Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lepší software na synchronizaci

Paullus_ce4you (400)|30.10.2009 10:12
Nevíte o nějakém lepším synchronizačním SW na HTC Touch HD? Zejména mi jde o možnost dostat na zařízení víc položek, než umí ASync.

Vím, že tohle kdysi umívával Intellisync od Pumatechu, ale jak jsem zjistil, přebrala ho od něj Nokia a nikde jsem nenašel, zda jsou ty její nové verze kompatibilní s Windows Mobile a stejně tak se mi nepodařilo najít, kde je možno jej zakoupit, abych se tam mohl případně telefonicky informovat.
Zdenek Malinsky (9781)|30.10.2009 13:07
Co přesně chce synchronizovat? SMS jdou a ti šikovnější umí i poznámky.
Paullus_ce4you (400)|30.10.2009 14:31
Mám v Outlooku jednak základní Kontakty a jednak Úkoly, které si synchronizuji přes Exchange server. Pak jsem si zřídil další složku s kontakty, čítající více jak 1000 položek, kam si ukládám ostatní subjekty, se kterými potřebuji komunikovat nahodile a nepovažuji za nutné je cpát do telefonního seznamu. Stejně tak jsem si vytvořil další složku s tisíci položek splněných úkolů, jež nechci evidovat v normálních Tasks.

Mám tedy představu, že bych si i nadále základní PIM foldery, tedy Kontakty, Kalendář a Úkoly synchronizoval přes Exchange a ty svoje zbývající přes nějaký program třetích stran, který by to uměl. Před léty jsem viděl zmíněný Intellisync a ten to myslím ovládal.

P.S. Jinak jsem hledal program na vzdálenou synchronizaci Poznámek, ale bohužel Outlook Notes se mi nepodařilo rozchodit. Pravděpodobně bude příčinou, že neumí nakládat s Outlookem 2003.

Zdenek Malinsky (9781)|30.10.2009 14:42
Možná se pletu, ale neřešili jsme toto nedávno?
Paullus_ce4you (400)|30.10.2009 16:59
Jo jo, řešili, ale nevyřešili.
donaR (5)|1.11.2009 00:27
zajímavej synchronizační a zálohovací soft - http://www.goodsync.com/
Paullus_ce4you (400)|1.11.2009 01:13
[quote=donaR]zajímavej synchronizační a zálohovací soft - http://www.goodsync.com/[/quote]

Jo, ten Goodsync vypadá dobře, ale je to spíš univerzální program, který neřeší synchronizaci PIM položek, nota bene cestou Exchange serveru.

Já jsem v mezidobí objevil tenhle SW, ale bohužel jsem jej nerozchodil. V pondělí ho zkusím nainstalovat přímo na PC s Exchange serverem, a když to bude dál haprovat, napíšu té firmě o radu. Možná se bude jednat o problém s jazykovými verzemi, protože program po spuštění hlásí, že nenatáhl knihovnu pshcze.dll.