Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ARTEMIS a CRUISSE: rozhozená diakritika na jednom konkrétním webu

Shemik_ce4you (107)|2.4.2009 18:36
Zdravim mistni HTC komunitu. Prosim o radu. :)

Mam Artemise 1,5 roku a Cruisse asi rok. Vse funguje jak ma, az na jednu drobnost, ktera se vyskytla pred cca 2-3 tydny a to u obou pristoju zaroven. Pravidelne navstevuji web www.vw-club.cz nebot jsem jeho clenem, ale pred cca 2 tydny se mi v originalnim prohlizeci IE, co tam je od zacatku, najednou na pouze tomto konkretnim vyse uvedenem webu totalne rozhodila dikakritika, tak ze kazde pismeno s diakritikou se zobrazi jako nejaky klikihak, nebo vice jinych pismen a tim padem jsou veskere texty na tomto webu prakticky necitelne. Dela to pouze tento vyse uvedeny web, ostatni vubec a delaji mi to pouze tyto dva typy pristroje. Mame v rodine jeste Diamonda a ten to nedela, coz mam protvrzeno z vice zdroju.

[color=red]Mohli byste mi prosim atremisaci a cruissaci na moment skocit na tento web (melo by stacit i jen na uvodni stranku, i tam urcite jsou texty s diakritikou) a sdelit mi, jestli jste tam take meli rozhozenou diakritiku v textech[/color] :?:
[color=blue]Pripadne kde myslite, ze by mohla byt zavada[/color] :?:

Kamaradi z webu mi tvrdi, ze jsem si nejsis nevedomky neco prenastavil v mem Artemisu, ale vim zcela jiste, ze ne a druhy pristroj Cruisse je sluzebni a je v nem veskere prenastavovani a preinstalace totalne zatipnute zamestnavatelem, aby se v tom zamestnanci nemohli vrtat, takze tam je jakekoli prenastaveni take vyloucene. Vim, ze se na uvedenem webu v posledni dobe dalali nejake zmeny a modernizace, ale nevim presne jakeho charakteru, teprve to budu probirat s adminem tohoto webu, ale i tak, [color=red]z toho, co jsem tady popsal, hledali byste zavadu spise na uvedenem webu, nebo v uvedenych pristrojich[/color] :?:

[color=green]Dekuji vsem ochotnym za rady a pomoc s vyzkousenim na jejich pristrojich[/color]. :yes: :)
Zdenek Malinsky (9781)|2.4.2009 19:44
nemáš v Pocket IE menu - tools - options - general jen špatně nastaveno encoding?
Shemik_ce4you (107)|2.4.2009 23:05
Nene, tohle nastaveni je v poradku. Nehlede na to, ze jsem tam zkousel dat vsechny moznosti a je to porad stejne.
A hlavne to dela jen ta tom jednom webu.:)
baron_cz (74)|3.4.2009 12:56
Tak na mém Cruisovi se tyto stránky zobrazují v IE správně včetně diakritiky, kódování mám nastavené "Středoevropské jazyky (Windows)". Taky v opeře mobile i opeře mini se zobrazují správně. Tedy problém na webu nejspíš nebude, spíše bude problém někde v nastavení tvého pda.
Shemik_ce4you (107)|7.4.2009 10:44
Barone a mas toho Cruise v uplne puvodnim stavu, nebo jsi tam uz neco predelaval (novy OS, ROM atd) :?:
baron_cz (74)|8.4.2009 02:07
Cruise jsem sice kupoval jako použitého, ale je v původním stavu s Win Mobile 6, ROM verze 1.25.405.1 WWE a českou lokalizací.