Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nedokončené flashování - jak pokračovat

DellaVega (70)|30.7.2009 08:26
Zdravím, nejdříve pokud jde o hledání tak určitě zde nějaké rady na toto téma nejsou ale nemám tolik času na hledání a prokousávání se příspěvkami takže se případně omlouvám pokud jsem založil duplicitu...

Jsem několikanásobný úspěšný "flešař" ale dnes jsem zamrzl a potřebuji radu co s tim !!!

Vždycky flashuju pomocí obrazu tzn. soubor diamimg.nbh a vždy mi to proběhlo v pořádku, dneska netuším proč mi to doběhlo asi do 3/4 a konec, dál už to nejede... může někdo pomoci ?? (Flashuji ROMku od BSB verzi 6.5P

(Nastavení jsem měl pro propojení s PC jako na flašku takže activesync nepomůže)

Díky moc...

Uptaven název vlákna. admin
StepanP (3)|30.7.2009 18:32
Jo tak to by mě zajímalo jak si dopadl. Já teď používám BsB O a rád bych flashnul na BsB P ale tvá zkušenost mě trochu odrazuje.....přeci se jen trochu bojím o svůj Touch Diamond
DellaVega (70)|30.7.2009 20:15
Takže jsem celý den zkoušel a zkoušel a nakonec se zadařilo... nevím co bylo to zásadní že jsem z mrtvého Diamonda udělal zase živého ale myslím si že je třeba přejít na HardSPL 1.93 (měl jsem do té doby 1.40), myslím si že v tom byl u mě ten fígl...
maty_s_ce4you (0)|30.7.2009 21:59
Zdravím, dnes flash na BSB P absolutně v pohodě, nemusíš se bát:-)
StepanP (3)|31.7.2009 16:25
a stojí případné změny za to flashování a případné riziko? Mě osobně se BsB 6.5M zdálá krapek pomalá v některých situacích. Je na tom P už lépe?
DellaVega (70)|2.8.2009 17:21
asi jo, nějaké změny tam jsou...

a pokud jde o to riziko, jdi do toho a neboj se, vždycky se z toho dá nějak vyhrabat...