Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hard-SP problem

rriha (149)|22.10.2009 00:16
rozbil jsem tp2, koupil nove, chci fashnout a Hard-SPL mne nejdriv ukecava, ze nekde delam chybu...a nakonec konci u toho, ze se chyba odstrani, kdyz zaplatim 3 Libry. To by mi nevadilo, vadi mi, ze je chce pres paypal...ten nemam...co mam delat?
Nolf (20)|22.10.2009 07:10
Včera jsem taky dělal unolck HSPL a hlásilo to chybu. Prvně aktualizuj active sync nebo device center na novou verzi a před unlockem či flash rom připoj pda k pc a zkontroluj načtení v pc a rozpoznání. Žádná platba není potřeba.



tady si stáhni nový hardspl
rriha (149)|22.10.2009 15:25
ze svrchuuvedené adresy jsem si HardSPL stahoval.
Flashnout jsem zkoušel na 3 počítačích.
ActiveSync aktuální a funkční.
Na jednom z počítačů blikla rada "nainstaluj enablerapinew.cab" - nainstaloval.

Nic nepomohlo.

TP2 je včera koupené a jiné, než to předchozí (v ROMce má Copilot a nevypnutelnou Operu)

...napadá někoho, co s tím?

Děkuji
htcjirka (1875)|22.10.2009 17:39
[quote]Žádná platba není potřeba.[/quote]

Zdarma jsou pouze prvni1-3? flash HardSPL.Pokud uz jsi na tvem pocitaci delal nekdy predtim uz flashe HardSPL TP2 ci TD2,dalsi uz jsou placene,pokud nepozadas cmonexe o uvolneni-odblokavani..
Pri flashi musi byt telefon zapnuty vcetne simkarty v siti.Pri flash HardSPL se odesilaji jak data o vasem pocitaci,tak o zarizeni.
rriha (149)|22.10.2009 17:42
na mem pocitaci jsem URCITE flashoval me prvni TP2 a mozna i pred-predchoziho Kaisera....ale pokud jsem flashoval Kaisra, tak to bylo pred vice nez rokem a nemyslim si to - PC obvykle reinstaluji casteji.
kazdopadne jsem zkusil TP2 flashnout i z jinych compu (viz vyse ve threadu) a stejne to neslo... to je mi divne...
htcjirka (1875)|22.10.2009 17:53
Pocitac mas doufam take pripojeny k internetu pri flashi HardSPL,dale mas na vyber automaticky mod,ci mod manualni.Zkousel jsi oba??Napis presne co ti hlaska napise.
rriha (149)|22.10.2009 18:07
OK, zkouším znovu a opisuji z obrazovky - zkracuji:
"we have detected you already flashed another device...pak druhá hláška: ...hardSPL closed due to an error, you can ask for help at an email or you can pay if you want your device instantly unlocked...."
opakuji: kdyby nemeli jen paypal, tak jsem davno zaplatil neotravoval s tim.
htcjirka (1875)|22.10.2009 18:17
Uz z anglickeho nazvu ti musi byt jasne proc ti nebyl dovolen flash HardSPL.Na strankach xda mas upozorneni

důležité: znovu, nezapomeňte, je to jako s topazem - každý uživatel získá 1 licenci, nebo snad 2 ci 3 na vyžádání v případě potřeby..................

Staci napsat comonexovi o odblokovani.
rriha (149)|22.10.2009 19:20
[quote=htcjirka]Uz z anglickeho nazvu ti musi byt jasne ....Staci napsat comonexovi o odblokovani.[/quote]
jasne mi neni nic. me nove TP2 ma jine IMEI, platba je vazana na uvedeni IMEI, flash jsem zkousel (nez jsem si dovolil otravovat tady ve foru) i z JINEHO pocitace pripojeneho pres JINOU sit - a nefunguje mi to.

htcjirka (1875)|22.10.2009 19:35
Platit nemusis,staci napsat comonexovi.
Nastinim priklad,prijde k tobe kamarad,ze chce udelat HardSPL na svem TP2,ty ho udelas.Druhy den si koupis ty sve TP2,jdes udelat HardSPL a uz na tebe vyskoci hlaska,protoze tu 1 licenci uz jsi promrhal u TP2 sveho kamarada..
rriha (149)|22.10.2009 19:59
[quote=htcjirka]Platit nemusis,staci napsat comonexovi.
Nastinim si situaci,prijde k tobe kamarad,ze chce udelat HardSPL na svem TP2,ty ho udelas.Druhy den si koupis ty sve TP2,jdes udelat HardSPL a uz na tebe vyskoci hlaska,protoze tu 1 licenci uz jsi promrhal u TP2 sveho kamarada..[/quote]
porad nechapu. kdyz se pripojuju z jineho PC pres jinou sit a chci flashovat uplne nove IMEI, tak ten soft prece nemuze vedet, ze to nedelam poprve...proto tomu cloveku zatim nepisu - cekam, ze problen je jinde

htcjirka (1875)|22.10.2009 20:09
No ale pokud jsi ho nejprve pripojil ke svemu pocitaci(na kterem, uz jsi nejake TP2 flashoval) a az potom k jinemu uz tam nejaka spojitost je.
Vazne nevim.Ja osobne jsem delal celkem 3 HardSPL co se tyce TP2,vzdy v automatickem modu a problem nebyl,pri dodrzeni vsech pokynu,sesynchronizovane zarizeni,zapnute vcetne sim,co se tyce Vist a W7 spoustet v administratorskem rezimu atd.. a vzdy vse probehlo korektne.
Pak bude asi chyba mezi zidli a klavesnici.
urys (402)|22.10.2009 20:34

[quote]each user gets 1 license, or perhaps 2-3 on request if needed (which is valid forever and all this works as transparently as possible, so won't be a problem at all), while businesses who need to unlock more devices than that, can pay, PM cmonex or Olipro if you want to discuss bulk unlocking.[/quote]
tj. máš jednu licenci pro 2-3 pokusy, takže se kontroluje kolikrát jsi to pustil. Právě proto je tu podmínka, že musíš mít přístupný net, když provádíš Hard-SPL:
[quote]3) NEW: internet access is required as the program checks online for updates and license.[/quote]

rriha (149)|23.10.2009 19:09
[quote=htcjirka]Pak bude asi chyba mezi zidli a klavesnici.
[/quote]
Byla. stačilo vyndat z kapsy peněženku a vše se rázem vyřešilo.

htcjirka (1875)|24.10.2009 17:56
Ja ti to rikal :sarcastic: