno ten nestastny sledovač hovorů aniž bych použival today ale mohl zustat u asus hoome diiik
markkepi (14)|19.7.2011 14:20
Mam taku otazku.Da sa vymazat vstavana mapa v M10-ke?zbytocne mi zabera miesto:?:
tomsoft (2734)|19.7.2011 15:54
Jestli Ti jde o 2,5GB dat z My Storage, tak odstraň z interního úložiště složky
\System\vehicle\Voicea vestavěná Garmin navigace je po smrti :)
Samozřejmě Ti pak nepůjdou aktualizovat mapy a při spuštění Garmin navigace to bude hlásit, že nejsou mapy...
Před odstraněním těchto složek, doporučuji nejdříve zkopírovat do PC a zálohovat.
markkepi (14)|19.7.2011 16:46
Ja tam na my storage ziadnu slozku system nemam.Ja by som chcel odstranit len mapu a nahradit ju novsou:yes: Nebude ju citat aj ked tam dam garminacku mapu?Lebo to mam v plane.
tomsoft (2734)|19.7.2011 17:09
Složka \system\ tam je, ale nevidíš ji proto, protože nemáš nastaveno, aby jsi viděl sykryté složky (základní věc)
A Tvůj dotaz nezněl jako věc pro výměnu nebo aktualizaci mapy. Psal jsi, že chceš vymazat vestavěnou mapu, která zabírá místo, proto jsem psal ať ty uvedené složky smažeš.
O aktualizaci jsi nenapsal ani slovo, tak se nediv, že píšu, co píšu!!!
Aktualizace map se provádí přes web výrobce, jiná možnost není. Pokud si tam napceš nějakou jinou mapu, která není určena pro ASUS M10 a verzi programu, pravděpodobně ti mapa nepojede.
Mapy jsou vázané na licenci v zařízení, která je jedinečná v konkrétní M10.
Nechápu, co všichni vymýšlíte za pokusy .... aktualizujte oficiální cestou "ZDARMA", pokud se to někomu nazamlouvá, bohužel, pak jsou další cesty, které jsou neoficiální a tedy nelegální.
howg.
markkepi (14)|19.7.2011 17:17
o Aktualizacii som sa vobec nezmienil.Takze sa tu nemusis hned vytacat!Chcel som len poradit ako dostanem von mapu.
Novsia neznamena aktualizovat,ok?
Napisal si ze nemam zapnute aby som videl vsetku zlozky ale nenapisal si uz ako ich zapnem.
lula_ce4you (57)|19.7.2011 17:30
to markkepi : tak to se ti povedlo , tomsofta jenom tak někdo nena*ere :D
S warezem tady nepochodíš a s držkováním jakbysmet.
Trochu nad sebou zapřemýšlej a změň chování. Jinak pročetl jsi toto vlákno? Jenom 160 stranek... co to je... a dovíš se tam i jiné wěci.
howg
markkepi (14)|19.7.2011 17:36
Moj zamer nebol nekoho nasr*t ale ako vidim jesitnost mu to dovolila!
Potreboval som len radu a nedaval som sem ziadnu mienku o warez!!
Ano,160 stranok vobec neni malo a je pravda ze vobec to neni prehladne!zacal som to listovat a dozvedel som sa pomali aj o tom kde kam chodi na ryby(obrazne) a nic o mojom probleme!

lula_ce4you (57)|19.7.2011 17:58
:D :D na ryby chodím (reálně) a na tvůj prvotní dotaz ti bylo následným textem velmi dobře odpovězeno , takže si nestěžuj .
Jinak dnes ráno amur 80cm na picker , kmen 16 a to byl mazec :D :D :D :D :D :D :D :D
tomsoft (2734)|19.7.2011 18:39
:D :D :D :D :D :D :D :D
Já nejsem na*raný, to nee.
Jen nechápu dotaz.... chceš smazat mapu? A proč? Pokud jsi sehnal někde jinou, která pochází z něčho jiného než AsusGarmin update, tak ti stejně nepojede (viz. Licence)
Mapy jsou ve složce : \My Storage\System\*.img
Klidně je vyhoď a dej tam jiné.... Pokud nemáš kráklého Garmina nebo samotné mapy, tak to nepojede.
Jak zobrazit skrytou složku? To si děláš srandu? Pak si kup iPhona, tam to řešit nemusíš.
Zkus použít třeba Total Commandera nebo procházej obsah v zařízení přes PC nebo si nastav v průzkumníku, aby se zobrazovaly všechyn soubory, tedy i skryté.
Nebo si v M10 v průzkumníku aktivuj spodní manu "Nabídka - Zobrazovat všechny soubory"
Jinak toto vlákno nemá žádný extra námět a z názvu je patrné, co se tady řeší.... všechno a nic.
Všichni, co mají aktuální mapy, tak aktualizovali cestou Update na webu výrobce, kromě mě, já to smazal hned co jsem to spustil :)


markkepi (14)|19.7.2011 19:00
Hej,zmazat.Musi ist prec ta mapa proste.Vdaka za radu!:yes:
Inak iphone som pouzival 3roky a povedal som si ze uz nikdy!!:sarcastic:
markkepi (14)|19.7.2011 19:26
Dostal som sa uz do zlozky "system" ale nejde vymazat ta mapa,ako keby bola spustena v inom programe....
tomsoft (2734)|19.7.2011 22:32
No, to asi ano.
tak si to připoj k PC jako SD kartu a nastav si, že jako SD karta bude My Storage, pak to snad smažeš v PC.
Asi to nemusím připomínat, ale přece.... zálohuj před tím :)
markkepi (14)|19.7.2011 22:40
Hej hej,zalohoval som to...Islo to az s Total Comanderom v Nuvifone...dost komplikovano veru!....No nic...dakujem a idem skusat:sarcastic:
gogor_ce4you (12)|20.7.2011 09:29
Zdravím, trochu jsem se vrtal v telefonu M10 , a teď mi to při spuštění navigace hlásí, že gmapplauncher není platnou aplikací ppc, nevíte někdo v čem je problém ???? a hlavně jak to napravit :-) Díky
ještě dodám, že jsem nainstaloval TOPO 3.1
tomsoft (2734)|20.7.2011 11:35
gmapplauncher je hlavní součást - spouštěč vestavěné navigace Garmin. Pokud jsi tam nainstaloval něco, co není určeno pro platformu WM, tak ti to přepsalo ten soubor + ještě určitě i další....
Najdi ten soubor "gmapplauncher.exe" a podívej se jakou má velikost.
Může být také ale jen poškozen... pak jedině HR, protože je součástí ROM