Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vyřešení poslechu hudby kvalitními sluchátky HTC Touch Pro

Kvark (12)|3.9.2009 17:52
Mám HTC Touch Pro a jsem s ním spokojen. Jediná vada na kráse je 11ti pinový "USB" konektor, který obstarává vše, včetně připojení sluchátek. A protože mám rád kvalitní poslech, obstaral jsem si redukci na 3,5 jacka, abych mohl používat svá kvalitní sluchátka. Redukce mi vydržela týden, opravdu čtete dobře, TÝDEN. Vzhledem k tomu, že jistě nejsem jediný, kdo tento problém řeší, nebo řešil, ptám se touto cestou na nějaké rozumné východisko.

Poraďte prosím, jakou redukci použít, aby vydržela aspoň nějaký čas. Napadlo mě ještě toto: http://sklad.obrazku.cz/obr180936_BT35.jpg

Budu vděčný za Vaše rady.
mi38k (205)|3.9.2009 18:23
Mně osobně se líbí toto. Ale zkušenost s tím nemám.
pfemir (44)|9.9.2009 17:48
No jsem si zakoupil [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], ale mam s tim mensi problem. Stava se mi, ze kdyz mam v telefonu tuto redukci, tak mi z niceho zacne telefon vytacet posledni volane cislo. Nemate s tim nekdo zkusenost? Nebo nenapada vas, cim by to mohlo byt, kterym smerem se mam ubirat? Protoze me vubec nenapada jestli se mam zamerit na ROMku nebo prehravac co pouzivam nebo nejake nastaveni handsfree nebo nevim.
kosTa_ce4you (19)|9.9.2009 19:36
tak neviem akú redukciu si mal a čo si sním robil, alebo kde si ho kupoval ale ja mam tento http://www.talkive.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=4414&category_id=452&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1 a žiadané problémy s ním nie sú
mi38k (205)|9.9.2009 20:52
to Pfemir
Mjo, možná teď začnu plácat nesmysly, ale napadlo mě následující. S klasickým handsfree dodávaným s Raphaelem se to má tak, že poslední volané číslo se začne vytáčet, pokud se dvakrát stiskne čudlik pro příjem hovoru. Ty v té redukci máš zapojená jen sluchátka, nicméně zapojit by se tam toho dle obrázku dalo mnohem víc, včetně tlačítka pro příjem hovoru. Podle mě je klidně možné, že do redukce chytáš kdejaký vlnový balast ze vzduchu, a sem tam se ta funkce prostě vyvolá. Tak možná je ta redukce prostě jen špatně stíněná...

Zbytečná citace smazána. admin
pfemir (44)|9.9.2009 20:57
To kosTa:
Tak nevim jestli to bylo na me. Pokud jo, tak jsem mel (jeste mam) redukci co jsem psal, delal jsem s ni to co jsem psal a kupoval tam co jsem psal.
Ta tvoje je sice mozna bezproblemova, ale me by nevyhovovala, protoze ja zaroven potrebuji mit HTC na nabijecce.

To mi38k:
A da se nejak to vytaceni na dvojklik zakazat?
mi38k (205)|9.9.2009 21:48
Nikde jsem takovou možnost nenašel. Leda snad nějaký externí program, ale já o žádném takovém nevím.
mi38k (205)|13.9.2009 18:20
Tak jsem zjistil, že o vytáčení posledně volaného čísla se stará soubor /Windows/Redial.exe. Zkus ho nahradit souborem, který dělá něco neškodného nebo ideálně vůbec nic ;).
pfemir (44)|13.9.2009 20:30
Diky za toto info, akorat mi jeste nekdo reknete jak ten soubor aspon prejmenovat, protoze to je systemovy soubor.

Edit: Tak uz jsem na to prisel a zda se, ze to pomohlo. Jen doufam, ze to nebude mit vliv na neco dalsiho.