Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zdvojené kontakty

rriha (149)|7.9.2009 20:41
DD,
ani TP1 ani předtím kaiser ani před ním TyTn mi to nedělalo, ale TP2 mi teď, když ho synchronizuju přes Exchange a GPRS (nemáme MS Exchange, ale Kerio Mailserver) tak se mi některé (většina) kontaktů v telefonu ukazuje zdvojeně - na PC jich mám 560, v TP2 to při prvotní synchronizaci hlásilo, že to synchronizuje 908 kontaktů - vše ostatní funguje, jak má, jen toto - netuší někdo příčinu?
NaTuRaL_ce4you (170)|7.9.2009 20:54
na tu duplicitu je dobrej program Outlook Cleaner 0.991
rriha (149)|8.9.2009 14:31
DD,
nevím, asi se blbě ptám, ale zatím mám u každého dotazu pocit, že dostávám odpověď na něco jiného, než na co se ptám. Tak znovu:
V Outlooku na PC (kouká se do databáze Kerio MailServer - obdoba Exchange) mám kontakty v pořádku a nejsou duplikované. Po synchronizaci s PPC přes ActiveSync-Exchange se mi v PPC některé kontakty zobrazí dvakrát. Nestalo se to prosím někomu také? Dík....
Hodo (99)|8.9.2009 18:28
Nevím, nemám tento problém, ale co jsem koukal na ten odkaz na xda, tak bych řek, že to je přesně to, co by mělo pomoct, přesně jak ti poradil NaTuRaL. Nebo jsem něco nepochopil ... :?
rriha (149)|9.9.2009 09:35
omluva a ještě jednou omluva - na to vlákno na XDA jsem se samozřejmě nejdřív nepodíval, teď ano a samozřejmě je to to, co jsem potřeboval a samozřejmě to funguje, z PDA mi zdvojené kontakty zmizly - problém je jen s Keriem - používám offline verzi jejich pluginu a Outlook na PC mi teď ukazuje jen pár kontaktů - ale stačí dát ve vlastnostech složky "Obnovi synchronizaci" a je to zas vše OK. Takže ještě jednou děkuju, moc se omlouvám a příště budu trpělivější...