Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Diamond - WM6.1 - CZ - Eržika - pravá česká RÓMka :) - ver. 08-2.09 - 18.8.2009 (FINAL)

Pijer_ce4you (36)|17.4.2009 08:36
Tak nefungující tlčítko "programy" jsem vyřešil až novým nahráním Eržiky.

Přišel jsem ale na nový problém, zamrzá Word - při otevření jakéhokoliv souboru v tomto formátu Word zamrzne a nejde ani ukončit(ve správci souborů se po ukončení nenabízí, ale na horní liště vedle nabídky Start se stále ukazuje) pomůže jenom softreset. Excel šlape normálně.
dada09_ce4you (22)|17.4.2009 08:47
Zdravím, Eržika 5 se zdá zatím velmi povedená. Mám ale jeden dotaz. Nový správce oznámení Notification Enhancement (celkem pěkný), nabízí při vyskočení připomínky pouze volby odmítnout a odložit. Ve starém správci jsem často používal volbu připomenout znovu za 10,15,30... minut. Nechala by se tato volba přidat i do Notification Enhancement ? Nebo to jde někde nastavit? Mám těžkou verzi Eržiky a vypnuté TF.
Díky
wardaren (14)|17.4.2009 08:52
Pijer:Me word funguje normalne bez zamrzani a potom nutneho soft resetu.
blackman_82_ce4you (255)|17.4.2009 08:58
[quote=Pijer]Tak nefungující tlčítko "programy" jsem vyřešil až novým nahráním Eržiky.

Přišel jsem ale na nový problém, zamrzá Word - při otevření jakéhokoliv souboru v tomto formátu Word zamrzne a nejde ani ukončit(ve správci souborů se po ukončení nenabízí, ale na horní liště vedle nabídky Start se stále ukazuje) pomůže jenom softreset. Excel šlape normálně.[/quote]

Me word slape normalne ted jsem to zkousel s docx, ktery mel 1,5MB a asi 60 stranek.
kramva (20)|17.4.2009 09:20
Adow : koukal jsem ten cernej skin telefonu, co jsi posilal k nahlednuti a vypada to pekne znad az na tu rustinu na tech screen shotech :-) Jinak V 5 zatim bez problemu , jen se mi nedari vypnout SIM kontakty :-( v AC si nastavim nezobrazovat a vymazat kontakty bez sim karty a oirad tam jsou , a po restartu se mi to nastaveni vrati zas na SIM kontakty :ANO , nevite nekdo cim to je ?
mrmcz (16)|17.4.2009 10:09
ja mam zas opacnej problem, vidim jen kontakty a ne sim. jak se zapina, aby bylo videt kontakty+sim ? diky
TOKYJE (17)|17.4.2009 11:35
Pri spustene navigaci TomTom Navigator 7 se mi nezobrazi prichozi hovor pokud nemam telefon (obrazovku) svisle. Vyresil jsem to tim, ze jsem zakazal rotaci pro TomTom v Change Screen (exceptions) a uz to funguje.
V Nastaveni - Pripojeni - neni prelozen nazev Comm Manager (Spravce komunikace)

K napajeni - vcera sem nechal telefon zdechnout a posledni udaj o baterii, tesne pred vypnutim, byl 3%.:D

Prosim o radu - otevrel jsem task manager a nedokazal jsem ho nijak zavrit, a mozna s tim souvisi i muj druhy dotaz v pravem hornim rohu na zalozce dnes je ikona na prehled spustenych aplikaci a stav pameti. Kdyz na ni kliknu tak mi zmizi a nedokazu se dostat k uzavirani programu ani na stav pameti. Ikonka se objevi, jakmile prejdu do jine zalozky a zpet, ale opet nefunguje.
Zjistil sem, ze zmizi jen pri kratkem tapu. Pri dlouhem vse funguje normalne. Da se to nekde prenastavit?
JJDD (65)|17.4.2009 13:54
Ted se mi s v5 stala takova divna vec. Pripojil jsem "spici" telefon k PC - zacal se nabijet. Stiknul jsem zapnuti telefonu a bum! Pad a restart... To se mi doposud s zadnou ROMkou nestalo.... Divne....
Adow (1267)|17.4.2009 15:29
Pijer: Nenapadá mě, co by u tebe mohlo být za problém, když ostatním Word funguje.. Ve v5 je jen jiné nastavení - jako výchozí je pro ukládání nastavena Internal Storage (takže může zlobit, pokud jsi zrovna připojenej k USB a Diamond nemá do IS přístup). Můžeš ale zkusit verzi co byla v Eržice 4 a starších..

dada09: Momentálně nemůžu pomoct, nemám telefon. Ale vím, že když jsem ten doplněk na oznámení překládal, tak tyhle volby tam byly taky.. Jak se aktivují nevím :(.

kramva: Záhada - Eržika by měla být nastavena tak, že kontakty nezobrazuje (pokud ne, tak jsem něco udělal špatně :D).

mr_m: Zkus to nastavit v Advanced Configu - ale vím, že tahle volba se restartem vrací do původního nastavení.

TOKYJE: Opět, bez telefonu bohužel nepomůžu. Až se vrátí z reklamace, tak to zkusím pořešit. Co se týká názvu Správce komunikace, tak pes bude asi zakopanej v registrech - zkus to změnit a dej mi vědět ;).
[code][HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\ResOver]
"64"="Comm Manager"[/code]

JJ2: Divný, taky se mi nikdy nestalo....

bredys, _AMOS_, xcaleb a další: DĚKUJI! bredys (snad je to správná přezdívka, jméno psát nechci) mi po vstupu do InternetBankingu doslova vytřel zrak. Čučel jsem na to jak jojo :D.

mortyss (54)|17.4.2009 15:34
Zatim mam Erziku v04, az budu mit chvilku casu urcite flashnu v5, dneska mam od rana vypnutej StylusLock a baterka drzi jak cert, jinak se StylusLockem pomalu baterka ubyva i kdyz je tlf jen v pohotovostnim stavu.Takze se zda ze StylusLock zere baterku.Na Erzu 5 uz se tesim, sem zvedavej jaky zmeny tam Adow udelal :-D.Ted nemam moc cas, v praci mam v siti zavirovany kompy, takze to resim a je to peknej vopruz, co s tim ty zensky delaj to je neskutecny :-(... Vsem nam preju at se ty svinsky viry neobjevi taky na win mobile...
TOKYJE (17)|17.4.2009 15:46
ADOW:


Kód:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\ResOver]
"64"="Comm Manager"

Trefa, prepsano. :yes:
maxtreme (248)|17.4.2009 17:20
Ahoj Adowe mohl bys pls rozchodit tuhle Javu na tvoji romce? Na vsech mi jede ale na Erzice se vubec nespusti..
Pouzivam ji protoze se nepta pri kazdem pristupu na internet.. Diky
All.Os (75)|17.4.2009 17:41
Nebo můžeš zkusit [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] emulátorem - na Eržice funguje. Navíc umožňuje vytvořit přímého zástupce na JAVA aplikaci (nemusí se nejprve spouštět emulátor).

P.S.: Jak mám přidat soubor přímo do postu?

//EDIT: Aha, tak už jsem na to přišel :-) Ale nechám i ten edisk.
kramva (20)|18.4.2009 01:13
zdravim , tak dalsi bug nefunguje mi rychla volba ze SIM karty , jako ze das treba 5 a # a ono to vytoci cloveka na pate pozici na sim , uz jsem to psal, ze to neslo ve V3 a ty jsi psal ze V4 to mela fixnute , ale tu jsem jaksi preskocil :-) a ted V5 zas misto jmena pise dlouhou radu ctverecku , mrkni na to pls , ale mozna je to tim , ze je to jiny build WM :-(
A jeste jedna divny vec ,pouzivam Agendus a kontaktech nejak ignoruje ěščřžýáí ale jen nekde jako ze nevi , ze č a c je stejne pismeno, ale divne je , ze telefon pri hledani a vytaceni s tim problem nema a normalne to najde at uz je ve jmene č nebo c :-( ale jelikoz vubec nemam poneti jak to hledani funguje a kde ma napsano ze c muze byt jak c tak č , tak nevim kde a co hledat aby to chodilo vsude spravne:-( dik
janekjankovatej (2)|18.4.2009 07:14
prosím může někdo vyzkoušet jestli je u eržiky5 funkční to že když se připojím na internet přes wifi (domácí síť) tak si zapamatuje nastavení? (u eržiky4 to nefungovalo) případně to zkusit rozchodit
All.Os (75)|18.4.2009 09:17
janekjankovatej: V4 jsem preskocil, ale ve V3 i V5 mi to funguje bez problemu.
Jackal1 (161)|18.4.2009 09:21
janekjankovatej: U verze 4 i 5 je všechno v pořádku. :yes:
kaasik_ce4you (42)|18.4.2009 10:00
JackalJackal reakce na janekjankovatej : Pokud se pro wifi použije pevná IP, tak se potom po vypnutí wifi nejde připojit ke GPRS (to používá DHCP) a jediná možnost jak znovu zpovoznit GPRS je odmazat nastavení IP adresy u wifi karty. Ale není to obecně vlastnost WM6.1, protože v jiných ROM to na Diamondovi chodí. Erzika 4 a 5 bohužel ne...
All.Os (75)|18.4.2009 12:24
Pouzivam pro WiFi pevnou IP a vsechno funguje normalne...
maxtreme (248)|18.4.2009 12:39
[quote=All.Os]Nebo můžeš zkusit [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] emulátorem - na Eržice funguje. Navíc umožňuje vytvořit přímého zástupce na JAVA aplikaci (nemusí se nejprve spouštět emulátor).

P.S.: Jak mám přidat soubor přímo do postu?

//EDIT: Aha, tak už jsem na to přišel :-) Ale nechám i ten edisk.[/quote]

Jde o to ze v jave kterou jsem se hodil se dostanu primo do tel seznamu..nemusim tedy cisla kopirovat..ale z aplikace jde najet do seznamu a pridat cislo.. V te jave od tebe musim vzdycky minimalizovat javu opsat si cislo ze seznamu, maximalizovat javu a pak cislo napsat.. Nesla by teda rozchodit moje java na erzice? Na vsech ostatnich romkach totiz jede...
TOKYJE (17)|18.4.2009 16:06
JackalJackal : Vsim sem si, ze si nedavno zjistoval jak flashnout radio. Pokousim se o totez a mam s tim problem. Kdyz mi poradis budu moc rad. Flashnul jsem Erziku v.5 pomoci Unsigned-Hard-SPL-Diamond-OliNex. To se podarilo na poprve bez problemu, ale ted k problemu jak flashnout radio. Musim jeste pouzit nejaky Hard-SPL nebo pouzit jen RUU? Pokousel jsem se flashnout dve radia pomoci RUU a hned na zacatku mi to hodilo error connection. Nevim co delam spatne. Na XDA jsem to prolezl, ale moc moudry z toho nejsem :(
Tusis jak na to? Dik.
Jackal1 (161)|18.4.2009 17:20
Radio není težké přehrát. Je to stejné jako fleshovat ROM. Připojíš telefon, projdeš synchronizací přes ActiveSync. Pak přes RUU odklikáš next atd.... Objeví se trojbarevný displej a začne fleshování Radia. Poté bude restart a je hotovo. Toto jsi asi věděl také, ale jinak to neumím a jestli máš jiný problém, tak mě bohužel nenapadá nic jiného. :oops:

Můžu ti uploudnout na Edisk svoje Radio, je to ofiko nejnovější a jsem spokojený. Když tak napiš. ;)
vacekt (7)|18.4.2009 18:58
Ja bych mel zajem, jestli to hodis na edisk budu rad. Diky
Jackal1 (161)|18.4.2009 19:04
Hodím, vydrž. :D Dám link sem. ;)

[code]http://www.edisk.cz/stahni/14225/Radio_1.11.25.1.rar_7.65MB.html[/code]
Adow (1267)|18.4.2009 19:28
maXtreme: Jsem bez telefonu, momentálně nic nevyzkouším...

kramva: Ajajajaj :D. Já jsem tu češtinu zase předělával kvůli nefungujícím SMS. Pokusím se vyladit. S Agendus bohužel nepomůžu :(

janekjankovatej, kaasik: V tomhle bohužel tápu a ani nemám k testům k dispozici WiFi bez DHCP. Na druhou stranu All.Os píše, že to funguje. Tak nevím :D

TOKYJE: Pokud máš HardSPL, tak na jiné radio jiný už nepotřebuješ. Některá radia (předělaná z jiných modelů) ale jdou nahrát jen na SU (security unlocked) telefony. To ale nemá nic společného s SPL nebo SIM lockem. Je to jiná, placená úprava.
mr.slim_ce4you (14)|19.4.2009 14:28
Uz vies co chces dat do nasledujucej erziky v.6 ? proste chcelo by to nejaky zoznam zmien :) ..aby sme sa mali na co tesit
Dryha_ce4you (143)|19.4.2009 15:44
heh mate romku ani ne tyden a uz chcete aby mel hotovou pomalu novou .. tedy v hlave alespon :)))
Adow ma cihlicku v servisu takze poradne nemuze resit ani stavajici veci a uz tu mame pozadavky na v6 ... Adow uz ted te lituju clovece :)))

jinka pokud nekoho zajima v6 tak bych rekl ze by bylo dobre mrknout se na testovaci verzi s Rhodia Manillou panstvo .. protoze je to vcelku jasne ze z ni se bude vychazet do noveho kabatku :)
glinz (23)|19.4.2009 15:51
Tak jsem dneska konečně nahrál eržiku V5 ale to bootovací logo nemám přes celou obrazovku ale dole mám pruh tak 100px kde mi prosvítá původní france vodafone červené logo :D nesetkal se stím někdo ? Případně jak se toho zbavit :)
TOKYJE (17)|19.4.2009 16:06
Po par dnech uzivani jsem vic a vic spokojeny, ze jsem se odhodlal skoncovat s orig.ROMkou a hupsnul na Erziku :D . Jsem nadseny.
Nasel jsem jen par drobnosti, ktere mi nefunguji :
TOTAL COMMANDER - ikonka vyhledavani (lupa) nefunguje. Treti polozka nabidky Soubor neni popsana (dalsi podslozky jsou vytvorit zastupce, odeslat a prijmout pres BT a IR).
V NASTAVENI - DNES nelze zmenit pozadi. Presneji jde to, ale obrazek se nezobrazi. Pri nastartovani na chvili problikne, ale prekryje ho original screen.

Napiste, pokud delam neco spatne nebo jestli je to u Vas podobne.
Bredys (1)|19.4.2009 16:21
Test WiFi a pevne IP:

Zkusil sem si nastavit pevnou IP na Wifi... pripojeni OK, komunikace OK.
Po odpojeni WiFi fungovalo GPRS uplne bez problemu (vodafone)

Vyzkousel jsem nekolikrat a zadny problem sem nenasel, takze verim tomu ze ve WiFi problem nebude.

EDIT - beru zpet...
Problem meho testu byl v tom ze pouzivam Direct Push a datove spojeni je stale zaple. Pokud sem vypnul datove spojeni pres GPRS a znovu zapnul (pritom mel nastavenou pevnou IP na wifi) tak uz mi pripojeni nefungovalo! Nepomuze mi ani soft reset
mr.slim_ce4you (14)|19.4.2009 17:30
[quote=Dryha]heh mate romku ani ne tyden a uz chcete aby mel hotovou pomalu novou .. tedy v hlave alespon :)))
Adow ma cihlicku v servisu takze poradne nemuze resit ani stavajici veci a uz tu mame pozadavky na v6 ... Adow uz ted te lituju clovece :)))

jinka pokud nekoho zajima v6 tak bych rekl ze by bylo dobre mrknout se na testovaci verzi s Rhodia Manillou panstvo .. protoze je to vcelku jasne ze z ni se bude vychazet do noveho kabatku :)[/quote]

to mas ako s WM 7..este neni ani 6.5 a uz sa spekuluje o 7 . :) ale samozrejme mas pravdu asi som moc rychly :)

marco69 (37)|19.4.2009 18:56
[quote=glinz]Tak jsem dneska konečně nahrál eržiku V5 ale to bootovací logo nemám přes celou obrazovku ale dole mám pruh tak 100px kde mi prosvítá původní france vodafone červené logo :D nesetkal se stím někdo ? Případně jak se toho zbavit :)[/quote]



Najpr musiš flasnut originál boot screen pre HTC (je na uvodnej stránke Adowa) a potom preflašnuť boot screen od Eržiky (alebo lepšie, znova preflasnuť eržiku)
Adow (1267)|19.4.2009 19:52
mr.slim> Eržika 5 zatím bohudík nemá vážnější problémy a já nechci "frcat" nové verze jen tak - komu by se to taky chtělo pořád flashovat, ne? Ale potěšit tě můžu tím, že chystám slovenskou verzi - a tím, že s v5 nemusím moc věcí řešit, tak bude na SK trochu víc času a snad to konečně dotáhnu ;). Na WM 6,5 nebo 7 není čeština a já anglickou ROM dělat nebudu - těch jsou na XDA (skoro) mraky :P.

mr.slim: Není potřeba znovu flashovat celou ROM, stačí jen logo.. Diamond a na to Eržiku.
Nevím proč, ale standardními nástroji mi to prostě takhle blbne. Pokud by někdo věděl jak na to, zkuste ten bootscreen předělat (případně poskytnu v BMP)..

TOKYJE: Díky za informace, prověřím a uvidím, jestli se s tím dá něco dělat.

Bredys: No moc jsi mě nepotěšil, bohužel mě ale stále nenapadá v čem by mohl být zakopanej pes.
maxtreme (248)|19.4.2009 21:24
Jak se jmenuje ikonka co zobrazeni cas a stav baterie na horni liste v jednom pod sebou? Chtel bych to vypnout..
jaydoo_ce4you (100)|19.4.2009 21:33
maXtreme : styluslock.
maxtreme (248)|19.4.2009 21:48
Neni styluslock na zamknuti a odemknuti pda pomoci vytazeni stylusu?
jezisek (24)|19.4.2009 23:06
Můžu se zeptat jakou verzi StylusLock používá Eržika v5? Stáhnul jsem si odsud stylusLock v 1.6 (koukám že teď už je tu 1.7, hned vyzkouším) a výdrž se mi prodloužila neuvěřitelně (bez přehánění bych si troufal říct že určitě o víc než 50%). Radio v1.09.25.23 (zkoušeno i s v1.08.25.20 se stejným výsledkem).
Adow (1267)|20.4.2009 07:46
jezisek: V Eržice byla 1.6. StylusLock 1.7 udělal autor přímo na mou prosbu :D.. Hlavní rozdíl je v tom, že nezamyká při zmáčknutí baterie/hodin - tím pádem rapidně ubyde zmatených uživatelů, kterým se "úplně zasekává Diamond". Já jsem ji nechtěl dávat dokud ji nevyzkouším sám, ale když už jste to nakousli...

Problémy s WiFi vs EDGE: Nevím jestli to pomůže, ale zkuste tento CAB - je to nějaká síťovina, která ve 2.03 je a v Eržice chyběla. Nic neslibuju, ale za zkoušku to stojí, ne? :D
buckowski (39)|20.4.2009 08:54
Zdravím,
nejprve chci za 5. Eržiku poděkovat. Nová verze mi udělala radost. Přestože mám "těžkou" verzi, tak mi příde poměrně lehká a svižná :D

Přesto jsem ale narazil na problémy, které se mi nedaří vyřešit:

1) Výpis o doručení zpráv - přestože v Advanced Configu zakážu - výpisy o doručení mi stále chodí dál - docela to otravuje
2) Music Tab - v případě, že vypnu ručně display - což používám z důvodu šetření baterky místo zamykání, tak se vypne i přehrávání muziky. Chápu, že je to v Eržice možná úmyslně, ale rád pustim muziku, nasadím sluchátka, vypnu display a jdu. Nevíte někdo, jestli se dá upravit, aby vypnutí displaye nevypnulo i zvuky z přehrávače v MusicTabu v Manille?

Předem díky za odpovědi
Adow (1267)|20.4.2009 09:08
1) Vypni to v nastavení zpráv..
2) Tak to rozhodně není úmyslně - v téhle verzi jsem to ani nestihnul odzkoušet. Až se vrátí MDA z reklamace tak to musím poladit.
buckowski (39)|20.4.2009 09:39
ad 1) děkuji za rychlou odpověď - to mě vůbec nenapadlo
maxtreme (248)|20.4.2009 09:53
Da se nejak nastavit aby mel styluslock modrou barvu podkladu a ne cernou? Mam modre themes a tak mi to rusi..
MAGMA_ce4you (11)|20.4.2009 09:53
Nestava sa Vam, ze by sa orutila Opera...hlavne pri multitaskingu? Mne uz sa to stalo u najnovsej Erziky min. 8x

Inak Erzika je TOP vec.
All.Os (75)|20.4.2009 10:35
[quote=buckowski]Zdravím,
nejprve chci za 5. Eržiku poděkovat. Nová verze mi udělala radost. Přestože mám "těžkou" verzi, tak mi příde poměrně lehká a svižná :D

Přesto jsem ale narazil na problémy, které se mi nedaří vyřešit:

1) Výpis o doručení zpráv - přestože v Advanced Configu zakážu - výpisy o doručení mi stále chodí dál - docela to otravuje
2) Music Tab - v případě, že vypnu ručně display - což používám z důvodu šetření baterky místo zamykání, tak se vypne i přehrávání muziky. Chápu, že je to v Eržice možná úmyslně, ale rád pustim muziku, nasadím sluchátka, vypnu display a jdu. Nevíte někdo, jestli se dá upravit, aby vypnutí displaye nevypnulo i zvuky z přehrávače v MusicTabu v Manille?

Předem díky za odpovědi[/quote]

2) Zkus aplikaci [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Rikal jsem Adowovi, at ji zaradi do tezke Erzi, ale on nechtel :-)
Adow (1267)|20.4.2009 10:36
maXtreme: Dá se to nastavit v registrech - kompletní popis najdeš zde.

MAGMA: Jj, s Operou mám bohužel dlouhodobě problémy a nepodařily se vyladit ani teď. Posílal jsem testerům víc verzí Opery s tím, že vybereme tu nejlepší, bohužel to bylo vcelku bez odezvy. Jestli chceš, můžeš zkoušet a najít tu nejlepší sám ;). [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
maxtreme (248)|20.4.2009 10:56
Tak jsem to na xda studoval ale jelikoz umim jen nemecky tak jsem to moc nepochopil..
MAGMA_ce4you (11)|20.4.2009 11:12
[quote=Adow]
MAGMA: Jj, s Operou mám bohužel dlouhodobě problémy a nepodařily se vyladit ani teď. Posílal jsem testerům víc verzí Opery s tím, že vybereme tu nejlepší, bohužel to bylo vcelku bez odezvy. Jestli chceš, můžeš zkoušet a najít tu nejlepší sám ;). [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].[/quote]
Pustim sa do toho, ak na nieco pridem budem reportovat.

buckowski (39)|20.4.2009 15:07
[quote=All.Os][quote=buckowski]Zdravím,
nejprve chci za 5. Eržiku poděkovat. Nová verze mi udělala radost. Přestože mám "těžkou" verzi, tak mi příde poměrně lehká a svižná :D

Přesto jsem ale narazil na problémy, které se mi nedaří vyřešit:

1) Výpis o doručení zpráv - přestože v Advanced Configu zakážu - výpisy o doručení mi stále chodí dál - docela to otravuje
2) Music Tab - v případě, že vypnu ručně display - což používám z důvodu šetření baterky místo zamykání, tak se vypne i přehrávání muziky. Chápu, že je to v Eržice možná úmyslně, ale rád pustim muziku, nasadím sluchátka, vypnu display a jdu. Nevíte někdo, jestli se dá upravit, aby vypnutí displaye nevypnulo i zvuky z přehrávače v MusicTabu v Manille?

Předem díky za odpovědi[/quote]

2) Zkus aplikaci [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Rikal jsem Adowovi, at ji zaradi do tezke Erzi, ale on nechtel :-)[/quote]

Díky za nápad, ale používat další aplikaci - i když maličkou - mi přijde zbytečný - zvlášť, když stačí zmáčknout HW tlačítko. Adow psal, že to není schválně a že to zkontroluje.
mraq (53)|20.4.2009 15:48
[quote=buckowski]
2) Music Tab - v případě, že vypnu ručně display - což používám z důvodu šetření baterky místo zamykání, tak se vypne i přehrávání muziky. Chápu, že je to v Eržice možná úmyslně, ale rád pustim muziku, nasadím sluchátka, vypnu display a jdu. Nevíte někdo, jestli se dá upravit, aby vypnutí displaye nevypnulo i zvuky z přehrávače v MusicTabu v Manille?
[/quote]
Jak vypinas rucne display? Myslis vrchnim power tlacitkem? Pokud ano, tak mne to takto funguje bez problemu - vypnu a muzika hraje dal.

Jinak - sta stranka, boucham sampus. Na zdravi, Adame!
Adow (1267)|20.4.2009 16:03
Ještě nebouchej, teprve tohle je 1000. příspěvek v tématu (původně jsem tu měl napsaný 999., ale ono je 999 odpovědí + ten můj první příspěvek) :D.. Jinak díky!

Jinak jsem rád, že Tobě to funguje - opět se vymluvím na to, že nemám na čem zkoušet, ale když jsem jen porovnával nastavení, tak to je pořád stejné = mělo by se to chovat stejně jako u minulých verzí a tam mě to takhle určitě fungovalo.