Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sluchátka ??

DellaVega (70)|22.6.2009 16:50
Zdravím, zkoušel jsem hledat abych nemusel zakládat nové téma, nic co by mi poradilo mi nevyběhlo tak tedy:

Když jsem loni v srpnu koupil Diamonda sluchátka normálně fungovaly, pak jsem je delší dobu nepoužíval a teď cca před měsícem jsem někam jel tak jsem si s sebou vzal sluchátka abych zahnal nudu a ejhle !!! hraje jen jedno sluchátko !!! půjčil jsem si teda sluchátka od kámoše a to samé !!! nechal jsem si teda poslat nové, nedočkavě jsem je připojil a ... opět to samé !!!! nezdá se mi že by byla veda ve sluchátkách... nestal se někomu také tento problém ??? (origo romku samozřejmě už nemám, teď mi šlape na BSB 65L)
Zdenek Malinsky (9781)|22.6.2009 17:05
Zřejmě problém konektoru na PDA - jakoby když málo zasuneš jack.
marty22_ce4you (101)|22.6.2009 17:06
mozno mas zly konektor v mobile alebo niecim zaneseny. skus ho trochu vyfukat a ked tam zapojis sluchatka tak s nimi pohybuj trochu do stran a pocuvaj pritom ci nezacne nahodou fungovat druhy kanal
DellaVega (70)|22.6.2009 17:09
To pohybování jsem zkoušel, nic se nedělo, spíš se bojím toho 2. názoru - špatný konektor v PDA... přesto nemohlo by to být ještě něčím jiným... ?? I tak ale díky za odpovědi...
Zdenek Malinsky (9781)|22.6.2009 17:39
Když jsi zkusil 3 sluchátka, tak je to skoro 100%. Dělá to na všech doufám jen jeden (třeba pravý) kanál.

Ještě můžeš zkusit nějaká bezdrátová sluchátka.


myslím si doufám dobře, že na tom PDA není klasický jack, ale jde to přes ten jejich HTC miniUSB
DellaVega (70)|22.6.2009 21:08
přesně tak, je to vždy ten samý kanál (shodou okolností jak píšeš pravý)... jo a je to přes miniUSB, redukci na jacka nemám..

asi to je myslím jasné že ?? ale zase na druhou stranu, myslím že se bez toho dá žít... nabíjení funguje bez problémů...
Laufass (46)|22.6.2009 21:32
no v mem pripade se bez toho neda zit...posloucham casto...mam redukci nevim jak je presne oznaceni ale je to ta s tim ovladacim panelem a stala kolem 650,- a kdyz povytahnu kabel tak hrajou obe ale jen mono samozrejme...v nejblizsi dobe pujdu reklamovat...

Btw neni to tak ze nehraje jedno sluchatko...hraji obe jen (jak koukam tak jen v mem pripade) leve hraje hrozne potichu...
DellaVega (70)|6.7.2009 18:59
to Laufass

jak dopadla reklamace???
Laufass (46)|6.7.2009 20:53
Ja to tam jeste nedaval:D koupil sem si psp a posloucham na nem...az bude nekdy cas tak si tam skocim...a dam vedet;)