Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypadávání zvuku přes A2DP

sobul_ce4you (33)|3.7.2009 11:30
Mám HF Parrot 9100 a HTC Touch Pro 2. Při přehrávání hudby přes bluetooth A2DP vypadává tok dat tak na cca 1-2sec. Naprosto nepravidelně. V době, kdy vše hraje je hudba OK. Dělá to jak integrovaný přehrávač z TF3D tak i přehrávače 3tich stran, takže problém vidím spíše v komunikaci zařízení s HF sadou a bluetooth ovladečem. Nemáte někdo podobnou kombinaci nebo nápad k řešení. Bittpool dle XDA fora už jsem zvednul - to pomohlo na reprodukci ale ne na přerušování signálu...Díky
Mashe (622)|3.7.2009 13:25
dej si zarizeni pred sebe na stul a zkus to chvili pustit jestli to taky bude vypadavat nebo ne .. idealne aby na sebe videli a nic mezinima nebylo

pisu to proto ze kdyz jsem myval Anycome tak jsem musel drzet zarizeni v urcite vzdalenosti od sebe. nejlib to fungovalo z naprsni kapsy, ale signal nesmel jit napric hlavou. stejne tak v urcitych situacich kdyz jsem se otocil (pouze hlavou) do prava tak automaticky vypadl signal. a bylo naprosto namyslitelne ze by MDAcko bylo v jedne mistnosti a ja se sluchatky v druhe. Ted mam Sony BT sluchatka a naprosto bez problemu muzu poslouchat v jine mistnosti, prakticky me to porkyje vsechny mistnosti kolem te s MDAckem
sobul_ce4you (33)|4.7.2009 22:49
to je zajimava zkusenost...veci jsou nevyspitatelne...v mem pripade to ale nebude reseni...je to pevná HF sada a i kdyz presunu telefon jinam, chova se to stejne...MP3 jsou taky v poradku, protoze normalne hraji bez problemu...HF sada mi se starym TyTN II fungovala na A2DP bez problemu...
Maartin (33)|6.7.2009 17:40
Me to dela, pokud mam zapnutou wifinu. Kdyz wifi vypnu, je to ok.
sobul_ce4you (33)|7.7.2009 13:26
Takto to u me nefunguje. WiFi mam vyple. Ale zkusim pred spustenim A2DP resetovat tlf. Dam vedet zda to pomohlo.
Surfare (4)|14.7.2009 21:14
Zdravim,
me uplne stejne vypada zvuk mezi Diamondem 2 a BT sluchatky Fun Beat 295. Pokud jsou do 20 cm, tak je vse v poradku. Ale kdyz mam telefon na opasku a sluchatka na usich, je to neposlouchatelne. Nelze zvysit vysilaci vykon bluetooth na telefonu?
Termiter (147)|15.7.2009 11:24
Bohužel, oproti Raphaelu jsem u Rhodia A2DP zaznamenal posuv k horšímu. S tím výkonem to není až tak slavné. Mám sluchátka Motorola S9 a když držím PDA v dlani před sebou, zvuk občas vypadává. Když ho chytím jen prsty, je to lepší.
U pasu hraje v pohodě.
orcen (8)|21.7.2009 06:52
Mám ten samej problém s Diamondem 2 a sluchátky Samsung S805DJ. Telefon nosim na opasku a při chůzi vypadává. Zkusím to ještě s telefonem v náprsní kapse a dám vědět, jestli to pomohlo. Vypnu i tu wifinu, třeba to taky pomůže.
bratek (1)|23.8.2009 17:21
Tak ten samý problém (výpadky zvuku) mám s HTC TP2 a sluchátky FunBeat BT 295. Výpadky jsou tak časté že je to prakticky nepoužitelné na poslouchání hudby.
Máte někdo nějaké zkušenosti ?? Zkoušel jsem vypnout wifi i telefon ale vše bez výrazného zlepšení. Na používání pro pohybu lze zapomenout, ale stačí i malé pootočení hlavou a zvuk vypadne.