Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software pro Wifi

st.tom_ce4you (365)|15.7.2004 14:58
Chtel jsem se zeptat Vas kdo pouzivate Wi-Fi, jaky software pouzivate?

Diky moc.
Pavel Koza (4761)|15.7.2004 14:59
[QUOTE="st.toma"]Chtel jsem se zeptat Vas kdo pouzivate Wi-Fi, jaky software pouzivate?[/QUOTE]

Wi-Fi pouzivam, ale nerozumim otazce - software na co?
st.tom_ce4you (365)|15.7.2004 15:17
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="st.toma"]Chtel jsem se zeptat Vas kdo pouzivate Wi-Fi, jaky software pouzivate?[/QUOTE]

Wi-Fi pouzivam, ale nerozumim otazce - software na co?[/QUOTE]

Omlouvam se, jsem uplnym novackem v Wi-Fi, myslel jsem nejaky sw pro vyhledavani siti, mereni rychlosti...atd..(ten co byl pripalen u karty je nic moc)
Jeste jedna hloupa otazka, jsou po praze nejake volne AP? Tusim, ze bejvavaly v KFC..
Pavel Koza (4761)|15.7.2004 15:21
Aha, tam je dulezita informace o tom, ze to neni integrovane reseni ale karta:) Ja mam zkusenosti akorat s integrovanymi vecmi a pak se Socketem, vzdy mi to stacilo.

U aplikaci tretich stran je totiz problem, ze kazda funguje jen s urcitymi kartami (mluvim o free vecech).

Ted musim letet, ale kdyztak se pak rozepisu. Jinak s free AP to uz je problem, to v KFC bylo soucasti pilota CTc, ted uz je to komercni sluzba. Nejaky budou (muzete zkouset zabezpeceni kancelari:), ale ja o zadnych nevim.
st.tom_ce4you (365)|15.7.2004 15:23
[QUOTE="Pavel Koza"]Aha, tam je dulezita informace o tom, ze to neni integrovane reseni ale karta:) Ja mam zkusenosti akorat s integrovanymi vecmi a pak se Socketem, vzdy mi to stacilo.

U aplikaci tretich stran je totiz problem, ze kazda funguje jen s urcitymi kartami (mluvim o free vecech).

Ted musim letet, ale kdyztak se pak rozepisu. Jinak s free AP to uz je problem, to v KFC bylo soucasti pilota CTc, ted uz je to komercni sluzba. Nejaky budou (muzete zkouset zabezpeceni kancelari:), ale ja o zadnych nevim.[/QUOTE]

Je to SDIO Socket. Kdyby byl nejakej seznamek, budu jedine rad.
diky
PavelR. (2184)|15.7.2004 15:30
[QUOTE="st.toma"]myslel jsem nejaky sw pro vyhledavani siti[/QUOTE]

... seznam sniffrů viz zde ...

... seznam veřejných hotspotů (zdarma i za úplatu) pak zde :) ...

PavelR.