Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM2003 aplikace pod WM6

Robii_ce4you (10)|9.4.2009 10:24
Zdravím,
mám takový problém - potřeboval bych spustit jednu aplikaci pro WM2002/WM2003 na WM6. Existuje nějaký způsob? (Bohužel verze této aplikace pro WM5/WM6 neexistuje)
Neměl by někdo nějaký nápad?
Díky všem za odpovědi... :)
zivan (615)|9.4.2009 11:23
Spousta aplikaci pro WM2003 beha i pod WM6. Takhle obecna otazka je k nicemu. Co je to presne za aplikaci? Nema uz tu samostatne vlakno?
Robii_ce4you (10)|9.4.2009 11:44
Samozřejmě kdyby běhala, tak se neptám.. ;)
Jde o aplikaci BassoonFinger (http://www.pocketmusician.com/bassoonfinger/), vlákno jsem tu nenašel, a i bych se dost divil, je to příliš úzce zaměřená aplikace pro muzikanty - fagotisty. Instalovat jsem jí samozřejmě zkoušel, protože pár aplikací pro WM2002/3 ve své P535 mám a vím tedy že to občas funguje...bohužel to není případ téhle aplikace. Psal jsem i výrobci, ale zatím bez odezvy, tak mě napadlo, jestli neexistuje nějaká jiná cestička jak to zprovoznit (aniž bych musel udělat downgrade na WM2003), třeba emulátor, nějaká utilitka navíc,...

Má konfigurace: ASUS P535 s WM6 Professional
zivan (615)|9.4.2009 12:18
A nejde nainstalovat nebo po instalaci nefunguje? Nekdy je problem jen v instalatoru, ale aplikace po zkopirovani ze starsiho zarizeni beha.
Robii_ce4you (10)|9.4.2009 12:57
Nejde vůbec nainstalovat, ani z PC, ani z P535...budu to ještě zkoušet z jiných PC, třeba se chytne...
Jestli jsem to dobře pochopil, tak by teoreticky mohlo pomoci nainstalovat to do Desktop-emulátoru WM2003 a tamodtud překopírovat potřebné soubory?
PhSnake (872)|9.4.2009 13:03
mne sa to podarilo nainstalovat, je to len jeden exac. islo mi to aj sputit ale ako to ma fungovat neviem. subor prikladam
Robii_ce4you (10)|9.4.2009 14:27
Díky, díky, díky! :)
Ten samotný .exe soubor mi už spustit na ASUSu jde, takže byl nějaký problém při instalaci...ještě to zkusím instalovat na jiných PC, jestli se tam ta instalace nepodaří, pak bych si ten softík koupil... Díky moc za pomoc...
A jen na vysvětlenou k funkčnosti - jedinou funkcí tohohle prográmku je ukazovat hmaty na fagot, tedy jak se který tón hraje; je tam taková maličká notová osnova, na které se zobrazuje daná nota a k ní se vždycky na obrázku vlevo od osnovy i schématu vpravo od ní zobrazí "co zmáčknout". V případě více možností se ještě v horní části displaye zobrazí "1,2,3,..." podle počtu možností a kliknutím na číslici se zobrazí hmatová varianta...
Snad jsem to vysvětlil alespoň trošku srozumitelně...:)
Ještě jednou moc díky za pomoc...

PS: ...ale stejně by mě zajímalo, jestli neexistují nějaké emulátory jiných nebo starších OS na WM5/6. Vím že jsou na PSX, snad i ATARI a Sinclairy, ale mám na mysli emulátory "mobilních OS"...třeba takový Symbian pod WM...to by byla lahůdka.. :)

Hezký den všem..