Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Možnost vybrat text tažením stylusu po displeji - NEJDE

DavidS200 (42)|3.9.2009 22:45
Zdravím.
Přešel jsem na HTC TP2 z HTC TP1.
HTC TP2 je super, ale několik funkcí, které u něho oproti předchozímu modelu postrádám. Poradí někdo, jak je zprovoznit ?

Chci-li vybrat text, nebo třeba více SMS (mailových) zpráv najednou, tažením stylusu po displeji, tak mi to nejde, pouze se posouvá displej. U HTC TP1 se při tažením stylusu po displeji oznyčil vyraný text a například se tak dalo vybrat více zpráv najednou a při tažení prstem se posouval displej.
Fungovalo i to, že se tímto způsobem označil text a pak se přidržením stylusu na vybraném textu zobrazili možnosti, jako např. kopírovat, vybrat, vložit, u zpráv třeba možnost označit jako přečtené či nepřečtené a ostatní funkce s textem. U HTC TP2 mi toto nejde a například po stažení více nových mailů, je musím složitě všechny přes "Možnosti" a funkci "Vybrat vše" označit, abych je mohl všechny změnit například na přečtené.
Zkopírovat vybraný text pak nená vůbec možní.

Děkuji za rady.
trminek (88)|3.9.2009 23:11
podrž stylus nebo prst a v kontextovém menu vyber položku "úpravy" nebo jak se jmenuje a bud to pak fungovat jako dříve = půjde označit text.
Takto to mají nově udělány WM 6.5 - předpokládám že je tam máš?
DavidS200 (42)|3.9.2009 23:25
Nemám, byť mám zařízení týden staré (zakoupeno u O2), tak tam jsou WM6.1
DavidS200 (42)|5.9.2009 20:47
Halóóóó prosím pomoc, jak to, že mi nejde vybírat nikde text tažením stylusu, to si nezkopíruju ani číslo ze SMS zprávy. Není přeci možné, že by toto u TP2 nešlo, když to je snad vlastnost WM. Mám tam orig WM6.1

Pls díky
rein (104)|5.9.2009 21:34
Musis v napr. mailovej sprave kliknut na menu a tam vybrat text vid priloha.
DavidS200 (42)|6.9.2009 00:58
Děkuji za radu. To to opravdu jde jen takto ? U HTC TP1 i všech předchůdcích, které jsem vlastnil (HTC TyTnII, HTC S200) se to takto složitě dělat nemuselo, rovnou se tažením stylusu text, zprávy a vše ostatní klidně mohl označit. U HTC TP1 a dokonce už i u HTC TyTn zařízení rozpoznalo, zda po disleji táhnu prstem, či stylusem. Při tažení prstem se displej posouval, při tažení stylusem se označoval text.