Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Diamond - WM6.1 - CZ - Eržika - pravá česká RÓMka :) - ver. 08-2.09 - 18.8.2009 (FINAL)

khonza (18)|13.4.2009 08:33
Dovolím si přidat dva postřehy do diskuse.Erža 4 T s chová supr a těším se na 5.Trápila mě však přílišná žravost baterie,přes den jsem ale na noťasu a v autě tak jsem to moc neřešil,nicméně člověk je šťoura,tak jsem bádal a tahle moje zkouška mě dost překvapila.Nahodil jsem radio 1.11.25.01 a úplně odboural styluslock.A ejhle v pátek jsem sundal odpoledne z nabíjení je neděle a pořád alspoň dvě čárky.Zda pomohlo rádio či odinstalace styluslock nevím alefunguje to.Zda pomohlo radio či odborání programu běžící na pozadí nevim ale spokojenost.Uvidíme co Eržika 5 dovede,už aby byla.
Jackal1 (161)|13.4.2009 08:37
khonza: máš se na co těšit. Myslím, že Eržika 4 byl povedený kousek a Eržika 5 je zas o kus dále. Mám ji od včera a zatím si libuji. Měl jsem jeden problém a vlastně to nebyl problém, ale novinka a je to už vyřešeno, jinak si zatím nemám na co stěžovat. :yes:
tombik_ce4you (116)|13.4.2009 10:16
hmm to radio me mrzi. A taky uz se na Erziku 5 nemuzu dockat. 4ku ted Flashovat nechci, je to prace na nekolik hodin nez telefon nainstaluju a nakrmim software a nastavim a tak...A to se mi nechce delat vickrat...

Vim ze to sem asi nepatri, ale nepodarilo se mi najit zadny dostatecne polopaticky navod jak se meni radio. Budu tudiz rad kdyz mi nekdo nejake doporucite a hodite mi nejaky odkaz na navod. Mimochodem co znamena ze to ponechava puvodni SPL :-o

Jeste jsem nikdy neflashoval nic jinyho nez origo rom..a to byla proste klikacka na NEXT...:-/

Predem dekuji za rady a za odpusteni tohohle prispevku (tak trochu mimo tema)
Dryha_ce4you (143)|13.4.2009 10:27
ahoj,
radio si proste stahnes a flashnes stejne jako romku, tzn mas nejakou diamondimage.NBH a vetsinou tak je CustomRUU.exe takze spsutis a klikas stjene jakou u ofiko defacto. neprehrava romku takze data zustavaji i dal. nebat se ze bys o neco prisel ale i presto zaloha se hodi (ja dlema SPBackupem) jistota je gulomet :)

Erzika v5 uz je u me v diamntiku a testuji, mam jiz par poznatku ... a jen pro pobaveni .. pokud shanite rusicku na bezdratove klavesnice a mysi tak diamant je ideal :D pokud ho dam pod stul do police a klaveska je nad nim tak mys odmita pohyb a cuka se kdyz diamond ma aktivni hovor, restartuje se a hleda sit a nebo i pri aktivnich datech :D
Jackal1 (161)|13.4.2009 11:01
Mám Diamantíka s Eržikou 5 vedle bezdrátové myšky, vedle NB a nic takového nepozoruji. :D Není problém v setu co mám napíchlej v počítači ? Na Diamantíka a Eržiku 5 nedám dopustit. :D Opravdu, to se mi nějak nezdá. :))
Dryha_ce4you (143)|13.4.2009 11:12
mno ja mam logitech set, starej docela, tady v praci a proste to dela no :) blizka freq holt. u mysky u meho ntb taky logi ale lepsi model to nedela :)
Jackal1 (161)|13.4.2009 11:16
Je to divný, ale věřím ti i to se stane. Někdy se něco takového povede. Také jsem měl kolikrát pár kuriozit, co se děli jen u mne. :D Co říkáš na Eržiku 5, je good, co ? :yes:
Jackal1 (161)|13.4.2009 11:50
Bluetooth a připojení přes ActiveSync bez sebemenšího problému, synchronizace v pořádku. :yes: Tapování na tlačítka ve správci spojení zabralo. :D Dobrá blbůstka a já to řešil asi dvě hodiny a nenapadlo mě tam kliknout. :oops:

Edit: oznamování nových SMS je super. :yes:
Dryha_ce4you (143)|13.4.2009 12:22
moje prispevky do testu v5 co jsem ted poslal Adowowi :)

ahoj,
takze romka je fajnova vse bezi defacto tak jak ma takze jen nejake drobnosti vlastne a nejake navrhy :)
1) exchange synchronizace funguje bezproblemu - veskere slozky atd funkcni. jediny detail ale to nemusi byt problem romky ale pro pripad ze by nekdo mel stejny kiks - prvni pripojeni k serveru a AS proste stal a nedelal nic ikdyz se tvaril ze ano. po odpojeni a znovu pripojeni (pres data v tlf.) se rozjel uz bezproblemu a vse jede. spis prisuzuju AS na PC nez romce, co si budem rikat je to MS program ( psst nic sem nerekl :D )
2) velikost pisma v mailu/sms, jeho uprava na mensi font pomoci kolecka ze standartniho na mensi nesla, skocilo to na nejmensi coz uz neni skoro citelne a na ten mezi sem se nedostaval vzdy skocilo hned na minimalni. po advanced konfigu a pouhem otevreni SmartTouch menu a restartu vse ok takze pripadny problem se da resit takto - asi dojde ke kompletni inicializaci SmartTouch.
3) automaticke nastaveni datovych prenosu - vyskoci obrazovka s popisem o co jde ale je dole zapadla pod okraj obrazu asi 40% a neni citelna cela. na liste je ale moznost Ano/Ne k automatickemu nastaveni.
4) v Nastaveni / Telefon je zalozka Internet - Hovor pres a chybi kus textu (Hovor pres internet tam ma byt myslim)
5) instalace certifikatu pro exchnage server pozaduje potvrzeni atd. - neslo by odstranit? na vsech ostatnich romkach jsou odebrane tyhle otravny hlasky :)
6) primlouvam se za implementaci klavesnice z Diamonda2 bez sipek tady jsem na ni zvyklejsi nez na FingerKeyb a sem linej zvykat si na jiny veci :D ikdyz ty preddefinovany texty vypadaj zajimave
7) taky bych se primlouval za Kalendar na TF3D tady :)
8) Tapeta na TF3D kdyby se dala nastavit pro vsechny zalozky :)
9) Zalozka Komunikace na TF3D - nebylo mozny zmenit MS Direct Push za Datova spojeni tak aby clovek pro vypnuti dat nemusel pres Nastaveni - Komunikace a tam teprve vypinat? Jinak je totiz de facto tahle zalozka Komunikace skoro nevyuzita a osobne ji mam i schovanou.
10) WiFi funguje i pripojenim na WPA2-PSK coz je prima v praci se pichnout na lokal :)

Tak snad moje postrehy budou co platne (od 5ky ot ber jako moje pranicka uz jenom :) ), pokud na neco prijdu jeste tak dam vedet zase. Ted jdu blbnout dal, tohle bylo co jsem nasel hned po ozivovani :) Posilam na SZ abys to nemusel hledat na foru pak i na forum aby videli ostatni :)
sarkanik_ce4you (3)|13.4.2009 12:32
Tak koukam, ze v bodech 3, 4, 9 a 10 jsme se shodli, za 7 se take primlouvam :)

Jedna otazka do placu, take vam v klasickem spravci komunikace (bilem) diamond vibruje pri kliknuti na jednotlive polozky (ne na posuvniky)?
Dryha_ce4you (143)|13.4.2009 12:47
jj rekl bych ze to ma souvislost s TouchResponse je to proste fce oznameni aktivity policka tak jako se to da nastavit u hovoru nebo pri doteku na keyboard.
sarkanik_ce4you (3)|13.4.2009 12:55
Jj, to me taky napadlo, ale ani vypnuti Touch Response nepomohlo...
Falco_z_Brna (37)|13.4.2009 15:17
Námět: ve verzi 5 by bylo dobrý, kdyby se dal vypnou styluslock. Mě osobně dost vadí a bohužel kdykoliv ho vypnu, tak se zase sám zapne. Nevím proč.
tombik_ce4you (116)|13.4.2009 15:31
nebo ho nahradit aplikaci TouchLockPro...ta se mi osvedcila, vyuziva na odemikani light senzor nebo kapacitni plosky na tlacitkach :-) Zadne mackani, bud je dost svetla takze kdyz ho vyndam z kapsy tak se odemkne a nebo staci pohladit telefon na jedne ze tri plosek. Kompletne konfigurovatelne postupy pro odemceni a podobne.

Samozrejme pokud vytahnete stylus tak se take odemkne ale koho by porad bavilo vytahovat stylus ze?
Jackal1 (161)|13.4.2009 15:51
Falco_z_Brna: mě se zapne jen po restartu, protože je nastavený, aby se zapínal po startu telefonu. Odstraň ho po spuštění a nebude se zapínat, jinak se mi neaktivuje, jen po zapnutí telefonu. :oops:
Adow (1267)|13.4.2009 16:07
Dryha: Hezký výčet ;)
1) Uzavřel bych to tak, že jsem rád, že to funguje alespoň takhle. Já to nepoužívám a nemám jak odzkoušet.
2) Podívám se co je v "origo" nastavení SmartTouch a porovnám s AC, případně upravím..
3) S tímhle vám bohužel nepomůžu, je to věc toho doplňku velkých menu.. A z hodnot co s tím souvisí v registrech nejsem až tak moudrej :D. Jestli někdo ano, rád to opravím. Na druhou stranu - jak často tohoto průvodce normální uživatel, kterej v podstatě nemění SIM uvidí?
[code][HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\HTCMenus]
"FontSize"=dword:0000001a
"ItemHW"="440,72,640,72"
"ItemTile"="10,72,146,0,11,22,33,44,55,66,77,88,99,110,121,132,143,154,165"
"NaviHW"="440,46,640,46"
"CheckIcon"="43,33,421,73"
"NaviIcon"="20,46,146,354,375,396,417"
"NaviTile"="10,46,146,200,211,222,233,244,255,266,277,288,299,310,321,332,343"
"SelectIcon"="31,32,146,438,470,502"
"SubMenuIcon"="19,32,73,465,485,505,525"
"ItemHL"="0,73,0,0"[/code]
4) Tohle je v MUIku a můžu to změnit. Otázka je na co, tak aby se to tam vešlo. No zkusím..
5) ROM má vypnutá upozornění při instalaci atd. Na certifikáty to asi neplatí (nikdy jsem ještě certifikát neinstaloval, takže nevím :D). Při instalaci nepodepsaných programů je toto ale vypnuto.
6) Mě se ta z Diamonda2 nelíbí, takže zatím ne. Určitě se na to ale někde na XDA válí CAB, kterým si ji můžeš nainstalovat.
7) Ten pro klasické TF3D se mi zdál docela naprd, na TF3D 2 už je to o něčem jiném. A tam ho samozřejmě mít budu.
8) Už to tu proběhlo u dřívější verze. To jsem zkoušel a zase oddělal. Když se to tam přidá, tak zmizne originální tapeta TF3D a je tam jen černo. Opět, kdo chce, může si dát CAB.
9) Bohužel neumím. U normálního Správce komunikace jdou nastavit položky v registrech, tady je to jeden zakódovaný soubor manily.
10) To je asi dobře :D

sarkanik: S tím vibrováním nemá TouchResponse nic společného. Je to prostě vlastnost nového Správce komunikace. V registrech na to není žádnej přepínač.

Falco_z_Brna: Stačí smazat zástupce ve Windows/Po spuštění ;)

tombik: TouchLockPro se mi moc nezamlouvá - je už příliš složitý. Já zámek StylusLocku v podstatě nepoužívám a mám jej tam hlavně kvůli tomu, že na malém místě zobrazí baterii i hodiny (a ještě tím přeplácne - pokud nejsi "Doma" - podle mě zbytečnou ikonu hlasitosti). WK Task totiž hodně místa pro ikony sežere a proto je potřeba místo šetřit.
Jackal1 (161)|13.4.2009 16:19
To já jsem skromný. Mě tato verze Eržiky moc potěšila. Ne jen to, že je v rodném jazyce, ale hlavně to co má, co nemá a jak funguje. Hledal jsem hledal, něco co bych chtěl opravdu vytknout, nebo navrhnout na změnu, ale po velkém snažení, jsem zjistil, že prostě nemám co. Sám přepsat ROM neumím a v této formě co je Eržika 5 je to pro mě dokonalost sama. Mohu jen poděkovat a těšit se z nové Eržiky verze 5. Mám naprosto funkční telefon, kde mám pro život několik pro mě důležitých aplikací a map a vše mi funguje bez sebemenší chybičky a to je pro mě důležité. :yes: :yes:
Dryha_ce4you (143)|13.4.2009 17:24
ja myslim ze se shodneme vsichni ze jsi odvedl super praci opet a Erzika v5 je fajnovka :)

co se mych pripominek tyka tak nedelam testovani prvne a jsem starej detailista a stoural :D
tombik_ce4you (116)|13.4.2009 19:44
Aha, on kdyz je tam ten PhoneCanvas z TF2 tak asi nebude zamek jako takovej moc potreba co? No a kdyz bude treba tak se to da vzdycky vyhodit z po spusteni ze? Zajima me ten Vas VK task. No hrozne se tesim az to poprve vyzkousim. Doufam ze to z me prastare oficialky bude takovy skok jak ocekavam :-)
blackman_82_ce4you (255)|13.4.2009 21:03
jako asi neni po strance funkcnosti co vytknout, jen bych do TF3D pridal zalozku zvuky, dal mi vadi nabidka "oznameni" co se objevi po kliknuti na horni listu, duvod je ten ze jsem takto vypinal prenos gprs ted se musi do zalozky "nastaveni" a tam to teprve vypnou protoze zalozka "komunikace" neobsahuje volbu "datova spojeni" coz je docela voprussss :-( Mozna by stalo za to jeste prepsat nazev klavesnice z qwerty na qwertz. Jinak uz se tesim az nainstaluju lehkou verzi, doufam ze bude obsahovat fingerkeyboard :-D

EDIT: bavim se o v5 snad to z toho vyplynulo ;-)
blackman_82_ce4you (255)|13.4.2009 21:03
smazat
ropyno (69)|13.4.2009 21:29
[quote=blackman_82]jako asi neni po strance funkcnosti co vytknout, jen bych do TF3D pridal zalozku zvuky, dal mi vadi nabidka "oznameni" co se objevi po kliknuti na horni listu, duvod je ten ze jsem takto vypinal prenos gprs ted se musi do zalozky "nastaveni" a tam to teprve vypnou protoze zalozka "komunikace" neobsahuje volbu "datova spojeni" coz je docela voprussss :-( Mozna by stalo za to jeste prepsat nazev klavesnice z qwerty na qwertz. Jinak uz se tesim az nainstaluju lehkou verzi, doufam ze bude obsahovat fingerkeyboard :-D

EDIT: bavim se o v5 snad to z toho vyplynulo ;-)[/quote]

Ta horní lišta se dá vypnout,stačí najet start/nastavení/systém/TouchFLO/a zaškrtnout zobrazovat obrazovku stavu systému,pokud jsou stavové ikony aktivovány.A ejhle je to tam

blackman_82_ce4you (255)|13.4.2009 22:42
diky, uz to bezi ;-) Na tuhle ikonu jsem snad nikdy neklik :-D
Adow (1267)|14.4.2009 00:41
Tak pár oprav provedeno, další potřebují delší zkoumání a na to bohužel není čas (už teď docela přetahuju :D).
Rozšíření průzkumníka jsem ještě přeložil do češtiny, Office jsem nastavil tak, aby ukládaly soubory do Internal Storage. S hláškami jsem se pral hodně dlouho (několik hodin), ale bohužel bez úspěchu. Chyby v zobrazení průvodce nastavení sítě dělá doplněk Notification Enhancement (události) - podařilo se mi okno posunout nahoru nebo dolů, ale nikdy ne zvětšit. Na XDA ale o chybách zobrazení píšou taky. Problém bude v tom, že je to předěláno z WVGA, ale tenhle doplněk se mi moc líbí a nebudu ho oddělávat jen kvůli takové maličkosti - snad to nikoho trápit nebude. Stejně tak jsem neuspěl s opravou hlášky Hovor přes internet - při změně to blbne pořád, chyba je někde u MS (ten text se tam evidentně vejde, nevím proč ho to zalamuje). To je zatím vše - pokud se nevyskytne nic závažného, tak podle plánu dneska ROMka vyjde ;).
Falco_z_Brna (37)|14.4.2009 01:14
Všem díky za radu. Murphyho zákony fungují spolehlivě. Já si s tím lámal hlavu pěkně dlouho, ale odstranit zástupce ve složce po spuštění mě nenapadlo. :D
Už se těším na E5.
bropol (33)|14.4.2009 09:29
Dotaz na testery:
Jak to nyní vypadá s výdrží baterie??? Vím, že toto souvisí taky na verzi Radia, ale přece jen.

Adow:
Tak co už??? Nemůžu se dočkat, až V5 budu moct nacpat do mého MDA. Dle slouv testerů co jsem četl, jedním slovem pohádka. Tak šup.:))
Adow (1267)|14.4.2009 10:04
Testeři mají čas do 12, pak ještě možná budu nějaké jejich postřehy zpracovávat. ROM vydám někdy odpoledne - to už snad vydržíte, ne? Stejně mi ji pak během pár hodin zhatíte :D..

Ještě jsem udělal jednu zajímavou věc navíc - výrazně jsem zmenšil grafiku telefonní aplikace (takovým způsobem, že jsem všechny bmp převedl na png a přejmenoval tyhle png na bmp :D). Ušetřeny 2 MB a zobrazení hovoru na displeji i zvonění je o něco rychlejší.
Gego (15)|14.4.2009 10:27
no ak bude taka, ako v4,tak u mna vydrzi pokial neurobis 6-tku
TOKYJE (17)|14.4.2009 12:28
Procital jsem posledni dva dny cele vlakno a takhle bych si predstavoval oficialni technickou podporu. Asi ziju nekde jinde :( . To co dela Adow a vetsina ucastniku tohoto Erzika vlakna me presvedcila - jdu si nastudovat flashovani ROM a v.5 bude ma vyvolena. Diky a pokud budu uspesny a neroslapu pristroj, tak dorazi i odmena pro Adowa :yes: .
blackman_82_ce4you (255)|14.4.2009 12:48
[quote=bropol]Dotaz na testery:
Jak to nyní vypadá s výdrží baterie??? Vím, že toto souvisí taky na verzi Radia, ale přece jen.
[/quote]
Ja nemel s vydrzi problemy ani u jedne verze erziky a to same plati pro v5 ;-)
Dryha_ce4you (143)|14.4.2009 13:12
vydrz baterie: mno ja mam stale rozporuplne pocity z vydrze. z radia 1.00.25 sem presel na 1.09.25 a prijde mi to stejne. ted sem zrusil stylus lock tka uvidim jestli jak tu nekdo psal to opravdu nema vliv .. zatim mi prijde ze asi ne nijak markantni. takze budu zkouset jine radio nejspis.
ale musim k tomu ustalit nejdriv taky romku takze po flashnuti final v5 a jejim komplet naladeni budu moct zacit testovat vydrz radne protze pokud denne delam 10restartu, neustale honim diamatika jak nadmutou kozu tak se moc objektivne vydrz neda posoudit :)
blackman_82_ce4you (255)|14.4.2009 14:20
mozna ze nemam problemy s vydrzi kvuli tomu ze pouzivam lehke verze erziky ... Tezko rict
Jackal1 (161)|14.4.2009 14:56
Já mám kapacitu baterie 1350mAh a jsem tad maximálně na dvou dnech a radio mám najnovější, ale těch restartu při testování Eržiky 5 je také pár a ještě pořád jsem napíchlí na GPS a testuju své nové navigace, tak dva dny je maximum. ;)
Adow (1267)|14.4.2009 15:17
Tak v prvním příspěvku je odkaz na Eržiku 5. Vzhledem k tomu, že dávám přednost stabilitě, je pětka s klasickou Manilou (TF3D). Za chvilku odnáším telefon znovu na reklamaci, tak nové v5 přeju, ať s ní nejsou problémy - bez telefonu se mi totiž řeší dost špatně.
Pro testery - ROM je ještě mírně dopilovaná, tak si ji kdyžtak stáhněte znovu.
K dispozici později dám i odkaz na verzi s Manilou Rhodium (TF3D 2) - ve zvláštním vláknu, aby se to tu nepletlo. Tahle verze bude spíš ale jen pro nadšence a testery, TF3D 2 je v podstatě plně funkční, místy ale vcelku nestabilní.

Ještě jsem udělal malou zajímavou statistiku. Původně jsem Eržiku udělal pro sebe - impulzem byl Dutty a jeho hodně nepovedená poslední ROM (nemyslím tu 2.03). Kdyby se Duttymu povedla, Eržika by neměla důvod vzniknout :D. Ani jsem nečekal, že ji zkusí tolik lidí. Takže díky všem co stáhli a vyzkoušeli!

Počty stažení:
Eržika v1: 112 + iprotebe (tam se to neevidovalo)
Eržika v2: 335
Eržika v3: 664
Eržika v4: 930
Eržika v5: ???? (pokoříme 1000?? :D)
bropol (33)|14.4.2009 15:33
Adow: Mám to chápat tak, že ve V5 není TF3D z diamonda2, ale klasické staré, které bylo použíto ve Eržice 1-4???
Adow (1267)|14.4.2009 15:44
Ano, jak píšu. V5 má klasickou manilu, ještě během dneška ale dám k dispozici i verzi s manilou2.
Dryha_ce4you (143)|14.4.2009 16:04
manila dva
to bude hra :D
tak to uz se tesim ze si budu mit s cim hrat , ted mam dva dny volna tak se vyblbnu nejspis :)))

jinak Adow co se poctu stazeni tyka tak je vice nez uctyhodne cislo! klobrc dolu, tvoje prace je skvela ;)
pipo (10)|14.4.2009 16:05
mozem pred istalaciou V5 zmazat aj vsetko na internal storage mam tam uz dost somarin a nechce sa mi to premazavat
Adow (1267)|14.4.2009 16:08
pipo: Jasně, proč ne.. Dokonce bych to i doporučil :D.

Kdo si chce hrát s manilou 2, tak tady je založeno nové téma.
Jackal1 (161)|14.4.2009 16:28
to Adow: co znamená " ROM je ještě mírně dopilovaná " ???? Má to cenu nahodit, když mi ta 5tka co jsi mi předevčírem poslal šlape ? Je to výrazné dopilování, nebo to nepoznám, jako běžný uživatel ??
Adow (1267)|14.4.2009 16:29
Když si to tu přečteš (poslední dvě strany, moje příspěvky), tak se změny dozvíš :D.
Gego (15)|14.4.2009 16:51
Adow-riesil si v ROM-ke duplicitne spustanie aplikacie Telefon? To je hlavny problem Manily.potom velkost pouzivanej pamate rastie.neskusal si toto vyladit?som tu novy, mozno sa to tu uz rozoberalo, ak ano tak sa ospravedlnujem.
Jackal1 (161)|14.4.2009 17:43
Tak to cenu nemá, počkám na razantní úpravy až se budeš nudit. :D
mr.slim_ce4you (14)|14.4.2009 19:14
ked stlacim stav baterie tak mi zamrzne phone :(
qwido (70)|14.4.2009 19:15
Zdravim všechny,
Erža 5 je snad nejlepší ROM, kterou jsem kdy nahodil (a že jich nebylo málo).
Poslední dobou jsem tíhnul k UDK, ale niní je Erža jasná volba.
Jěště dotaz:
Vím, že to tu už bylo řečeno, ale řešení jen polovičaté.
Jak !!!!!!TRVALE!!!!!! vypnut Stylus lock.
Pokud ho vypnu v task manageru, po restartu je stylus lock opět v horní liště.
Nevíte někdo jak na to ?
Jackal1 (161)|14.4.2009 19:17
Vymaž zástupce ve složce Windows - po spuštění. :))
qwido (70)|14.4.2009 19:31
Ve složce po spuštění je jen jedna položka IMStartup. To je ono. Nerad bych smazal něco co nemám.

Omlouvám se, resco explorer mi to neukázal. Přes klasický File explorer OK.
Moc děkuju:yes:
Jackal1 (161)|14.4.2009 19:34
Já mám ve složce po spuštění StylusLock, ten odstraň a mělo by by to být good. :yes:

Edit: OK, v pohodě. :))
Adow (1267)|14.4.2009 20:06
mr.slim: Tím, že zmáčkneš na ikonu baterie/hodin, aktivuješ StylusLock. Telefon nezamrzne, jen se zamče. Po vysunutí stylusu bude zase fungovat. A když ho vysuneš a zasuneš zpět v průběhu sekundy, StylusLock se zase deaktivuje.
skkubo (33)|14.4.2009 20:31
po instalacii carnerovych ikon sa mi ukazuje povodna ikona stavu signalu ale ked telefon nabieha tak povodna nieje asi to blokuje nejaky program.stylus lock mam vypnuty.prosim o radu