Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace kontaktů s fotkama

spooak (4)|21.12.2009 08:04
Zdravím. Objevil jsem jeden problém ohledně synchronizace.
Jedná se o problém s kontaktama, které mají fotografii.
Tento problém se objevil na telefonu od T-Mobile i u brandového prodeje.
Telefony byly zkoušeny na 10 PC a u každého se problém objevil.
Kontakt, který má forografii tak nelze sychronizovat. Zkoušel jsem na Windows XP, Vista i 7 a pokaždé ten samý problém.

Setkal se s touto závadou ještě někdo, popřípadě jestli se podařila někomu odstranit.
Děkuji
mikulec (116)|21.12.2009 08:38
U mna bez problemu, synchronizuje mi vsetky kontakty s fotkami aj bez. Vypise ti activesync nejaky error alebo ich len neskopiruje?
spooak (4)|21.12.2009 08:41
No activesync zahlásí jen chybu "Kód odborné pomoci:1" a to je celé.
Také jsou fotografie přidané ke kontaktu v naprosto strašné kvalitě

Jsem z toho dost nešťastný, jelikož s telefonem nemám žadné jiné problémy

Abych to uvedl na přesnou míru.
Pokud začnu vytvářet nový kontakt a přímo v kontaktu vyberu možnost vyfotit obrázek tak je obrázek sice ve strašné kvalitě, ale kontatk jde sychronizovat.
Pokud však udělam z menu fotoaparátu fotku pro kontakt a potom tuto fotku přidám do kontaktu, tak je fotka v perfektní kvalitě, ale zase se nedá sychronizovat s outlookem.

Děkuji za jakoukoliv radu
attila.molnar (21)|21.12.2009 20:58
problem je v tom ze manila pridava obrazky vo vacsom rozliseni ako dokaze outlook/exchange zniest. u mna bol ten isty problem. bolo to este o to horsie, ze chyba sa ohlasi len raz, potom sa uz neobjavi, ale kontakt sa aj tak nesynchronizuje. Odkedy pouzivam Miri [Touch HD WM 6.5 TouchFlo 2.5] a postup uvedeny nizsie, tento problem nemam.

Pozri sem, prispevok #24 podrobne riesi kvalitu obrazku, ale nie problemy so synchronizaciou. Na prispevku #33 je riesenie ktore asi hladas. U mna to tak funguje v pohode, akurat to nemam na SD karte ale v dokumentoch.