Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jas dipleje

lubosd (60)|1.8.2004 23:03
Mam dva problemy ...

Prvni a nejdulezitejsi se tyka jasu dipleje na h5550. Dal jsem si na pozadi fotku, ale pozadi i text obrazovky Today je hodne svetly, kdyz se na nej kouka zprava zespodu, tak je to dobry, neda se nejak upravit jas dipleje ? Zkousel jsem nastavil podsviceni, ale to zadny vliv nema.

Druhy se tyka Programu Journal Bar od Omega One, mam (tedy alespon si to myslim :-) ).Stahoval jsem ho za body co jsem dostal pri nakupu.
Mel by ukazovat pocasi na 5 dni dopredu, ale ukazuje pouze 3, coz by nebyl takovy problem, jako to, ze dnes rano se objevily dny po+ut+str, ale vecer po druhe synchronizaci naskocily ctv+pa+so.
Pavel Koza (4761)|2.8.2004 08:08
[QUOTE="lubosd"]Prvni a nejdulezitejsi se tyka jasu dipleje na h5550. Dal jsem si na pozadi fotku, ale pozadi i text obrazovky Today je hodne svetly, kdyz se na nej kouka zprava zespodu, tak je to dobry, neda se nejak upravit jas dipleje ? Zkousel jsem nastavil podsviceni, ale to zadny vliv nema.[/QUOTE]
Tusim vidite lampu podsviceni. Pokud mame na mysli stejnou vec, tak s tim nic neudelate. Mimochodem, to casto koukate na PDA zprava zespodu:D?
Orloj_ce4you (299)|2.8.2004 13:38
to s tou bilou je chyba systemu. taky jsem zkousrel na pozadi dat obrazek a byl hrozne "vyblitej" . fotku na pozadi lze dat bez problemu asi pouze pokud si vytvorite vlastni tema..
lubosd (60)|2.8.2004 20:17
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="lubosd"]Prvni a nejdulezitejsi se tyka jasu dipleje na h5550. Dal jsem si na pozadi fotku, ale pozadi i text obrazovky Today je hodne svetly, kdyz se na nej kouka zprava zespodu, tak je to dobry, neda se nejak upravit jas dipleje ? Zkousel jsem nastavil podsviceni, ale to zadny vliv nema.[/QUOTE]
Tusim vidite lampu podsviceni. Pokud mame na mysli stejnou vec, tak s tim nic neudelate. Mimochodem, to casto koukate na PDA zprava zespodu:D?[/QUOTE]

Nene, to urcite nekoukam .... jenom jsem to zkoumal :D
lubosd (60)|2.8.2004 21:15
Takze se omlouvam, ze jsem zde zabiral misto dotazem ohledne svetlosti obrazku, domnival jsem, se ze s tim ma nekdo zkusenosti.

Po chvilce patrani jsem narazil na program Microsoft Today Screen Image Tool
pokud by nekoho zajimal, tak zde ke stazeni:

http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/wce/downloads/ppctoys.mspx#XSLTsection129121120120

Nainstalovat, spustit, vybrat obrazek - tools - set as today wallpaper a nastavit transparency, ja mam pri bilem textu v today 0% a je to super.

Bohuzel jen pro anglicke WM, pokud to bude fungovat i v ceskem netusim, doufam ze ano :D
Crusader_ce4you (624)|3.8.2004 09:00
[QUOTE]Bohuzel jen pro anglicke WM, pokud to bude fungovat i v ceskem netusim, doufam ze ano [/QUOTE]

Tak v ceskem mi nejak nefunguje. :(
Gvaks (114)|3.8.2004 16:32
Stejně se to dá upravit i v programu "TK Creater".