Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s GPS

Zillator (8)|29.8.2009 16:01
Dobry den,
od ctvrtka jsem majitelem TP2 od Vodafonu a bohuzel resim problem s GPS. Zadny program, ktery jsem zkousel, mi nedokaze locknout pozici ani po 10 minutach vytrvaleho hledani satelitu. Zkousel jsem iGO, ktere na Raphaelovi bezelo skvele, HTC GPSTool, Google Maps i ten programek, ktery HTC pridalo do nove ROMky (jez mela ironicky zrovna resit tento problem).

Telefon jsem uz odbloknul pres HSPL, zkusil nekolik ruznych ROM z xda a vsechna radia, ktera jsem tam nasel, nic problem nevyresilo. QuickGPS bohuzel nema vubec zadny ucinek. Nepomaha mi ani ten GPS Fix programek z xda, vysledek je porad stejny.

Nejblize jsem se dostal k tomu, ze mi GPSTool na chvili ukazal nekolik cervenych satelitu (zvlastni je, ze byly temer vsechny na stejnem miste), ovsem ty mi vzdycky po par sekundach zmizely, za chvili opet na okamzik naskocily a tak dal az do zblbnuti.

Jeste nez telefon odnesu na reklamaci, jsem vas chtel poprosit o rady nebo pomoc, budu za ne velmi vdecny...
janox (216)|29.8.2009 16:21
Viem si predstaviť ako Ti je - sám som toto isté zažil s Touch HD. Mne však fungovalo GPS asi dva mesiace na 100% a zrazu mi prestalo fungovať tak ako to popisuješ. Už neviem presne kedy to bolo, ale pozri si vo fóre o Touch HD problémy s GPS - tam sme to rozoberali viacerí. Ja som vtedy urobil za jeden deň najväčší počet HR v živote - určite viac ako 10x. Prajem silné nervy a keby niečo, reklamácia to istí...:yes: :yes: :yes:
Skúšal som aj tieto programy, ale či zabrali oni, alebo tých 10x HR netuším...
reddie (20)|29.8.2009 16:22
ahoj, s gps Ti radim trpezlivost. mne to trvalo cca 30min prve locknuti. igo8 funguje celkom ok. skus ist von a aby si lokol prvy krat rychlejsie skus drzat mobil pred sebou a kruzit snim v zapasti aby antena sa nasmerolvala kazdym smerom, nechces nemusis
Zillator (8)|29.8.2009 17:50
Diky moc za odpovedi, zkusim prostudovat zminovany thread a pouzit vase rady, budu informovat o vysledcich... ;)