Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-mobile Pratele sit nesit a TouchPRO

Sako verife (476)|2.6.2009 23:57
Mam tarif pratele sit nesit a rad bych dostal do pda nejakou aplikaci kde bych si sam urcil jakym pratelum bych mohl volat zadarmo aniz bych musel otravovat operatora. Navic bych mel i sam prehled koho tam mam. Na obyc telefony dahravaji nejakou aplikaci kde je to videt. Lze neco takoveho dohrat i na PDA? Samozrejme bych nejradsi klasickej program kterej bych jen spustil pokud potrebuji udelat zmenu a pak uz bych jej opet vypnul.
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2009 09:25
Proč se nezeptáš přímo u T-Mobile? Mám pocit, že v tomto případě budeš mít smůlu, jde myslím o nějakou jejich aplikaci, která funguje jen na některých vybraných "houpých" mobilech.:?

Na webu T-Mobile je psáno toto:
[code]k tarifu Přátelé síť nesíť můžete využít telefony od T-Mobile se speciální aplikací, s jejíž pomocí budete mít své vybrané přátele přímo na displeji[/code]
Sako verife (476)|3.6.2009 11:17
ptam se prave protoze o te aplikaci pro hloupy mobily vim a doufam ze i neco takovyho existuje pro chytry mobily. Ale mam obavu se jit ptat primo do nejake prodejny, protoze ti lidi vetsinou nevedi nic.
Tak snad nekdo dalsi tady odsud ma podobny problem a nejak to resi atd.

Nejhorsi je ze od operatora se clovek maximalne dozvi jakou sms si muze cloveka do svych 5ti pridat, ale jaka sms je na zmenu, nebo vypis cisel uz se nedozvi...:((
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2009 12:13
Vznesl jsem dotaz na zlášňýho akenta u T-Mo, tak uvidíme, co odpoví.

EDIT
Zkus infolinku 4603. Nevím, zda mám takové štěstí, ale co jsem potřeboval, vždy jsem se tam dozvěděl.
Sako verife (476)|3.6.2009 13:37
grrr takze zajit na jakoukoliv pobocku kde me tel odeberou, poslou do strediska a nahraji aplikaci mych 5 :D Tak na to se muzu z vysoka......
Tak jsem spise doufal ze je moznost nekde tu aplikaci sehnat. Neminim riskovat ze me tam nahraji tu ******* ROM od T....
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2009 14:09
Proč pobočku? Psal jsem zavolat na infolinku 4603. Ale nedělej si naděje, pokud aplikace nebude od T-Mobile, tak těžko bude něco jinde jiného. A bude-li od T-Mo, tak buď jako součást T-Mobile ROM pro brandovaná PDA nebo možná jako Java aplikace.
Sako verife (476)|3.6.2009 14:14
koukam ze jsem to napsal dost zmatecne, volal jsem na to cislo a bylo me receny ze mam zajit na pobocku :mad:
Je me jasny ze aplikace bude soucasti jejich uzasne ROM, takze do toho nepujdu....... :?
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2009 13:11
Takže jsem se dozvěděl:

"HTC vyvinulo plugin pro TF ještě pro mých5. U telefonů, které mají T-Mo ROM a mají TouchFlo today plugin, tak po zasunutí T-Mo SIM karty se plugin aktivuje a posadí se jako první obrazovka TF. je to prý příšerně napsané, příšerně to vypadá a nejde to standardně vypnout, jen editací registru. Je to například i v romkách T-Mo CZ pro MDA Vario IV a Compact IV. Zda to bude i v ROM pro Diamond 2 (MDA Copact V) není jisté.
Možná by se to dalo vygůůglit jako .cab na xde-developers.com, ale oficiálně, pokud to není součástí ROM, to doinstalovat nejde..."
Sako verife (476)|5.6.2009 13:18
asi se spokojim s tema par prikazama pres sms :) pripadne hovorem s operatorem. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2009 13:24
Doporučuji:..... s operátorkou ;)
MirkoS (34)|17.6.2009 06:48
Pouzivam tarif Pratele sit nesit+Hit a mam Mda Compact IV,po aktivaci tohoto tarifu se aktivuje na prvni pozici zalozka Mych5 ale jde vypnout pres TF3D config.Takze jsem nastavil lidi do Mych5 a potom jsem zalozku vypnul,ale jak uz je zde ve foru napsano,tak to bezi jen na ROM od TMO.Navic app Mych5 je rozlezla v hodne adresarich.Hledal jsem cab,ale bohuzel.
Sako verife (476)|17.6.2009 08:13
vyresil jsem to pres sms operatorovi. Skoda...
pahejl (1)|14.7.2009 10:23
zítra mi přijde nová SIMka s Mých5, tak jsem trochu hledal na xda developers
zatím jsem to nezkoušel, ale myslim že je naděje, že by to fungovat mohlo
Sako verife (476)|14.7.2009 10:27
tak pak dej vedet co a jak