Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact I - podivné chování repráku

SenatoR_ce4you (17)|8.3.2009 11:12
Ahojte. Před týdnem jsem si koupil na aukru toto mda s udájně nefungujícím sluchátkem. Včetně něj se mi zdá i strašně tichý mikrofon, druhá strana mě slyšela, jen když jsem mluvil opravdu hodně nahlas. No samozřejmě jsem zkoušel i šťouchání do konektoru Jacku. Ve sluchátkach zvuk jede naprosto normálně. Takkže jsem MDA už asi posedmé rozebral na součástky až mi na stole zůstala jen základní deska a začal jsem šťourat :) Kontroloval jsem tedy vnitřek konektoru na jack, pružinky i kontakty jsou OK, zkoušel jsem je i vypodložit měďěnou fólií atd... nic nepomohlo. Sluchátko se chová takto - když volám (jako testovací hovor používám vodafone linku) a rozpojím kontakty v konektoru tak, jako by tam byla sluchátka a potom je nechám opět sepnout, tak zvuk do sluchátka asi na 0.5 sekundy normálně jde a pak zas ticho a takhle pořád dokola ... včera jsem zjistil, že to to stejné dělá i když během hovoru nastavuji jeho hlasitost, běhěm nastavování zvuk do sluchátka jde, i když hodně potichu, jakmile volba nastavení zmizne, utichne i zvuk ve sluchátku :? neví někdo co s tím ?
SenatoR_ce4you (17)|13.3.2009 00:11
opravdu nikdo neporadí ? Už jsem pročistil kontakty a a zkoušel všechno možné a nic...
Zdenek Malinsky (9781)|16.3.2009 11:25
To není nic nového, tohle byla typická vada u MDA C. Když trošku zahledáš, určitě tu najdeš víc než jedno vlákno, kde se to řešilo.
SenatoR_ce4you (17)|16.3.2009 13:22
[quote=Zdenek Malinsky]To není nic nového, tohle byla typická vada u MDA C. Když trošku zahledáš, určitě tu najdeš víc než jedno vlákno, kde se to řešilo.[/quote]

Prohledal jsem snad všechny témata o MDAc co se týkala zvuku a nic s podobným problémem jsem nenašel.... zkouším ještě sehnat nový repráček a vyměním ho, jestli to není v něm. :((