Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

shanim normalni HTC Touch (Elf) folii

Beny_ce4you (53)|19.6.2009 14:53
Zdar, asi tak tyden, dva nazpatek sem si po nejakym roce a pul koupil novou [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Folie je uplne na nic, uz je poskrabana vic nez ta predtim, videt na ni neni pri mirnem slunku skoro nic. Prijde mi ta folie desne mekka a kdyz na ni omylem zajedu nehtem tak se hned udela ryha. Budu si muset koupit novou a tak premyslim ze se nejdriv poradim nez vyhodim nejake penize. Sunnysoft ma jeste jednu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Chtel bych se zeptat zda s ni ma nekdo zkusenosti zda vydrzi a neposkrabe se behem prvniho tydne.

Ma nekdo tip na dobou folii, na kterou muzu sahat prstem (kdyz uz to je Touch) a vydrzela by dejme tomu aspon ten rok? Neco jako byla original folie k telefon v baleni.

Dik beny
Beny_ce4you (53)|19.6.2009 18:47
prosim moderatory o presun do spravneho fora, tedka sem si vsiml ze to je blbe. Ma to byt v "ostatni .. PDA" ne smartphone
Beny_ce4you (53)|22.6.2009 18:52
tak nic, problem solved, moje chybka :P
havran_ce4you (0)|22.6.2009 22:46
Na svého Touche jsem po delším hledání došel taky k Sunnysoftu, kde jsem si koupil zřejmě stejnou folii Brando, číslo 110-PBA-058. Mám ji od února a zatím tam nemám ani jednou škrábnutí a to ani nad exitačním křížkem. Je blýskavá, tuhá a přitom citlivá, drží dokonale, absolutně nemám výhrady. Nedal jste si tam peel off kryt z folie ??? :sarcastic: Sorry nechci urazit, ale Váš popis je zcela v rozporu s mojí zkušeností. Rozhodně přeju více úspěchů v druhém pokusu.:))