Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová ROM pro Touch pro 2

Marian Veselý (662)|4.8.2009 12:28
Mě se nepodařilo stáhnout přes SN, píše mi to invalid, i když ho mám ze Sunnysoftu, takže kdyby někdo reuploadnul, byl bych rád :-).

LINK

Mashe (622)|4.8.2009 12:33
XDA resi zde http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=544159

EDIT: co sem cetl na XDA, tak me prijde lepsi ten hotfix na SMS, navic tahle ROM by mela obsahovat i Demo version of Copilot, coz zabere jeste dalsi misto (a nejde zrusit), a ani po pouziti tehle ROMky nejde pouzit RADIO hotfix. a Radio v tehle nove ROM je stale to stare ..

oficialne to obsahuje
Improved Functions and Fixes

1. The Financial Providers Icon (Yahoo!) was placed in the Stock Tab in TouchFLO to clearly indicate where the data originated.
2. The phone now shows the actual amount of RAM (288MB) instead of the amount used in previous models (256MB).


coz me prijde dost zbytecne, kdyz si predstavim vsechnu tu praci kolem .. ale je to asi vec nazoru :cool:
Marian Veselý (662)|4.8.2009 12:57
Stahnu, ale pockam. Mám v telefonu 1.19.401.0 a tohle je 1.19.401.1. Takže minimální změny.
Sieno (70)|6.8.2009 19:37
mám naistalováno, osobně nedoporučuju.

1/ skutečně minimální změny
2/ fungovalo to dobře i předtím
3/ obsahuje CoPilot, který mi je na dvě věci

...aneb pokud to funguje, neopravuj to :-)

BTW ani do nové ROM nelze naistalovat HotFix_Rhodium_Radio_3.46.25.30 (GPS Enhance)
johnee_r (290)|17.8.2009 14:46
Zdravím,
měl bych dotaz, který se úplně netýká tématu, ale jde taky o ROM. Chystám se koupit TP2 a chci anglickou lokalizaci především kvůli tomu, že češtinu bych stejně vypnul a aktualizace jsou dostupné spíš na eng verzi. Vypadá to ale, že anglická verze se u nás přestává prodávat a v době, kdy budu kupovat už asi nebude dostupná (v podstatě leckde už není teď).
Zajímalo by mne tedy, jestli je možné koupit českou verzi a nahrát tam nějakou novější anglickou ROM (o češtinu bych pochopitelně přišel, což mi nevadí). Má tento zásah vliv na záruku?

Díky
Marian Veselý (662)|17.8.2009 14:52
Především si lokalizaci vůbec nemusíš instalovat a tím pádem dostaneš v podstatě anglickou verzi. Navíc lze po upgradu nyní nově stáhnout i lokalizaci, tedy o češtinu stejně upgradem nepřijdeš.
johnee_r (290)|18.8.2009 13:13
Můžu se zeptat, kde lze stáhnout lokalizaci? Na Sunnysoftu jsem to nenašel a přímo Sunnysoft se asi před dvěma týdny vyjádřil v tom smyslu, že lokalizace pro TP2 dostupná samostatně nebude. Údajně se dá při hardresetu nastavit, jestli se má lokalizace instalovat nebo ne. Je to tak?
Díky
Mashe (622)|18.8.2009 13:54
ted nevim jak to presne myslis, ale po hard resetu mas moznosti (kdyz nabihaji automaticke procesy) to hned soft resetnout a zabranit tak instalacim veci jako je jazykova lokalizace, atp .. ale pokud to myslis jako primo zasah do ROM tak to bych asi neriskoval bez patricnych znalosti ..
johnee_r (290)|18.8.2009 13:58
Asi jsem se špatně vyjádřil a trochu to popletl. Jde mi o to, jestli jde lokalizace systému (InterWrite) vypnout. Tzn. aby bylo TouchFlo v angličtině, ale zůstala možnost psát českou diakritiku přes sw klávesnice apod. Podle vyjádření Sunnysoftu by to jít mělo.
Pokud bych nainstaloval anglickou romku, tak samozřejmě o lokalizaci přijdu. Je to tak?
mamut_ce4you (32)|18.8.2009 14:30
Mam koupené české TP2 a od začátku jej používám jako anglické. Češtinu jsem neinstaloval při prvním spuštění. Česky psát mohu. Nevím jak je to třeba s T9, protože ji nepoužívám.
johnee_r (290)|18.8.2009 14:38
Můžu se zeptat, jak píšeš česky? Na sw klávesnici nebo na té hw qwerty? Případně funguje nějaký interwrite recognizer na psaní stylusem s diakritikou?
Díky
mamut_ce4you (32)|18.8.2009 16:47
Na obou. A na obou zridka jsem zvykly na psani bez diakritiky. Stylusem nepisu. Nepouzivam jej, temer