Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket icq

Melkor Nemesis (64)|22.7.2004 14:53
Dobry den,naisntaoval sem si pocket icq a normalne fungovalo,asi mesic pohoda.potom po zmene ip adresy,(pribil doma pc a misela se udelat i lokalni ip)mi to prestalo fungovat,nappise validatong a pak vypise hlasku o blbym mene a zkontrolujte pripojeeni,vse je dobre,ale nejede to,pripojuju se z kolibky nebo pre wifi,dik za rady
eXEden_ce4you (811)|22.7.2004 15:00
Ani reinstall ICQ nepomohl?
Pavlucha (1496)|22.7.2004 15:11
Neinstaloval nebo neaktualizoval jsi náhodu verzi ICQ na stolním PC? Mně to pak taky nepustilo k mému účtu a musel jsem si pro PDA udělat novej, protože verze ICQ pro PDA neumí pracovat s informacemi nových verzí pro PC, které jsou uložené na netu a natahují se při startu. Vyhazuje to tu samou hlášku ...

Vyzkoušej si udělat nový účet z PDA.
eXEden_ce4you (811)|22.7.2004 15:19
[QUOTE="Pavlucha"]Neinstaloval nebo neaktualizoval jsi náhodu verzi ICQ na stolním PC? Mně to pak taky nepustilo k mému účtu a musel jsem si pro PDA udělat novej, protože verze ICQ pro PDA neumí pracovat s informacemi nových verzí pro PC, které jsou uložené na netu a natahují se při startu. Vyhazuje to tu samou hlášku ...

Vyzkoušej si udělat nový účet z PDA.[/QUOTE]Myslím, že ani to není potřeba ... stačí jen odstranit databáze, které ICQ používá ;)
Pavlucha (1496)|22.7.2004 15:21
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="Pavlucha"]Neinstaloval nebo neaktualizoval jsi náhodu verzi ICQ na stolním PC? Mně to pak taky nepustilo k mému účtu a musel jsem si pro PDA udělat novej, protože verze ICQ pro PDA neumí pracovat s informacemi nových verzí pro PC, které jsou uložené na netu a natahují se při startu. Vyhazuje to tu samou hlášku ...

Vyzkoušej si udělat nový účet z PDA.[/QUOTE]Myslím, že ani to není potřeba ... stačí jen odstranit databáze, které ICQ používá ;)[/QUOTE]

No, to nevím jak? Měl jsem ICQ v PDA úplně čistý a připojoval jsem se přes GPRS. Kde ty databáze jsou?
eXEden_ce4you (811)|22.7.2004 15:26
[QUOTE="Pavlucha"]No, to nevím jak? Měl jsem ICQ v PDA úplně čistý a připojoval jsem se přes GPRS. Kde ty databáze jsou?[/QUOTE]
Zkusit můžeš třeba [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a ty databáze poznáš jednoduše - obsahují ICQ v názvu ;)
Melkor Nemesis (64)|22.7.2004 18:34
novou verzi sem neinstaloval,jo ale kdyz si tam udelam new acc,nebudu tam mit zas ty lidi,a ja jich tam mam dost
Melkor Nemesis (64)|22.7.2004 18:36
a ten database explorer se mi nechce nainstalovat,hlasi nakou chybu
eXEden_ce4you (811)|22.7.2004 18:40
[QUOTE="Melkor Nemesis"]a ten database explorer se mi nechce nainstalovat,hlasi nakou chybu[/QUOTE]
Jakou chybu?
PavelR. (2184)|22.7.2004 19:42
[QUOTE="Melkor Nemesis"]a ten database explorer se mi nechce nainstalovat,hlasi nakou chybu[/QUOTE]

... to mi dělal exe při instalaci z PC také (W98) - instalátor se vůbec nespustil. Cab se nainstaloval OK.

PavelR.

Melkor Nemesis (64)|22.7.2004 21:51
Aplication Manager cannot install this application on your mobile device due to an invalid setup file.Reinstall and try again.tohle mi to hlasi.

eXEden to naprogramoval ze?je to tvuj program?
eXEden_ce4you (811)|23.7.2004 07:31
[QUOTE="Melkor Nemesis"]Aplication Manager cannot install this application on your mobile device due to an invalid setup file.Reinstall and try again.tohle mi to hlasi.eXEden to naprogramoval ze?je to tvuj program?[/QUOTE]
Ano je to můj program ...
eXEden_ce4you (811)|23.7.2004 07:31
[QUOTE="PavelR."]... to mi dělal exe při instalaci z PC také (W98) - instalátor se vůbec nespustil. Cab se nainstaloval OK[/QUOTE]
Pravda je, že jsem ten setup nikdy nezkoušel. Na druhou stranu, když si počkáte, bude velmi brzo hotová nová verze s předělaným GUI, funkcemi a navíc také podporou databází Access, MS SQL a když pánbůh dá tak i Oracle ;)
PavelR. (2184)|23.7.2004 07:51
[QUOTE="eXEden"]
Pravda je, že jsem ten setup nikdy nezkoušel. [/QUOTE]

... :))

[QUOTE]
Na druhou stranu, když si počkáte, bude velmi brzo hotová nová verze s předělaným GUI, funkcemi a navíc také podporou databází Access, MS SQL a když pánbůh dá tak i Oracle ;)[/QUOTE]

... supr :), eXEdene tvůj Database explorer je jediný, který používám a již teď mi naprosto vyhovuje. Teším se na novou verzi ...

PavelR.
Melkor Nemesis (64)|23.7.2004 10:55
taky se tesim,ze mi pojede,je to dobra utilita :)
Dr.Colombo (69)|28.7.2004 23:20
Já mám ten samý problém, databáze jsem vyčistil a stejně pořád The sesion was lost. Check your internet conection.
Pavlucha (1496)|29.7.2004 09:14
[QUOTE="Dr.Colombo"]Já mám ten samý problém, databáze jsem vyčistil a stejně pořád The sesion was lost. Check your internet conection.[/QUOTE]

... vyzkoušej založit novej účet ... jde to?
Dr.Colombo (69)|29.7.2004 10:16
To se mi nějak nedaří, píše mi to tu samou chybu. Pokud zadám jiné údaje tak se mi samozřejmně účet založí, ale s jiním ID a to já nechci.
Dr.Colombo (69)|18.8.2004 21:53
To opravdu není nějaké řešení jak na to vyzrát???
Miloš Strouhal (3997)|18.8.2004 22:17
[QUOTE="Dr.Colombo"]To opravdu není nějaké řešení jak na to vyzrát???[/QUOTE]

..stalo se mi to samé,zhruba před pul rokem..:?
..naštěstí jsem měl ty nejhlavnější lidi a jejich čísla přepsaný na papíře..zbytek jsem časem dohledal..
..nešlo mi se přihlásit,jeden celý den,tak jsem si pokoušel vytvořit nový "účet"..ale to se mi na MDA nedařilo..
..provedl jsem Hard Reset,mezitím si vytvořil nový účet pomocí domácího PC,na tento nový účet se přihlásil v MDA,obeslal všechny známý že mam změnu ICQ,ať si mne znovu přidají do seznamu tentokrát pod novým číslem,a bylo to..
..do původního účtu se mi podařilo se konečně znovu přihlásit až po několika dnech pomocí MDA..
..zrušil jsem jej,resp přejmenoval,a nový účet pojmenoval dle toho původního,tedy xp:)

..mam pocit,že chyba vznikla třeba na icq serveru,ne v mem MDA..
..poslední dobou se mi třeba stává,že pošlu třeba wuffimu nějakou zprávu,a ona dojde někomu cizímu,kterého vůbec nemam v seznamu..:dead:
Dr.Colombo (69)|21.8.2004 15:26
Pro změnu nová hláška

ERROR: Category:8, Code:1, Subcode:1

PDA je HR, jo a tímto se hlásím do klubu HR.:(
Dr.Colombo (69)|21.8.2004 15:28
Jo a ještě jedna, pro mě nepochopitelná věc, proč mám po instalaci ICQ v programech dvě ikony??

To jsou dneska věci.
Pavel Koza (4761)|21.8.2004 16:43
[QUOTE="Dr.Colombo"]Jo a ještě jedna, pro mě nepochopitelná věc, proč mám po instalaci ICQ v programech dvě ikony??[/QUOTE]

Jo, to mi dela taky, ale neni to nic zasadniho, staci jednu ve \windows\Start menu smazat...
Dr.Colombo (69)|12.9.2004 18:05
Tak když jinak nedáte, tak jsem provedl novou registraci - změnu čísla- a ono to opravdu funguje.
Jak říká můj kamarád nádražák, To jsou věci mezi kolejí a trolejí.:D
Mr. Death (53)|13.9.2004 21:04
A co zkusit jinej program na komunikaci - Agile Messenger nebo neco jinyho?
null (0)|20.9.2004 18:38
Chci se zeptat ma nekdo zkusenosti s tim ze kdyz vam nekdo pise na MDA (PDA) ICQ z nokie (7650,6600) tak kdyz mu napiseste vy tak mu to dojde ale kdyz on vam tak ne dopredu rikam ze mam nainstalovano ICQ v MDAII a dotycne osoby na nokiich agile mesenger 2 a 3 verzi cim to muze bejt kdyz mi pisou na PC (kdyz mam zaple icq na PC) tak to normalne chodi ale na MDA II jen od nich ne a nedela to jen me ale znamemu co ma take na MDa II ICQ je to nepochopitelne !! preci nepisou me ale pisou na servr ICQ a ten to odesila me kde jsem prihlaseny kde je chyba to by me vazne zajimalo poradi nekdo ???predem dik :((
ipf (2136)|20.9.2004 20:56
[QUOTE="pretorian"]Chci se zeptat ma nekdo zkusenosti s tim ze kdyz vam nekdo pise na MDA (PDA) ICQ z nokie (7650,6600) tak kdyz mu napiseste vy tak mu to dojde ale kdyz on vam tak ne dopredu rikam ze mam nainstalovano ICQ v MDAII a dotycne osoby na nokiich agile mesenger 2 a 3 verzi cim to muze bejt kdyz mi pisou na PC (kdyz mam zaple icq na PC) tak to normalne chodi ale na MDA II jen od nich ne a nedela to jen me ale znamemu co ma take na MDa II ICQ je to nepochopitelne !! preci nepisou me ale pisou na servr ICQ a ten to odesila me kde jsem prihlaseny kde je chyba to by me vazne zajimalo poradi nekdo ???predem dik :(( [/QUOTE]

Jó, ten problém znám a je způsoben nekompatibilitou systémových procesů mezi procesory ARM a INTEL, při zpracování instrukce 0111011101-1001001001.. atakdál. Lajcky řečeno (páč mám v sobě pár paňáců ;) ) skutečně Ti z NOKIE nic nepřijde, leda bys do cihly nacpal AgileMessenger. Pak Ti začnou chodit zprávy z AgMess z Nokie, ovšem nepřemýšlej proč. Zato Ti vzniknou problémy nové, jako například, že Ti po intalaci AgMess do MDÁčka něco zmizí z nabídky TODAY (ale s tím se naučíš žít ;) ).
Kdybys potřeboval pomoc, kup si láhev whisky a můžem se na to podívat (anebo se podívej sem. Ale bacha, je to jen pro silné jedince :D ).
DaBa (78)|27.9.2004 18:10
[QUOTE="Dr.Colombo"]Pro změnu nová hláška

ERROR: Category:8, Code:1, Subcode:1

PDA je HR, jo a tímto se hlásím do klubu HR.:( [/QUOTE]

ICQ nejdriv neslo vubec nainstalovat a kdyz se to povedlo, tak mi napsalo to same. Pak jsem ale zjistil, ze mam spatne heslo a po napsani spravneho je vse OK. Na desktopu jinak pouzivam v4.1 lite.