Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace nebo USB

mamut_ce4you (32)|17.10.2009 14:25
Zdravim, objevil se mi problem u meho pristroje, ze se prestal spojovat s PC pres kabel. Pres bluetooth funguje normalne. Pres PC ale dobiji, ale nesoji se ani jako USB disk. Zaroven zhruba ve stejnou dobu bud zacal telefon vic spotrebovavat energie nebo odesla baterka (nevydrzi ani 8 hodin pres noc). V tu dobu jsem tam nic neinstaloval. Konektor z vnejsku vypada naprosto bez problemu. Co se tyce kabelu, tak pres stejny kabel ve stejnem USB portu jede synchro meho stareho Kaisera bez potizi. HR jsem jeste nezkousel.
Nema nekdo podobnou zkusenost, vcetne toho na jak dlouho je to v servisu pokud HR nepomuze (moc to necekam). Diky
Pavel Koza (4761)|17.10.2009 18:24
Jelikož jste zkusil skoro všechno, je ten HW reset jedinou nadějí. Reklamace je velmi různorodý proces, mají na to 30 dní, mě se věci vesměs vracejí po 7-14 dnech, ale není to pravidlem.
htcjirka (1875)|17.10.2009 19:27
Ja bych tez zkusil HardReset.Zazil jsem jednu situaci,kdy z niceho nic se telefon po pripojeni automaticky pripojil k internet sharing a activesync ci disk drive nebyl funkcni ani po manualnim nastaveni.
pavel.m (28)|17.10.2009 22:30
Já mám stejný problém, HR nepomohl. Osobně bych to sváděl spíš na problém Windows v PC, mám Win 7 64bit, RC. Protože synchronizace přes BT jede tak se tím až tak moc netrápím, protože se mi nechce hledat, která aktualizace Win to mohla způsobit.
sobul_ce4you (33)|17.10.2009 23:36
Měl jsem stejný problém. Vyzkoušel všechno od HW resetu přes různé kabely i PC. Pročetl jsem spoustu fór a lidé to popisovali obdobně. Bohužel většinou šlo o HW zavadu. U mě to byla nakonec také. Výměna celé základní desky, 14 dni v servise...Mnoho zdaru:-)
mamut_ce4you (32)|17.10.2009 23:46
Taky jsem nejprve hledal problem ve win, ale pak jsem zkusil stareho Kaisera a ten jel, tak bych cekal, ze je to spis v telefonu aR taky nepomohl, takze pujde k doktorovi. K tomu je vybijeni baterie, kde HR taky nepomohl. Tak uvidime. Diky za ohlasy