Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zakouslý program, jak se ho zbavit

johnee_r (290)|18.11.2009 09:54
Zdravím,
potřeboval bych rychlou radu před večerním hard-resetem, ke kterému jsem byl donucen okonostmi. Včera při prohlížení nějakého webu v Opeře se najednou začaly objevovat "hodiny" (takové to barevné kolečko symbolizjící, že se něco děje). Vždycky se na několik sekund objeví, pak zmizí a hned se zase objeví a tak stále dokola. Soft reset nepomáhá. Navíc jsem zjistil, že mi zmizely předvolby push internetu, zmizely některé programy ze start menu, zmizelo komplet nastavení datového připojení, takže se k netu nepřipojím). Po několika restartech se mi povedlo zbavit se aspoň těch vyskakujících "hodin", ale teď je to najednou samo od sebe zpět. Nesouvisí to s instalací žádného nového programu. Nic jsem neinstaloval, nic nestandardního jsem nedělal. Prostě se to objevilo najednou samo od sebe. Telefon se dá jakš takš ovládat, ale žádná radost to není. Zkoušel jsem nainstalovat nějaký process manager, abych zjistil, co za proces to může být, ale ten se mi ani nepovedlo spustit. Evidentně je to něco, co se spouští při startu, protože to začne dělat sám o sobě a hned. Vypnutí TF3D nepomohlo, tím to tedy taky není.

Rád bych tedy požádal o radu, jak se toho zbavit aspoň do večera, kdy udělám HR a nainstaluji vše znova, což jsem stejně měl v plánu.

Díky moc.
mistm (477)|18.11.2009 13:05
ja mam v Start/Settings/System ikonu Task manager a tam vidim nejen bezici aplikace s moznosti je ukoncit, ale i jednotlive procesy vcetne udaje na kolik vytezuji procesor.
johnee_r (290)|18.11.2009 13:27
Tam já právě procesy nemám. Jenom programy a mezi těmi to není.
mistm (477)|18.11.2009 14:57
Sorry, tak jsem kecal... to bylo na starem PDA ... ten program na TP2 vypada uplne stejne, akorat tam chybi menu, kde si muzes zobrazit procesy :-)

zkus tohle: http://www.phm.lu/Products/PocketPC/TaskMgr/
Dráček. (84)|18.11.2009 16:20
Nemáš nečo ve StartUp, co tam nemá být?
PETRMOB (29)|19.11.2009 18:56
Měl jsem včera podobný problém, stejné příznaky.Taky z ničeho nic mi přestal jít telefon, nenašel síť (přitom šly odesílat SMS), prostě záhada.Měl jsem podezření na Resco Contact Manager v2.02 ,ale nakonec jsem to neřešil a využil oficiální upgrade ROM v CZ na stránce http://www.sunnysoft.com/htc/
Zatím toho nelituji.