Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Citrix Client pro PocketPC

eXEden_ce4you (811)|4.8.2004 07:30
Zatím jsem nezkoušel, ale vypadá to, že snad existuje ... Info zde
+ tady je seznam toho, co by to mělo umět ;)
eXEden_ce4you (811)|4.8.2004 07:58
A do výčtu mi stále chybí Cisco VPN ... bez podpory certifikátů se do práce nepřipojím :?
Pavel Koza (4761)|4.8.2004 10:24
[QUOTE="eXEden"]Zatím jsem nezkoušel, ale vypadá to, že snad existuje ... Info zde
+ tady je seznam toho, co by to mělo umět ;)[/QUOTE]

Huh, 12MB "tenky" klient... Nechci vedet, jak by vypadal "tlusty" klient:)

[QUOTE="eXEden"]A do výčtu mi stále chybí Cisco VPN ... bez podpory certifikátů se do práce nepřipojím[/QUOTE]

Jo jo, taky mame v praci tu vymozenost. A mam stejny problem...
RStein (2012)|4.8.2004 10:33
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="eXEden"]Zatím jsem nezkoušel, ale vypadá to, že snad existuje ... Info zde
+ tady je seznam toho, co by to mělo umět ;)[/QUOTE]

Huh, 12MB "tenky" klient... Nechci vedet, jak by vypadal "tlusty" klient:)

[QUOTE="eXEden"]A do výčtu mi stále chybí Cisco VPN ... bez podpory certifikátů se do práce nepřipojím[/QUOTE]

Jo jo, taky mame v praci tu vymozenost. A mam stejny problem...[/QUOTE]

A zkouseli jste Moviana? Jeden nas zakaznik chtel take provozovat aplikaci pres CISCO VPN, takze jsme narazili na tohoto klienta. Nastesti jsme pak pro zakaznika pripravili lepsi reseni.http://www.cites.uiuc.edu/vpn/movian-install.html
eXEden_ce4you (811)|4.8.2004 10:36
[QUOTE="Pavel Koza"]Jo jo, taky mame v praci tu vymozenost. A mam stejny problem...[/QUOTE]
Neříkám, že bych takhle z PDA v práci "řádil" a nedejbůh pracoval, ale fakt by se to hodilo, občas ... Pořád zapínat velký PC se mi nechce ... Tak kdyby se někomu podařilo naimportovat ten certifikát do systému, třeba by to nějak potom šlo ... VPN klientů je víc ... Problémem je ale import toho certifikátu ...
eXEden_ce4you (811)|4.8.2004 10:39
[QUOTE="RStein"]A zkouseli jste Moviana? Jeden nas zakaznik chtel take provozovat aplikaci pres CISCO VPN, takze jsme narazili na tohoto klienta. Nastesti jsme pak pro zakaznika pripravili lepsi reseni[/QUOTE]
Když jsem si to tak četl, nenašel jsem tam zmínku o certifikátu ... Umí sice nějaký zabezpečení, ale to není to, co tu máme na koncertrátoru ... Prostě bez certifikátu si ani neškrtnu...
Pavel Koza (4761)|4.8.2004 10:57
[QUOTE="RStein"]A zkouseli jste Moviana? Jeden nas zakaznik chtel take provozovat aplikaci pres CISCO VPN, takze jsme narazili na tohoto klienta. Nastesti jsme pak pro zakaznika pripravili lepsi reseni.http://www.cites.uiuc.edu/vpn/movian-install.html[/QUOTE]

Noooo, to vypada nadejne:) Jen co se mi dobije iPAQ, tak to zkusim.:yes:
camajda_ce4you (2)|1.6.2005 15:30
ahojky, jakpak jste dopadli? ted resim to same, pripojeni via citrix a zatim jsem zkoncil na tom, ze presto ze certifikaty mam nainstalovane (alespon si to myslim ;-) ), tak pri skoku na https stranku me to vyzve na autorizaci certifikatem, ktrey ovsem v nabidce zobrazen neni :-((
mate nekdo nejaky napad???
PavelR. (2184)|1.6.2005 19:46
... ja pouzivam toto a funguju OK ...

PavelR.
camajda_ce4you (2)|2.6.2005 09:16
[QUOTE="PavelR."]... ja pouzivam toto a funguju OK ...

PavelR.[/QUOTE]
a jak si na tom s certifikatama? me se tam povedlo nainstalovat pouze ten s koncovkou DER, kdyz jsem ho prejmenoval na CER ... jinak tohodle klienta tam mam taky, akorat pri tom prihlasovani mi prave nabidne tu tabulku, ve ktere bych si mel vybrat certifikat, a ta je prazdna :-(