Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC a problem s WMDC

FiLA_ce4you (10)|21.3.2009 21:02
zdravim vsechny,
mam vista x64 ultimate a mam problem s wmdc (windows mobile device center), nejdrive mi nesel vubec spustit to vyresil reinstall. ted mi sice nabehne Touch HD to najde (objevi se obrazek zarizeni) muzu projizdet obsah, kopirovat, mazat. Problem nastane, kdyz chci zalozit partnerstvi pro synchronizaci, v tom pripade mi to napise "vyskytly se potize s pripojenim. odpojte a znovu pripojte zarizeni a akci zopakujte". To jsem zkousel tisickrat, zkousel jsem i SR a nic nepomaha. Na netu jsem nasel ruzne navody (firewall, povoleni portu, system zarizeni, configuraci USB pripojeni) vse jsem zkusil a stale mi to nejde. zajimave je, ze aplikace SPB wallet jde synchronizovat bez problemu.

Edit: zkousel jsem i pripojeni pres bluetooth a predpokladal jsem, ze synchronizace bez problemu pobezi, ale je tam stejny problem jako s USB kabelem. Stejna hlaska, stejny vysledek.

dekuji za rady
iron side (253)|22.3.2009 07:39
mam taky Visty 64b,zadny problem nemam,nic jsem nenastavoval,jen pri prvnim spojeni jsem stahl z microsoftu aktualizaci WMDC.
FiLA_ce4you (10)|22.3.2009 07:56
tak to mate dobry, udelal jsem to same a nefunguje to.
iron side (253)|22.3.2009 08:08
tak me jeste napada,odeber partnerstvi v PC a PDA v AS,proved reset a pripoj znova.Odeber vsechny partnerstvi.
FiLA_ce4you (10)|22.3.2009 09:02
to nelze udelat protoze me to nepusti ani vytvorit parnerstvi, pise to hned tu hlasku. Jeste jsem po reinstall PC na Vista x64 zadne parnerstvi nemel.