Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vodafone internet

petrmikes (81)|2.4.2009 16:05
Ahoj,po flashnuti ofiko romky a rucniho nastavane internetu se mi zobrazuje hlaška např pri aktualizaci pocasi:kontrola dostupnosti nove aktualizace databaze nastavení pripojení muze znamenat zvyseni poplatku za datové pripojení.




nevite čim by to mohlo byt?mate internetove nastaveni nastaveno rucne nebo pouzivate tu volbu co tam je vodafone post(pre) paid?
titan4 (159)|2.4.2009 16:07
To je standardní hláška, že to bude něco stahovat a pokud nemáš datový plán tak ti to operátor naúčtuje. Pokud máš (což zjevně asi máš onen půl roku zdarma internet) tak tě to nic navíc stát nemůže.
petrmikes (81)|2.4.2009 16:15
to je nejaka vychytavka nove rom ci co?se starou rom mi to nic takovehoto nepsalo.nejde to nekde vypnout? jeste se chci zeptat jestli pouzivate to prednastavene vodafone post(paid) nebo rucni nastaveni?
titan4 (159)|2.4.2009 16:27
Jo je to součást novější verze ConnectionSetup. Já to mám ve své ROM odstraněný.

Zkus smazat tenhle klíč v registru: [HKEY_LOCAL_MACHINE\Services\ConnSetupDload]. Podle mě by to mělo odstranit tu službu a způsobit, že se nebude spouštět.
petrmikes (81)|2.4.2009 16:30
ok.diky.a co to nastaveni toho connection?:-)
titan4 (159)|2.4.2009 16:31
To nevim já mám O2 ;)

EDIT: Ale tak zkus to nastavit a porovnat nastavení s tim co máš od Vodafone, že máš nastavit.