Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klávesnice a jiná USB zařízení pro n30

R35P3CT (37)|17.7.2004 22:53
Potřeboval bych poradit a pomoci! Existuje možnost připojení nějaké externí klávesnice k tomuto PDA? Čtyři funkční tlačítka mi totiž absolutně nestačí k plnohodnotnému ovládání tohoto přístroje a dotykové pero je stejná náhrada, jako kdyby jste pracovali na pc jen s myší :(. Prosím poraďte. Zdáte se mi jako nejinformovanější, a tak jste moje poslední naděje. No uznejte, takové bezva PDA a jediné co ho kazí je to ztížené ovládání. Kdyby aspoň místo toho reproduktoru tam byl joystick nebo pětisměrné tlačítko.
Pavel Koza (4761)|17.7.2004 23:24
Momentik, jde Vam o klavesnici, ktera bude neustale pripojena, nebo o klasickou velkou USB klavesnici? Ja zkousel velkou USB klavesnici, ale nenasel jsem ovladace - jediny ovladac, ktery jsem nasel, byl pro Pocket PC 2002. Primo k zarizeni se da koupit rozkladaci klavesnice, ale nevim, jestli je k dostani i u nas...
R35P3CT (37)|18.7.2004 15:23
Měl jsem na mysli klasickou klávesnici, ale rozkladaci klavesnice se mi take zamlouva, jelikož zabírá velice málo místa. Problém asi bude v ceně že :)? Co jsem viděl u ostatních PDA, tak se cena u těchto klávesnic pohybovala velice vysoko :(. Děkuji vám za odpověď a za přiložení odkazu :). V tomto případě by pro mě bylo stravitelnější, kdyby bylo možno použít klasickou klávesnici. četl jsem vaší megarecenzi, kde jste zmiňoval, že jste našel ovladače jen pro Pocket PC 2002. Někde jsem zaslechl, že existuje nějaký balík ovladačů pro různá externí vstupní zařízení jako např. klávesnice, myš atd... už ale nevím kde. Myslíte, že je něco takového možné?
eXEden_ce4you (811)|18.7.2004 15:31
[QUOTE="Kolkka"]Potřeboval bych poradit a pomoci! Existuje možnost připojení nějaké externí klávesnice k tomuto PDA? Čtyři funkční tlačítka mi totiž absolutně nestačí k plnohodnotnému ovládání tohoto přístroje a dotykové pero je stejná náhrada, jako kdyby jste pracovali na pc jen s myší :(. Prosím poraďte. Zdáte se mi jako nejinformovanější, a tak jste moje poslední naděje. No uznejte, takové bezva PDA a jediné co ho kazí je to ztížené ovládání. Kdyby aspoň místo toho reproduktoru tam byl joystick nebo pětisměrné tlačítko.[/QUOTE]
PDA jsou stavěna na to, aby se takhle ovládala ;) Tyhle informace jste si měl zjistit a potažmo i vyzkoušet již při koupi zařízení. Dle mého je způsob ovládání v porovnání s tím, co od svého zařízení čekám a co na něm provádím, naprosto dostačující ;)
R35P3CT (37)|18.7.2004 16:55
Špatně jsem se vyjádřil, promiňte. Pokud by tam bylo to pětisměrné tlačítko, není problém. Avšak v tomto případě, když chci hrát hry, tak nemám moc možností a klávesnice by to vyřešila. Můj jediný problém je teď v tom, že chybí ovladač pro klávesnici. Teď nevím jestli by stačil pro PDA jediný ovladač nebo pro každou klávesnici jiný :)) . Ten druhý případ je asi blbost co?:)
Honza Cech (50)|19.8.2004 22:17
čau Lidi!
Přišel někdo už na to, jestli se někde dá sehnat klávesnice, ktera by fungovala, byla malých rozměrů a nestála tolik peněz?
Dík
PS:Ještě N30 nemám, ale nenapadá Vás někoho, nejvetší konkurent toho PDAčka?Přeci jen mě štve, že nemá ovládací tlačítko, jako skoro všechny ostatní?Jinak by byl super:)
CommanderZ (1798)|5.9.2004 22:21
Z toho joypadu si nic nedelej. JA jsem pred par dnama dohral gfDoom 2 i bez toho. Sice jsem si docela brutelne poskrabal folii, ale stalo to za to. Stejne se pri psani casem podre.
Honza Cech (50)|15.2.2005 16:12
Zdar!Chci trochu rozvířit vodu, povedlo se někomu připojit k ACERU N30 nějakou klavesnici, která by nestála 2500 a víc?Myslím přes USB a nebo je to jen sen??
ifco_ce4you (186)|15.2.2005 17:28
Sen to ani nahodou nie je :)
Tu je zoznam vsetkeho co sa k USB podarilo pripojit a fungovalo to.
A TU je popis ako na to.