Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pripojeni

Tazounek (36)|25.12.2009 18:23
Mam mensi problem se kterym potrebuji poradit... pokazde kdyz se mi u TP2 zhasne display do sleep modu tak se mi zacne pripojovat na net.. nevim proc kdyz nic nebezi


a druhy dotaz je ohledne prehravace, tam zas naopak kdyz zhasnu telefon abych si to v kapse nepomackal tak nehraje prehravac na muziku
Pavel Koza (4761)|26.12.2009 11:32
To s tim internetem je hodne zvlastni... Jake mate doinstalovavane aplikace? A dela to skutecne jen pri vypnuti displeje?

Pokud jde o ztmaveni displeje pri prehravani, tak zalezi i na prohlizeci, ne vsechny to umi pracovat i ve sleep modu. Jaky presne pouzivate prehravac?
Tazounek (36)|26.12.2009 11:50
jj dela to jen pri zhasnuti a aplikace co jsou doinstalovane : skype, qip ale ani jedna neni spustena... pocasi jsem dal na rucne a mejly taky... uz nevim co by se mi mohlo pripojovat



prehravac pouzivam ten co je standartne v manile, i WMP to dela ze jakmile dam sleep mod tak se vypne
Tazounek (36)|28.12.2009 14:56
Koukam ze asi nikdo nevi jak tento problem vyresit :((
Tazounek (36)|28.12.2009 20:10
Jeste jeden dotaz...nevite jak se hodi zastupce programu do zalozky PROGRAMY ???
-alf- (112)|28.12.2009 20:35
Zástupce musí být umístěn ve složce Windows\Start menu\Programs
Vytvořit ho lze např. pomocí Total Commanderu (freeware) anebo Resco Exploreru (placené, existuje trial verze)