Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rozhozena kalibrace pri delsim pouziti

voodoo3_ce4you (2)|8.2.2009 14:42
Mam MDA Compact IV s fw 1.93 a nasledujici problem.

Kdyz telefon pouzivam jen obcas, tzn. prijde sms, prectu, smazu a nebo odpovim, vse je v pohode.
Ale kdyz si s telefonem delsi dobu hraju, treba promazavam sms, nastavuju nejake veci, atd. Tak jakoby se telefon zahral a rozhodi se mi kalibrace displeje. Musis prekalibrovat a pak je to v pohode. Kazdopadne je to dost otravne.

Setkal se s tim uz nekdo? Nebo ho mam primo reklamovat?

Diky
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2009 11:46
Pokud jsi nenašel v sub-fóru HTC Diamond stejný problém, tak půjde asi o hw problém Můžeš vyzkoušet i jinou ROM, ale reklamace tě nejspíše nemine. Budeš-li reklamovat, nezapomeň naflashovat nějakou originální ROM.
voodoo3_ce4you (2)|9.2.2009 17:57
prave tam je posledni originalni ROM od T-Mobile...
zaza_ce4you (2)|12.2.2009 17:00
Zdravím všechny,
mám naprosto stejný problém s MDA Compact IV.
Začal se projevovat po přechodu z ROM 1.63..... na novou oficiální verzi 1.93.113.2 od T-Mobilu.
Kalibrace displeje jde po intezivnějším používání naprosto do háje. Děje se to jak při hraní her (např. Bubble Breaker). tak i při čtení knížek, editaci kontaktů atd.
Mění se jak místo dotyku (při stisku ikony se aktivuje jiná, o dva sloupce dále) ale i citlivost na sílu stisku.
Musím kalibrovat několikrát denně.
Občas musím vyjmout SIM, protože po SW restartu nejsem nijak schopen zadat PIN (resp.při stisku správného tlačítka dojde k zadání úplně jiného čísla), provést kalibraci, opět vypnout, vložit SIM .....

Nejradši bych ten krám hodil z okna.
Chrono Leggionaire (187)|18.5.2009 19:54
Začal jsem vypozorovávat podobné nestandartní chování displeje u TouchPro a to už před pár týdny. I po kalibraci se displej po čase (v řádech minut či hodin- záleží na míře používání) trochu rozhodí. Konečná fáze vypadá tak, že na pravé straně displeje je odchylka cca 4 mm, zatímco na levé cca 1 mm nebo vůbec. Setkal jsem se na fórech s tímto ( či podobným) problémem u Diamondu hodněkrát, ale u TouchPro ne.. Vidím to na reklamaci. Naděje, že se to dá časem do pořádku a odezní to stejně nečekaně, jak to přišlo...ta mě už opustila :no: