Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM GoHome Beta 0.82 (3313) je na světě

MirekE_ce4you (0)|26.1.2009 13:00
Nové a lepší rozhraní
Nové příkazy pro přidávání a odebírání povolených čísel
Automatické vyhledávání GPS zařízení
Opraven posun pozice
Aplikace nepotřebuje restart zařízení pro opětovnou konfiguraci
Opraveno přidávání povolených čísel
Aktualizován návod k instalaci

Download WM GoHome Beta 0.82 (3313)

Aktualizován WM GoHome Beta Uninstall Tool -> kompatibilní pro obě verze

Český návod na instalaci bude k dispozici během 2 dnů. ;)
malcor_ce4you (47)|26.1.2009 14:32
Ma někdo s podobným programem realnou zkušenost? Je sice pěkné, že vím kde můj telefon je, ale co udělám? Pujde se mnou policie pro něj?
MirekE_ce4you (0)|26.1.2009 14:39
Nejsem si jist jak v které zemi, ale u nás by policii v takovém případě vyvstávala povinnost ze zákona. Pokud bych jim dodal na podnosu člověka, který mě okradl, oni by museli jednat. Tedy.. možná by bylo dobré, aby se vyjádřil právník.. tohle je jen můj názor...
malcor_ce4you (47)|26.1.2009 15:39
No a prave proto me zajima ta realita :) Vsichni vime jak to funguje kdyz je u nas nejaka povinnost ze zakona :)
MirekE_ce4you (0)|26.1.2009 16:06
Minimálně můžeš zlodějíčkovi rozbít hubu a vzít si zařízení zpět... Není ovšem zaručeno, že na tebe nezavolá poldy a že nepůjdeš sedět.. :))
pavel83 (69)|26.1.2009 17:50
no by mě zajímala bezpečnost tohohle vynálezu, umí to zistit moji polohu, má to přístup k PIM datům a může to datovat, to se mi moc nelíbí...
MirekE_ce4you (0)|26.1.2009 18:11
[quote=pavel83]no by mě zajímala bezpečnost tohohle vynálezu, umí to zistit moji polohu, má to přístup k PIM datům a může to datovat, to se mi moc nelíbí...[/quote]

Asi stejně jako jakýkoliv Tetris, Solitare, nebo kalkulačka. ;)



malcor_ce4you (47)|26.1.2009 19:25
[quote=MirekE]Minimálně můžeš zlodějíčkovi rozbít hubu a vzít si zařízení zpět... Není ovšem zaručeno, že na tebe nezavolá poldy a že nepůjdeš sedět.. :)) [/quote]

Prave tohle me prijde jako nesmyslny reseni, protoze se tim snizuju na jeho uroven. Nemluve o tom, ze ti muze dvere otevrit nejakej rambo s posilky, pripadne nekdo kdo ten telefon koupil od zlodeje. Prave proto me zajimalo jestli ma nekdo zkusenost s legitimnim vyuzitim techto funkci.
MirekE_ce4you (0)|26.1.2009 19:49
[quote=malcor]
Prave tohle me prijde jako nesmyslny reseni, protoze se tim snizuju na jeho uroven. Nemluve o tom, ze ti muze dvere otevrit nejakej rambo s posilky, pripadne nekdo kdo ten telefon koupil od zlodeje. Prave proto me zajimalo jestli ma nekdo zkusenost s legitimnim vyuzitim techto funkci.[/quote]

To jsem samozřejmě řekl jen jako fór, nicméně si vůbec nemyslím, že bych se snížil na jeho úroveň, protože on je zloděj a já ten, co si brání svůj majetek... Nejak se ve společnosti zapomíná na to, že špatnost byla někým iniciována...
(Pak to právě dopadá tak, že zloděj žaluje okradeného, protože neměl na jím ukradeném autě zimní gumy a zloděj si v důsledku toho rozbil hubu a zpřelámal hnáty) :))

Nee.. nechci tady politikařit... :D

K tvému dotazu... vzhledem k tomu, že je to mladičká betaverze, pochybuji, že by to někdo už v praxi zažil. Nicméně.. není třeba čekat na katastrofu, když se jí dá předcházet. :)
unus (27)|11.2.2009 09:39
Je nějaká alternativa tohoto programu?