Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Emulátor Dos - DosBOX pro PPC

Ji_ce4you (0)|28.7.2004 09:25
Máte někdo zkušenosti s tímto programem? Které dosovské hry vám v něm bezproblémově chodí?
Pavel Koza (4761)|28.7.2004 09:38
Co takhle link na ten program:) Nejaky dobry DOS emulator by se mi hodil...
Ji_ce4you (0)|28.7.2004 09:46
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|28.7.2004 11:10
[QUOTE="Pavel Koza"]Nejaky dobry DOS emulator by se mi hodil...[/QUOTE]

I mě. :)
Hrát Mariáš ( hry : Flek! nebo RE! ) pomocí stylusu by mohla být pěkná pecka. A i jiné hry.
BigOne (18)|20.2.2005 11:25
tak sem se pokusil rozchodit ten DOSbox, poté co jsem nainstaloval Nyditot Virtual display, se mi nepodařilo dostat dále , vždy jsem skončil na nedostaku paměti, i přes pozavírání všech progs :(( tak nevím jak s tím dál
superkojot (111)|25.9.2005 10:06
ted sem to rozchodil, ale
nevi nekdo jaky je hlavni systemovy adresar v PPC? potrebuji totiz nadefinovat prikazem mount disk c
Lapwing_ce4you (5)|7.12.2005 19:44
Chtel jsem poprosit jestli by nekdo kdo ma dosbox doma ho nemohl nekam uploadovat, protoze ty stranky uz nefachaji...
superkojot (111)|7.12.2005 21:15
TOTO

také není k zahození
:yes:
Kasei (89)|7.12.2005 23:52
PocketDos je vyborny - mimo jine i rotace obrazovky, vlastni klavesnice.... jen ta cena
mistm (477)|8.12.2005 00:01
jen ta cena? kde pak ... me treba chybelo nabindovani libovolny klavesy na hw tlacitko

tohle zrovna dosbox ma, ale zase v nem ty aplikace jely daleko pomaleji :(
Lapwing_ce4you (5)|8.12.2005 00:06
me se nic v pocketdosu nepovedlo rozchodit kvuli chybě 15. Myslim ze ty programy potrebujou 16MB pameti. Co se vam na tom povedlo rozbehat?
Me slo o ten dosbox a ostatni projekty(Wokna95 na ppc) z toho webu http://mamaich.kasone.com/ , kterej uz nefacha...
betbeerblack (5)|17.12.2005 23:33
Tu nieco je, ale netestoval som to:

http://n0p.averest-k.ru/?DOSBox_PPC: DOSBox_0.63: Downloads - (smazte mezery po zkopirovani do adresniho radku)

Link zatial fachci...:cool:
code (174)|29.12.2005 11:52
[QUOTE="betbeerblack"]Tu nieco je, ale netestoval som to:

http://n0p.averest-k.ru/?DOSBox_PPC: DOSBox_0.63: Downloads - (smazte mezery po zkopirovani do adresniho radku)

Link zatial fachci...:cool: [/QUOTE]

Stahl jsem si dosbox z tohohle linku, prepokladam, ze budu muset opatrit jeste samotny DOS na pc ne?
Twister_ce4you (107)|29.12.2005 14:20
nemusis... nekde na tomto foru v tematu "DOS na PDA" je odkaz na web kde je navod jak to rozchodit...

P.S. akorat mys tam hrozne uskakuje a bezi to v malym vokynku.. prakticky je to nehratelny kdzy potrebujete kliknou an nejaky tlacitko ale kurzor mysi mate 5mm vlevo.. za par vterin zase 3mm nahore od tapnuti... des
code (174)|31.12.2005 14:40
[QUOTE="Twister"]nemusis... nekde na tomto foru v tematu "DOS na PDA" je odkaz na web kde je navod jak to rozchodit...

P.S. akorat mys tam hrozne uskakuje a bezi to v malym vokynku.. prakticky je to nehratelny kdzy potrebujete kliknou an nejaky tlacitko ale kurzor mysi mate 5mm vlevo.. za par vterin zase 3mm nahore od tapnuti... des[/QUOTE]

Takze myslis ze pocket dos je lepsi?
Twister_ce4you (107)|1.1.2006 01:06
pocket DOS sem nezkousel vzhledem k tomu ze jde o placeny program se k tomu ani nechystam. Dosbox je vynikajici program rozjel sem na nem svou starou oblibenou hru, kdyby nekdo vyresil ten problem s mysi byla by to paradicka, takze je vhodny spise pro hry kde neni potreba pouzivat mys (zavody aut atp.).
code (174)|1.1.2006 22:02
[QUOTE="Twister"]pocket DOS sem nezkousel vzhledem k tomu ze jde o placeny program se k tomu ani nechystam. Dosbox je vynikajici program rozjel sem na nem svou starou oblibenou hru, kdyby nekdo vyresil ten problem s mysi byla by to paradicka, takze je vhodny spise pro hry kde neni potreba pouzivat mys (zavody aut atp.).[/QUOTE]

Jenze vyvoj tohodle emulator byl myslim ukoncen... :no:
radofox (23)|2.2.2006 12:11
Ako čerstvý užívateľ PDA som skúsil použiť DosBox. Prvý veľký problém bolo, ako ho rozchodiť. Zistil som, če adresár c:\ je prítomný, len keď celý program je uložený v adresáry \storage card . Pred spustením programu treba zrotovať obrazovku (po spustení to nejde, ak to nespravím, nevidím kraje textu). Všetko by bolo ok, keby sa dal spustiť nejaký dosovský program. Skúšal som kdečo, ale absolútne nič sa nedalo spustiť. Vždy napísal nejakú chybovú hlášku. Tak teda neviem, k čomu to slúži. Žeby bolo treba pod týmto programom napr. MSDOS zinštalovať? :no:
pekro (346)|17.10.2006 14:14
Porařilo se Vám někomu spustit fru flek! v pocketDOS?
Hlasí mi to stále "Není EGA/VGA karta"