Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční rychlý odkaz

Johnny83 (44)|29.12.2009 15:32
Nainstaloval jsem si cab umožňující zvýšit počet rychlých odkazů ze 3 na celkových 5. Normálně mi telefon fungoval po veškerém nastavení cca týden. Po této době se mi ale jeden zástupce změnil. Je to jen čistě bílý čtverec. Když na něj klepnu telefon mi napíše "Soubor nelze otevřít. Buď není podepsaný důvěryhodným certifikátem, nebo je jednu z jeho součástí nelze najít. Pokud tento problém přetrvá, zkuste tento soubor znovu nainstalovat nebo obnovit."
Když program znovu nainstaluji, tak se nic nezmění. Co mě ae zaráží nejvíce, tento zástupce nejde odebrat. Všechny ostatní odebrat jdou, ale tenhle prostě ne. Nevíte někdo kde bych našel tyto zástupce například v registrech telefonu? Pokusil bych se jej smazat přímo tam. Pro představu přikládám Home ať vidíte jak se mi zástupce změnil na bílý čtverec.



Upraven název. admin
czbird (334)|30.12.2009 09:49
HKLM\Software\HTC\Manila\Home\2
Johnny83 (44)|30.12.2009 18:37
Tak jsem vynuloval nastavení příslušného klíče. Ikona zmizla, ale nejde teď žádný zástupce pro změnu přidat. Takže asi HR :-(
dodojoe_ce4you (30)|30.12.2009 20:36
ved skopiruj inu poziciu a premenuj ju na tu dvojku, neviem ci jej nebude treba menit poziciu, ale porovnaj rozdiely medzi 1 a 3 kou a mas to
kesu (548)|30.12.2009 21:36
stací do příslušneho klice nastavit hodnoty z jineho funkcního. pak ikonu normalne odeberes a přidas novou
Johnny83 (44)|31.12.2009 13:09
Měl jsem to pod záložkou číslo "3" tak jsem ji smaznul a přejmenoval jsem polozku "19" na původní "3" ale ani po resetu se nic nezměnilo. Nakonec jsem udělal HR. Už alespoň vím, že používat software Spb Backup není k zahození :-)
kesu (548)|31.12.2009 15:38
jediné co stacilo, je překopírovat cestu k jiné aplikaci (od jineho zastupce)...je to jednoduchoučky, o nějakém přesouvání ani přejmenovaní jsem nic neříkal.