Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kryt na HTC Touch HD

underbeat (26)|24.1.2009 14:05
Zdravím všechny majitele HTC !!! Mám takovej dotaz. Koupil jsem si už 3 folie od Sunnysoftu a všechny 3 jsem už stihl během 2 týdnů zničit, protože vždycky jsem našel na displeji nějké smítko prachu apod. a na denní světlo to šlo prostě vidět, což mě celkem vadilo, zvlášť když mám telefon jen krátce. Šla by folie nalepit někde na prodejně nebo v servisu na počkání? Někde na netu jsem četl že ano, ale už nevím kde. A další otázka zní, kolik by tak asi stál na HTC Touch HD novej přední kryt... Uvažoval jsem že si koupím např. po roce ronvou novej přední kdyt. Poraďte mi prodím. Budu velice rád. Děkuji všem. Tonda
osch (1330)|24.1.2009 17:19
Co se týče fólie, mám pocit, že o tom kdysi psal Miloš Strouhal z [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].

Jinak jsem toto vlákno přesunul tak kam patří.
zany (71)|24.1.2009 20:44
v AHMobile mi fólii na Vario perfektně nalepili tuším za 50,- a s novým HD tam asi zajedu taky, protože jsem čuně a tu dodávanou jsem samozřejmě nalepil úplně prasecky...
osch (1330)|25.1.2009 14:59
kryt
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
underbeat (26)|25.1.2009 22:33
Teda ty kryty jsou pěkně drahý, to asi určitě radši půjdu do nějaké folie.... Škoda jen že AH Mobile je jenom v Praze... Jsem z Brna a nevím kde by mi to tady nelepili. Nevíte o něčem? Díky moc
petan_ce4you (10)|9.2.2009 13:01
Nedavno jsem se taky ptal na kryt přímo v servisu HTC a kryt je spolu s displejem jedna součástka. Proto je tak drahej.
Gafis (20)|18.2.2009 22:58
dobrý deň

tak dnes mi môj htc touch hd spadol a mi prasklo sklíčko na display-i. všetko funguje ako má, len ta "pavučina" ma rozčuľuje :evil: takže s chcem kúpiť nový kryt. a teraz otázka: môžem si kryt vymeniť sám bez straty záruky, či to radšej mám poslať do servisu? keď ho pošlem do servisu, tak boh vie ako dlho to bude trvať. :(

ešte mám dotaz. aký je rozdiel medzi normálnym krytom a krytom s digitizérom?

ďakujem

edit: tak dnes som sa bol na to opýtať v predajni, kde som htc kúpil a vraj tým, že mi spadol sa celková zaruka končí. takže z dvoch rokov som si skrátil záruku na 3 týždne :mad: . takže teraz nová otázka. je zložité vymeniť kryt doma, či ho mám radšej poslať do servisu?
rady4_ce4you (229)|7.7.2009 19:32
Predni kryt se da dnes v CZ sehnat za cca 500,- Mam mirne poskozeny lem predniho kryt a tak uvazuji o vymene. Chci se proto zeptat, jestli z vas tohle uz nekdo delal a jestli se to da zvladnout mimo servis.
htcjirka (1875)|7.7.2009 19:43
Nechci nekoho podcenovat,ale vymena pouze samotneho predniho krytu je narocna.Hrozi destrukce digitizeru v horsim pripade displeje samotneho.
Proto ani ve VPS Data nevymenuji bud jen digitizer,jen kryt,jen displej apod.Vse je jako jeden celek.