Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

g-profile

Mashe (622)|8.8.2009 02:38
pouzivate nekdo? http://www.ageye.de/index.php?s=gprofile/about

zajima me jak nastavit aby me to upadtovalo quick GPS, nebo treba pocasi. neni problem to nalinkovat, ale spis jde me primo o samotne zapnuti updatu.

dikes
tomsoft (2734)|8.8.2009 10:51
Ano, já ho používám už celkem dlouho. Ale neřešil jsem věci, které chceš řešit ty :)
Quick GPS je na nic a počasí si akutualizuju sám, nemám rádm, když se mi něco bez mého vědomí připojuje na web :)
V g-profilu jde i spouštět programy v zadaný čas ...
Počasí se umí aktualizovat samo.
Quick GPS to umí taky.
Mashe (622)|8.8.2009 20:01
ano jde, ale ja chci aby mobil v noci, a jen v uricte dny se sam pripojil na wi-fi, updatoval, spustil par checku, a pak se zase ukoncil. takze az rano vstanu mam vse hotovo. GPS nastavit jde, ale jen obecne, me jde o ten konkretni cas a dobu a kdyz budu mimo domov tak proste profil vypnu a hotovo. s PC kabelem prakticky nesynchronizuju a jeho automat se me uplne nelibi. takze bych to radsi korigoval pres domaci wi-fi
tomsoft (2734)|8.8.2009 20:26
Tak spustit třeba Mortscript, kde bude vše napsáno - co se má jak spustit, v zadaný čas jde.
Jinak ještě potom můžeš vyzkoušet PhoneAlarm, který umí zase trochu něco jiného než G-profil, možná ti bude více vyhovovat, já jsem ho sice po několika dnech vyhodil, ale třeba se ti bude hodit.
Jinak jak dlouho ti bude trvat, než to všechno co má PDA v noci samo udělat, uděláš sám jak ráno vstaneš? Myslím tak 1-2 minuty. To stojí za to, tvořit nějaký scripty a zkoušet.... jestli to vůbec jde. Já bych se na to vykašlal a takovou drobnost bych si udělal sám.