Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zpomalený nástup vyzvánění

vasin (160)|27.11.2009 11:31
Všiml jsem si že, mi lidi často pokládají telefon, dřív než jim to stačím zvednout. A dnes sem zjistil, že volající slyší 2 - 3 zazvonění (tutnuti) nez u mne se vůbec TP2 uráčí přejiít z vypnuto do stavu prvního zazvonění.

Nepoužívám TouchFlo. Používám staré SPB 2.1.5. a Phone Allarm.

Má někdo podobnou zkušenost?
Salik666 (73)|29.11.2009 02:00
Je pravda, že se mi občas kolegyně volají a jednou to zazvoní a teprve poté se mi rozsvítí displej, ale taková prodleva?! :?
Ono taky nechat zazvonit 2x - 3x...to ty lidé nemají moc výdrž! :)) ;)
Nolf (20)|29.11.2009 15:49
Tenhle problém jsem měl u Diamonda. Už tak dlouhou - 2 sec prodlevu zvětšoval S2U2 na 4 sec. Používal jsme jen záklan WM s today a byl klid. Teď mám wm 6.5 s SPB Mobile Shell 3.5 a odezva je pořád 1-2 sec zpožděná - to je prostě wm a pomalejší procesor.
Mezek_ce4you (74)|29.11.2009 16:14
Myslím si, že je to u všech WM skoro stejné. U vše co jsem měl to bylo 1-2 vyzvánění. Když si ale vezmu utržené sluchátko, Calypso nebo Nokia BH - 606, je odezva ve sluchátku okamžitá. Holt se musí nejdříve probudit, pak obrázek volajícího.........atd. To zřejmě trvá právě ty dvě zvonění.
U mě je to 2 vyzvánění, pokut je zařízení uspáno než zareaguje. A pokut není zařízení uspané tak jsou to 1 zvonění a kousek :D , a již vyzvání.
Whippy (206)|29.11.2009 18:54
Nevim jak velkou prodlevu mam, ale mam taky.Jiz me na to hodne lidi upozornovalo. Lec beru to jako vlastnost WM founu. Porizovat si k vuli tomu Nokii neminim. :)
vforejt_ce4you (13)|16.1.2010 22:49
Dá se to nastavit, na link je to v nastavení Phone settings -> Next -> Ring Tone (Setting ringtone times without delay) nebo lze i nastavit prodlevu

Upraven link. Používej klikací, nejsme warez forum. admin