Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Haldo (138)|13.3.2010 01:33
Urcite urob update ROM na 1.66 co najskor. Telefon mi prisiel pred tyzdnom s 1.48 a mal som tam problemy snad so vsetkymi apps a patchmi z XDA. Nastastie sa mi podarilo v pondelok najst na XDA link na oficialnu ROM 1.66 pre east europe, ktora na HTC stranke vtedy stale nebola (a mozno ani stale nie je). Na to ze vydali 1.66 na konci januara im to pekne trva. Pod 1.66 mi vsetko funguje ako ma. Len tam nemam teraz dostupnu cestinu a slovencinu a vobec mi to nevadi :).

Inac som si na HD2 za ten tyzden strasne zvykol. V plnom nasadeni ho mam od stredy a stary Kaiser je zatial v ustrani. Samozrejme ho stale zapinam, ale ten display a odozvy systemu su naozaj slabe. Ved uz ma aj svoj vek :). Velmi som sa obaval pisania na obrazovke vs HW klavesnica ale som milo prekvapeny. Nemam problem. Tiez vydrz baterky je slusna. Vydrzala 33hodin s 3G, cely cas online, 80 minut hovoru, nejake tie SMSky a k tomu samozrejme neustale sledovanie co sa kde da este zmenit a presunut :).

Zatial som narazil iba na jeden "vazny" problemik. Nemam kde napasovat snurku. Telefony na krku nenosim, ale ovela lepsie sa mi tak telefon vytahuje z vrecka.
ameron (124)|13.3.2010 09:31
[quote=Haldo]Urcite urob update ROM na 1.66 co najskor.[/quote]
S updatom pockam po tyzdni pouzivania aby som ho mohol pripadne este vratit ;-)
[quote=Haldo]
Velmi som sa obaval pisania na obrazovke vs HW klavesnica ale som milo prekvapeny. Nemam problem.
[/quote]
Tiez sa toho bojim predsa len na HW klavesnicu som za 4 roky pouzivania MDA Varia zvyknuty.
Mas ho s O2? Ako foti? Pocul som ze niektore kusy fotia bez ruzovej skvrny a niektore so skvrnou v strede. Toho sa obavam.

Haldo (138)|13.3.2010 10:12
Nekupoval som ho cez operatora, ale i tak mal moznost slovenskej a ceskej lokalizacie.

Cely minuly vikend som zabil riesenim preco mi zakladne veci overene este z Kaisera (inesoft address book, SPB utils, ...) blbli, resp sa spravali uplne neocakavane. Po instalacii niektorych patchov prestalo fungovat automaticke zamykanie obrazovky a podobne veci. Riesenim bol nakoniec HR. Mozno budes mat ale viac stastia a len ta moja ROMka bola niecim sahnuta (mozno prave tou lokalizaciou).

Co sa tyka fotaku, tak ujde. Ja na fotaky v mobiloch kladiem naroky fotobunky a nahodneho zhluku pixelov, tazke ma mozu len prekvapit. Sklamat urcite nie. Ruzova skvrna je SW problem a je na to vydany patch, takisto je patch aj na problem s SMS. V 1.66 obsahuje oba patcha uz v sebe. Ten patch je oficialny a netreba nic hackovat, iba pustit exe.
Franky52 (186)|17.3.2010 11:37
Včera se objevila na sunnysoftu nová oficiální ROMka 1.66. s českou lokalizací. Nainstalováno bez problémů, ale ztratila se mi položka informace o uživateli. I ve starší romce jsem ji neměl, ale nějakým fíglem (už si nepamatuji) jsem ji tam dostal a nepotřeboval jsem k tomu BSB Tweaks. Nevíte někdo, jak se to dělá? Dík za kařždou radu. Jo a tu novou východní ROM jsem si pro jistotu stáhl z jiného fora, protože na sunnysoftu ji měla nějakou menší...


Odpovím si sám - jde. Stačí úpravy v sense - lidé...
jarsou (108)|17.3.2010 16:56
Dneska tu 1.66 s češtinou konečně vydali na Sunnysoftu. Prý opravenou z včerejší chyby....:

http://www.sunnysoft.cz/htc/
Haldo (138)|18.3.2010 11:54
Ako efektivne komplet vyblokujem Sense na orig 1.66 ROMke? Aj ked pouzivam ine aplikacie tak sa stale z casu na cas Sense pripomenie. A strasne ma tym vytaca.
Godin_ce4you (46)|23.3.2010 16:30
Ahoj, v počátcích vlákna si pár uživatelů stěžovalo na mizerný reproduktor. POdařilo se to někomu časem vylepšit softwarově, např. novější ROMkou, nebo je to prostě HW problém. Mám Leo dva dny a přemýšlím, že ho pošlu zpátky do Tmobilu, protože ve srovnání s předchozím HD, je kvalita v sluchátku příšerná, jakmile někdo na druhém konci jen nepatrně zvýší hlas, tak reproduktor rezonuje a to mám hlasitost ztaženou na minimum.
Díky za ohlasy.
mikulec (116)|24.3.2010 15:54
[quote=Haldo]Ako efektivne komplet vyblokujem Sense na orig 1.66 ROMke? Aj ked pouzivam ine aplikacie tak sa stale z casu na cas Sense pripomenie. A strasne ma tym vytaca.[/quote]

settings/home/items a tam odskrtni htc sense
mikulec (116)|24.3.2010 15:55
[quote=Godin]Ahoj, v počátcích vlákna si pár uživatelů stěžovalo na mizerný reproduktor. POdařilo se to někomu časem vylepšit softwarově, např. novější ROMkou, nebo je to prostě HW problém. Mám Leo dva dny a přemýšlím, že ho pošlu zpátky do Tmobilu, protože ve srovnání s předchozím HD, je kvalita v sluchátku příšerná, jakmile někdo na druhém konci jen nepatrně zvýší hlas, tak reproduktor rezonuje a to mám hlasitost ztaženou na minimum.
Díky za ohlasy.[/quote]

po flashnuti najnovejsieho radia 2.09... ziadne problemy a cisty zvuk pri hovoroch.
Haldo (138)|24.3.2010 21:32
[quote=mikulec][quote=Haldo]Ako efektivne komplet vyblokujem Sense na orig 1.66 ROMke? Aj ked pouzivam ine aplikacie tak sa stale z casu na cas Sense pripomenie. A strasne ma tym vytaca.[/quote]

settings/home/items a tam odskrtni htc sense [/quote]

to je prva vec co robim a teda nepomaha
Menschik (17)|25.3.2010 23:05
Mozno skus teda Hard Reset a vtedy to hned odskrtni, nieco ti to tam musi blokovat.
Haldo (138)|26.3.2010 12:37
jj, aj k tomu pride. Z nejakeho dovodu mi nefunguje priblizovaci senzor. Takze musim zistit ci to je nejakou aplikaciou alebo HW.
ameron (124)|27.3.2010 09:03
Mate niekto na HD2 vsetky pixely OK? Ja idem vratit uz druhe zariadenie vramci 7 dnovej lehoty pre vadne pixeli. Neviem ci vobec existuje HD2 bez vadnych pixelov :-(.
Matrix_DC (30)|27.3.2010 09:36
U mně OK, co se týče vadných pixelů tak jedině u LCD...:)
ameron (124)|27.3.2010 10:03
Hmm tak dufam ze to tretie uz bude ok.
Haldo (138)|5.4.2010 20:20
Tak by som sa este pred HR predsa len chcel pozriet na proximity senzor a jeho nastavenia (ze preco nejde). Viete ma trosku nakopnut kde sa pozriet, resp ake registre by mohli byt zmenene?
MilaCzeque (109)|6.4.2010 13:11
Koukni na
HKLM\System\State\Phone
a nastav
PSensorStatus na 1
pak by mělo pda stmívat obrazovku na každé mávnutí.
Funguje?
Haldo (138)|6.4.2010 13:25
diky moc :). Funguje a dokonca aj bez restartu.
al3sh (2)|10.4.2010 19:59
Potřeboval bych pomoc: mám hd2 třetím dnem a nějak se mi asi podařilo deaktivovat g-senzor. Nefunguje mi otáčení v žádném prohlížeči ani hra teeter. Nastavení sem samozřejmě prohledal, ale jediné, co jsem našel byla kalibrace toho senzoru (zkalibruje se, ale nefunguje). Je-li to někde v nastavení, omluvám se, ale opravdu sem se snažil to najít.
Díky alesh
//edit Pointa je, ze bych ho potreboval zapnout. :)
Haldo (138)|10.4.2010 21:07
Vysledoval som zaujimavu vec. Vzdy ked pouzijem loud speaker tak sa dany register prepise na 0, cize senzor sa vypne.

Druha vec je, ze odkedy je register na 1 (cize senzor zapnuty), tak sa display telefonu hned zapne. Ked som nainstaloval S2U a tam nastavil vypinanie displayu po 10s, tak som si vsimol, ze display sa potom zapne cca kazde 2 minuty aj ked je telefon dostatocne daleko aby som okolo telefonu (senzoru) nesarapati. V aute to je dost neprijemna vlastnost :(.
Mezek_ce4you (74)|14.4.2010 07:13
Stereo bluetooth sluchatka - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - problém.
Zdravím a přeji hezký den,
s těmito sluchátky mám problém a to -
hudba - přehrávání - OK
Indikace příchozího hovoru a vypnutí hudby - OK
Přijmutí hovoru - OK, ALE ! hlasitost je velmi malá, na telefonu na maximum a na sluchátkách, abych něco slyšel tak také na maximum.
Na HD(1), D2 jsou 100% funkční jen na HD2 zlobí.

Po HR a spojení sluchátek je hlasitost prvního hovoru OK, ale další hovor je již ztlumen na opravdu minimum. Nepomůže ani SR. (Hudba OK).
Zkoušel jsem to na ROM 1.49 i na 1.66 a výsledek jak s počeštěním, nebo ne je stále stejný. Koukal jsem na úpravu č.5 ( " -nestandardní chování Bluetooth "), bohužel žádná rada nepomohla.
Proto, jestli někdo máte tip na jiná ověřená sluchátka dejte prosím vědět.
Díky M.
ameron (124)|15.4.2010 23:24
Tak som sem pred casom pisal, ze som vratil HD2 z dovodu vadneho pixela. Tak mozem povedat ze zajtra idem vratit uz tretie HD2 objednane cez internet. Kazde co som si objednal malo bud vadny pixel, alebo prachove castice pod sklom - takze ich bolo stale vidiet.
Pomaly mam dojem ze HTC vyrobu HD2 strasne odflaklo, aspon co sa tyka displeja. Napriek tomu dnes som sa cestou domou zastavil v dvoch kamennych predajniach kde HD2 mali vystavene a odskusal som displej a oba OK. Takze dufam ze zajtra konecne budem mat vytuzene HD2! Pred tyzdnom to bol este problem lebo v mojom okoli sa nedalo v nijakom obchode pozriet a odskusat, len objednat cez net.
Nemate nikdo takuto skusenost? Z troch co som mal doma mal jeden vadny pixel a dalsie dva prach pod sklom, ktory sa nedal utriet a bol stale vidiet.
Som z toho trocha rozcarovany.
rhinos (113)|16.4.2010 09:45
Mám trošku problém s activesync 4.5 na firemním NTB.
Připojím HD2 kabelem a nejdřív se tváří že je vše v pořádku ale tak do 10-15 sekund se mi odpojí a hlásí problém s připojením.


Nebyly nalezeny žádné další známé potíže.Nelze získat adresu IP zařízení. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s adresami IP. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65461
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Byl nalezen produkt Sygate Personal Firewall. Brány firewall obvykle zabraňují připojení zařízení se systémem Windows Mobile. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s bránami firewall a postupujte dle pokynů k jejich nápravě. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65175
a postupujte dle uvedených kroků, abyste se ujistili, že brána firewall je správně nakonfigurována.

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nelze navázat připojení mezi počítačem a zařízením. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s připojením. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65257
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Pokud k potížím přesto dochází, odešlete výsledky společnosti Microsoft. Pomůžete tím při zdokonalování budoucích verzí.


Samozřejmě nejsem sám kdo v rámci firmy používá WM zařízení takže předpokládám že obecné nastavení třeba na FW by mělo být správné.
Na stejném NTB ale po nabootování do nefiremního profilu je vše v pořádku a vše běhá tak jak má...
Franky52 (186)|16.4.2010 10:24
Vážení, prosím o pomoc. Někde na tomto fóru jsem si přečetl o aplikaci, která umožňuje umístit ikonku počasí na hlavní ploše hned vedle hodin. Nyní bych potřeboval tuto aplikaci odstranit a nemohu si vzpomenout, jak se jmenovala a ani to na fóru opět najít. Poradí mi někdo? Předem díky...
Edit: Už děkovat nemusím, pomohl jsem si sám...Jo, a nemáte náhodou pocit, že toto fórum pro majitele HTC HD2 už nic podstatného nepřináší a silně zaostává za ostatními, až je škoda času ho navštěvovat?
Haldo (138)|21.4.2010 15:50
Vcera sa mi podarila taka nemila vec. Telefon vo vacku a zvonil, ze prisiel email. V pohode som ho ignoroval ale o 10min zrazu vidim na gmaily email od kolegu, ze WTF... Nieco sa postlacalo a odisiel mu email na firemny email. Najviac ma stve, ze neviem co sa stalo. Pouzivam S2U2 a i tak sa poslal :(. Priblizovaci senzor znova vypnuty tiez :(.
maxtreme (248)|9.5.2010 14:03
Zdravim prestala mi fungovat aktualizace pocasi dle aktualniho umisteni pres gprs (pritom funguje).. pres wifi se aktualizuje v pohode..pritom to do ted fungovalo,nevite cim to muze byt? diky
adamis_ce4you (68)|6.6.2010 10:55
[quote=Franky52]Vážení, prosím o pomoc. Někde na tomto fóru jsem si přečetl o aplikaci, která umožňuje umístit ikonku počasí na hlavní ploše hned vedle hodin. Nyní bych potřeboval tuto aplikaci odstranit a nemohu si vzpomenout, jak se jmenovala a ani to na fóru opět najít. Poradí mi někdo? Předem díky...
Edit: Už děkovat nemusím, pomohl jsem si sám...Jo, a nemáte náhodou pocit, že toto fórum pro majitele HTC HD2 už nic podstatného nepřináší a silně zaostává za ostatními, až je škoda času ho navštěvovat?[/quote]
Ano, tento pocit mám taky...
Ale čím to bude? Moderátorem? Vzhledem fóra? Velikostí písma?
Já myslím, že je to námi samotnými, my jsme toto fórum, ne Pavel Koza. A nebo druhá, dost nepravděpodobná možnost: všechny telefony jsou už dokonalé, všichni všechno vědí - není třeba diskutovat...
A možná (kdoví) je tento stav jenom odrazem toho, co se děje všude kolem ve společnosti a ve světě - celkový nezájem o všechno, "blbá nálada", finanční problémy a s tím svázaná honička za penězi a méně času na hobby, koníčky a jiné blbosti, které člověku dělají radost...
Vitezslav2 (226)|24.6.2010 19:16
Chtěl bych se zeptat,jestli je něco na nastavení obrázku volajícího přez celý displej.Díky za radu.
Vitezslav2 (226)|5.7.2010 12:49
Opravdu nikdo neví?
sobi1 (51)|6.7.2010 09:33
Prosím o radu. Už pred časom sa mi pri TYTNII stalo, že v albume som mal zduplované všetky fotky. Teraz sa mi to stalo aj u HD2 a neviem čo je príčinou. Správa sa to tak, že pri listovaní jednotlivých fotografií sa mi každá z fotiek objaví 2 x za sebou. Nevie mi niekto poradiť ako toto vyriešiť?
Vďaka...
Milan79_ce4you (0)|6.7.2010 11:38
1.Dvojité zobrazování obrázků přes prohlížeč alb v Sense.
Problém se projevuje na lokalizovaném systému - Sense (chybějící zápisy v registrech). Na obrazovce alba, kde se zobrazují obrázky dvojitě: přes levé tlačítko Album vybrat jakékoliv album (nejlépe složku 100MEDIA pro obrázky z foťáku) dále přes pravé tlačítko (Menu) nastavit album jako "Favoritní" a následně potvrdit tuto volbu. Nevybírat volbu Camera Shot (Snímky fotoaparátu)! Nejspolehlivější je pro systém lokalizovaný do češtiny nainstalovat úpravu #52 odsud.

Koukni také jinam, jsou zde různé úpravy, výše uvedená odpověď je hned v bodě 1)

http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=4&p=19#p19
sobi1 (51)|6.7.2010 14:20
Naozaj veľká vďaka, vždy ma tu niečo prekvapí, ale na šťastie sú to vždy riešiteľné a pomerne banálne záležitosti.

Prajem pekný deň.:yes:
Vitezslav2 (226)|15.7.2010 19:18
Mohly by jste mi poradit nějakou aplikaci na monitorování teploty baterie a zatížení CPU.Nejlépe se zobrazením v horní liště.Moc děkuji.
Red Dwarf_ce4you (187)|11.8.2010 15:46
Zdravím, nazrál již čas abych vyměnil své stařičké PDA Fujitsu-Siemens Pocket Loox 710. Pryč jsou doby, kdy jsem strávil rok v kuse polovinu pracovní doby tady na fóru, sháněl informace, četl skoro každou diskuzi a snil o lepším PDA s VGA displejem...

Ne, nové PDA na navigaci a čtení knih (prakticky nic jiného nevyužiji) opravdu nepotřebuji. Ano, pokud by má žena znala jeho cenu, asi by požádala o rozvod. Ale mám přece svoje práva ;)

Volba padla na HD2. V ofiko prodejně v Praze nabízejí možnost vzít zařízení na zkoušku, v Sunnysoft je o skoro tisíc levnější. Předpokládám, že oba zdroje lze pro nákup jen doporučit, přesto se nějak nemůžu rozhodnout.

Pokud bych kupoval v Sunnysoftu, rád bych vyzkoušel displej - mám v plánu nainstalovat obdobu Dead Pixels Checker co jsem používal na Looxu. Máte někdo praktickou zkušenost s přístupem k takovémuto požadavku ze strany prodejce?

Na majitele HD2 mám ještě dotaz stran rychlosti (předpokládám, že s novými ROM je HD2 skutečně rychlé) a olupování kláves (četl jsem kdesi začátkem této diskuze).

Předem díky za jakoukoliv pomoc.
tortoise (546)|11.8.2010 16:12
Ohledně té rychlosti - posun oproti Looxovi (měl jsem také) nebo Touch HD je poměrně významný, každopádně ani tak se nemohu ubránit určitému zklamání. Flashnul jsem si Energy ROM, která má být údajně ještě rychlejší než standard (vypadá, že je), nicméně jsou chvíle, kdy mě přístroj opravdu překvapí. Zvlášť když člověk zná iPhone s jeho okamžitými reakcemi.
Například otevření došlé SMS v HTC Messagingu mi trvá zhruba tři vteřiny, mazání vlákna s 4 SMS osm vteřin. Podobných zdržení je tam víc. Ne že by přístroj byl nepoužitelný, ale na nějakou ladnost typu iPhone to nemá ani náhodou. Přes násobně silnější hardware.

Odlupování tlačítek jsem nezaregistroval, s kvalitou displeje jsem nikdy problémy neměl. Jednoznačně doporučuju, pokud člověk chce 4,3" displej nebo potřebuje kapesní Wokna.
Red Dwarf_ce4you (187)|11.8.2010 16:20
Díky za bleskovou odpověď. Popravdě já vlastně nepotřebuju vůbec nic. Mám na Looxovi navigaci a čtu tam knihy, hrát si s úpravou plochy přes Wisbar atd. už mě přestalo bavit...

Mám teď pracovně iPhone a tak neuvěřitelně mě s..e! Nikdy jsem tam nic neinstaloval, jen synchronizuju hudbu a filmy přes iTunes. Nikdy žádný hry, nic neoficiálního - a přesto je to krám co se každou chvíli sekne, všechno funguje neuvěřitelně pomalu. Teď aktuálně je k nepoužití i přehrávač hudby nebo videa, lezu tam vždycky nadvakrát a trvá to pár minut, někdy se u videa spustí jen zvuk, ale obraz nic, při poslední synchronizaci mi to umazalo asi dvacet fotek z porodnice, co už nikdy nesežneu.... Oceňuju jenom neomezenej datovej tarif na net a v Praze poměrně použitelnou 3G, ale to není zásluha iPhonu. Fuj, to jsem se zas rozčílil ;)

Od HD2 očekávám parádní displej a to, že mě navnadí si s ním hrát. vylepšovat, hledat, instalovat, zkoušet.....
tortoise (546)|11.8.2010 16:38
S tím hraním, vylepšováním apod. nevím. Poté, co Sense dospělo do verze 2.5, mi přijde dost dobře použitelné už po vybalení z krabice a těch pár dalších vylepšovátek (Cookie home tab apod.) je hotovo coby dup. Pak je z přístroje univerzální pomocník, fakt jsem z toho nadšen. Baterka (díky LED bleskům), foťák, navigace, kompas, prostě celkem dost pohoda, protože to všechno tak nějak funguje.
Red Dwarf_ce4you (187)|11.8.2010 16:45
Což mě připomíná - dost tu byla diskutovaná malá výdrž baterie. Zlepšilo se to nějak s novou ROM? Nebo mám radši dokoupit ještě kolíbku s nabíjením a náhradní baterku?

BTW - teď jsem volal do Sunnysoftu a netvářili se nadšeně na možnost otestovat mrtvé pixely. Asi je to jen moje paranoia, ale přece jenom HD2 nestojí pár korun...
tortoise (546)|11.8.2010 17:17
No, výdrž je peklo. Když na to skoro vůbec nesahám, dostanu se i na celé dva dny, ale poměrně často jsem se dostal do situace, kdy je baterka vyšťavená za půlden. Chce to mít nabíječky na všech místech, kde se člověk pohybuje a nebo záložní baterii.
bjirka (380)|11.8.2010 22:32
[quote=Red Dwarf]...BTW - teď jsem volal do Sunnysoftu a netvářili se nadšeně na možnost otestovat mrtvé pixely. Asi je to jen moje paranoia, ale přece jenom HD2 nestojí pár korun...[/quote]Tvářit se mohou jak chtějí - kup přes e-shop a nech si poslat domů. V tomto případě máš ze zákona čtrnáct dnů na vrácení zboží bez udání důvodů - pokud bude zařízení včetně balení jako nové neměl by být problém s vrácením kompletní platby. Paranoia to určitě není, ten problém se u některého kusu prostě vyskytne.
Vitezslav2 (226)|28.8.2010 09:28
Dá se nějak nastavit,aby mi zůstala nastavená pořád stejná klávesnice?Používám mobilní.Díky za informaci.
deina (1)|28.8.2010 23:09
Dobrý den,
potřeboval bych radu. Do přístroje HTC HD2 jsem nahrál energy ROM, instalace proběhla bez problémů. V tomto novém prostředí jsem prováděl nastavení času atd., pak jsem tel. vypnul a nyní již nechce naběhnout. Stále svítí na displeji růžové kolečko, původní ROM byl od T-mobailu. Nyní to samozdřejmě chci zprovoznit, ale když telefon připojim na kabel k pc, tak se nepřihlásí a není vidět. Samozdřejmě že nějaký hard reset nefuguje a ani pruhovaná obrazovka se neoběví, ROM se asi vytratil.
Mám originál (ROM_Leo_HTC_WWE_EastEurope_1-66.exe) nahrát na prázdnou SD kartu, nevím jestli se pak instalace sama spustí?
Nebo jaký postup by jste zvolili vy?
Díky za radu DK.
xRoman_ce4you (218)|30.8.2010 07:08
Zdravím.

Nějak se mi podařilo zablokovat tlačítka při volání. Pokud vytočím telefonem číslo, jakmile začne vyzvánění, všechny tlačítka na display jsou nefunkční. Hlavně se nemohu dostat na keypad. Fungují jen hardwerové klávesy. Nechci kvůli tomu nastavovat a instalovat celý telefon. Nevíte nějakou úpravu v registrech? Neobjeví se slider, zkoušel jsem to přes BsB Tweaks - nepomohlo... Díky moc za radu...

HD2 + Energy rom ...

Roman
bjirka (380)|30.8.2010 14:01
Zkoušel jsi skutečně přes BsB Tweak vypnout položku (dát šoupátko do Off a udělat Soft reset zařízení) Tap Time? Tato položka provádí v registrech úpravu, která má na svědomí chování, které popisuješ: tzn: znefunkční dotykovou obrazovku při volání.
xRoman_ce4you (218)|30.8.2010 19:16
Tak díky... Skutečně toto jsem nezkoušel. Popletl jsem si to s tím šoupátkem na zakrytí klávesnice... Vše funguje ... Díky moc ...
Vitezslav2 (226)|2.10.2010 20:22
Dá se nějak změnit ten tón,který doprovázá na HD2 třeba hlášku s Errorem,nebo co doprovází potvrzení o vypnutí přístroje atd.?Děkuji.
DusanDc (8)|4.10.2010 08:25
16GB karta SanDisk vybiji baterku v telefonu. Uz jste se s tim nekdo setkal? Po vlozeni nove karty do telefonu me za den zmizi okolo 80% baterie, pred tim s 8GB SanDisk okolo 30%. Pres noc, telefon v rezimu letadlo, data vypla programem NoData. Cista instalace, jen kontakty. HD2 od T-Mobile, ROM: 1.72.113.4(86525), Radio: 2.07.51.22_2. Karta zformatovana FAT 32.
jirisrba (44)|8.10.2010 22:48
zkuste 16GB kartu naformátovat přímo v HTC. Pokud to nepomůže, změřte spotřebu v klidovém stavu přes BattLog pro 8GB a pro 16GB kartu, zda se hodnoty doopravdy liší.
DusanDc (8)|10.10.2010 22:27
Kartu jsem formatoval primo v HD2ce. Zkusim to jeste promerit tim programem.
DusanDc (8)|20.10.2010 09:46
Meril jsem v noci, rezim letadlo, radeji vypla data programem NoData. Puvodni karta celou noc okolo 7 mA, nova 16 GB take, ale nekolikrat za noc to vybehlo treba na 16 mA, nekdy na 140mA. Na karte zadne instalovane programy. Radeji jsem se karty zbavil,samozrejme s upozornenim na tento problem, pry funguje bez problemu.