Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

karty na TouchFlo 3d

pavelikk (27)|23.10.2009 16:38
Ahoj, chci se zeptat, jestli nekdo nahodou nevite jak na karty nabidek pokud je zapnuto TouchFlo 3d (lidi, internet, kalendar, pocasi...)ve spodni casti. jde mi o to, zda tam jde nejakym zpusobem pridat jina karta, napriklad kdyz nainstaluju program, abych ho dostal do nabidky karet, a nebo jinam¨jeho ikonku na plochu tel(napriklad pod velke hodiny). Pokud nepouzivam TouchFlo 3d a mam normalni nabidku menu, tak tam problem neni... dekuji moc za rady.
urys (402)|25.10.2009 13:54
Pokud používáš Manilu 2.5, tak je pod hodinami možnost pridat tuším 3 zástupce na nainstalované programy. Pokud Manilu 2.1,tak ta možnost je na poslední kartě "Programs" (samozřejmě si tu kartu můžeš přesunout). Pokud ale myslíš, že bys přidal jako jednu kartu určitý nainstalovaný program, tak o takové možnosti nevím a myslíš, že to není možné.

viz následující odkazy na screeny.
Manila 2.5 - možnost pod hodinami mít 3 zástupce na programy
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - karta programs
urys (402)|25.10.2009 14:54
smazat
pavelikk (27)|25.10.2009 19:21
děkuji za radu. Manilu nepouzivam (tak nejak jsem ji nepopraboval), takze ji zkusim nainstalovat a uvidim, zda to splni ucel. Jde mi v podstate o jeden nainstalovanej programek, kterej mi na normalnim pozadi (bez TF 3D) ukaze ikonku v tray a hlavne zmeny pri behu toho programu se projevuji zbarvenim ikonky. Ta ikona neni stejna jako spousteci ikona programu. Tak si nejsem jistej, zda mi ta manila tohle umozni, ale za zkousku nic nedam. kazdopadne dekuji :yes:
urys (402)|25.10.2009 20:09
Bohužel tray ikony vidět nejsou :(. To, o čem jsem psal jsou zástupci ke spouštění programů, tedy žádné změny stavů, pokud je program spuštěný to neukazuje. Existuje SecondToday, ale nevím jak je teď na tom s funkčností s novou verzí manily a TF3D.


IMHO oba mluvíme o tom samém, akorát ty to nazýváš TF3D a já Manila (Manila je plugin do TF3D - veliké ikony v home screenu, jednotlivé taby - lidé, zprávy, nastavení, počasí, atd.) ;) tedy pokud nemáš Titanium.
Vypadá tvůj homescreen podobně jako jsem posílal nebo máš klasický today?
pavelikk (27)|25.10.2009 20:29

ted to mam na klasicky Today a to jen kvuli te male tray ikonce, ktera se zobrazuje dole na displayi. rad bych prave preršel na TF3D a to nejen kvuli pocasi a td... Takze leda bych mohl zkusit SecondToday, jestli to bude k necemu. Preci snad musi neco existovat na tray ikony a prostredi TF3D:?
urys (402)|25.10.2009 20:39
Na to si zvykneš, taky mi to chybělo u MagiCallu, ale co nadělám.
pavelikk (27)|25.10.2009 20:46
no trefil jsi se zcela presne. MagiCall, to je oc tu bezi... :) No a jak to tedy resis???
rriha (149)|2.11.2009 00:27
zkoušel jsi Manila Today Page? Mně funguje OK, do manily přidá záložku, do které si můžeš navolit pluginy jako do klasického Today. Pozor jen - instalovat opravdu tak, jak je to popsáno v návodu.
urys (402)|2.11.2009 18:31
hezké, ale obávám se, že to nevyřeší zobrazení icon v TRAYi
pavelikk (27)|16.11.2009 19:05
Nevite nahodou jak to vypada s tray ikonami na HD2, tedy v prostredi WM 6.5? Zda se již v TF3D zobrazují???
rriha (149)|16.11.2009 19:14
pokud myslis ikony baterky, repro, gsm atd., tak zkus třeba Brians Taskbar_6.5 ... sorry že nevím přímý link, ale na xda dohledáš, event. mohu poslat - fungují v poho.

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin

pavelikk (27)|16.11.2009 19:18
díky, slo mi hlavne o aplikaci MagiCall, kvuli ktere na TP2 nepouzivam TF3D. Ta bezi skryte na pozadi a signalizuje prichozi filtrovane sms nebo hovor.