Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

[ROM][CZE][2.4.2009] TitanROM 1.0 - Jediná opravdu česká ROM pro Touch Pro :)

gard_ce4you (73)|26.10.2009 22:50
Myslíš toto?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Manila 2.5 - novější verze než je v Titan ROM, portovaná z WVGA zařízení (Diamond2,TouchPro2), ale pořád ještě s chybama.
michalmachorek_ce4you (4)|27.10.2009 16:29
Toto je přesně to co by mi vyhovovalo.
kecinzer_ce4you (332)|27.10.2009 16:47
Nejsi sám, také se těším, až bude port hotov.

Necituj předchozí příspěvěk. admin
piril (11)|1.12.2009 09:26
Zdravim.Mam dotaz.Mam tuto ROM a chtel bych se zeptat na maly problem.Kdyz jsem pripojeni na GPRS tak se mi nikdo nedovola Je nekde chyba nebo mam neco spatne nastavene? Diky moc.Trosku to otravuje kdyz jsem pripojeny treba cely den,tak jsem vlastne po celou dobu nedostupny a jak se odpojim,tak zacnou chodit sms ze se mi nekdo nemohl dovolat.Nevim jestli se tento problem uz vyresil nebo je to porad siti.
jenda0069 (17)|11.12.2009 09:53
Fix V1D pro TouchFlo 3D 2.0 nejde stahnout a nepodarilo se mi ho ani po nekolika hodinach vygooglovat.
nemel by ho nekdo a nemohl by mi ho nekam uploadnout?byl bych vam moc vdecny.

taky sem koukal ze uz je verze V1E,ale opet je nastahnutlena.


predem diky:sarcastic:
gard_ce4you (73)|17.12.2009 23:37
Doufám, že je to ono. Našel jsem to v záloze.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
eda wert (6)|9.6.2010 12:55
Ahoj, prosím o radu, protože jsem v tom úplně ztracenej. Mám na raphaelovi TitanROM 1.0 No-Manilla a rádio verze 1.14.25.35. Jakej ten rilphone tam mám dát? vůbec se v těch verzích neorientuju. pži navigaci tomtomem se mi šipka ještě rozmejšlí na křižovatce i když už jsem 100 metrů za křižovatkou. Myslíš, že to tomu taky pomůže? díky Eda
NaTuRaL_ce4you (170)|9.6.2010 14:06
Ke každému rádiu je pouze danny Rilphone, pokud budes instalovat jiny tak ti to ani nepůjde ,ten pouze řeší lepší funkci rádia, někde na fóru jsem to viděl řádně popsané
Petr Bezruc (12)|9.6.2010 19:14
to> eda wert
Ahoj,
téměř půl roku k naprosté spokojenosti používám kombinaci> Raphael_Radio_1.17.25.09 & Raph_1.14.25.35_rilphone - obojí najdeš v zipu tady:
http://nahraj.to/download/radio-rom-zip

nejdřív do telefonu nahraj rádio (buď přes activesync nebo z SD - stačí na SD přejmenovat soubor RUU_signed.nbh na RAPHIMG.nbh a potom při stisku RESET držet stisknuté VOL DOWN dokud nenaskočí barevné pruhy - rychlý a spolehlivý způsob flashování :) a potom v telefonu z SD karty naistaluj rilphone.cab.

Nakonec si prosím v registrech ověř (používám Total Commander), že máš opravdu nastaveno použití rilphone.dll a ne rilphone2.dll (jako jsem to měl já po flashi TitanROM_1.0_TP1, kterou používám)> \\\registry\HKLM\Drivers\BiultIn\RIL\Dll - po otevření budeš vědět který Rilphone.dll je aktuálně používán, pokud tam je Rilphone2.dll tak umaž tu dvojku, protože jinak by Ti to stejně nefungovalo jak má...

GPS i funguje i v místnosti za oknem, takže v zimě nemusím ven aby mohl aktualizovat polohu :D
příjem voice i data přes GSM i 3G je v pohodě, nemám žádné problémy s kvalitou hovoru i při minimálním signálu.
Vydrž baterie je stejná jako s verzí Raphael_Radio_1.14.25.35 takže není proč váhat :yes:

hi
PB
buffalo007 (4)|28.6.2010 22:44
Ahoj.Táta tohoto founa dostal z práce a chtěl bych mu tam dát něco lepšího, jelikož to je mobil od O2 a po hard resetu se nějak blbě "pere" touchflo s tím O2 prostředím. Potřebuje určitě češtinu a již mám vyzkoušené z mého PDA (Diamond), že tohle touchFlo je vcelku nejlepší volba. Já samozřejmě používám eržiku a tohle vypadá dost podobně, proto bych se chtěl zeptat toho kdo tuto ROM používá, jaké má neduhy a problémy. Určitě by mě taky zajímalo např. kolik zbývá paměti.

Předem dík
krt.ecek (24)|11.8.2011 12:27
Měl bych dotaz ohledně této rom, líbí se mi, ale radši bych v angličtině, existuje nějaká taková verze? Pak mám problém s HTC task managerem, když zapnu SPB Mobile Shell, tak se mi nezobrazuje, SPB to nebude, stejná verze na jiných rom běhá bez problémů. A poslední věc, nešla by udělat verze bez manily? Zbytečně zabírá místo.....:oops:
cputakt (5)|18.12.2011 14:32
Zdravím,nemá náhodou někdo v PC ROMky verze TP2 a nenahodil to na net?
odkazy už nefungují pouze verze TP1 já bych chtěl zkusit tu druhou verzi,všem děkuji.