Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vibrovanie HDčka

milos797 (259)|8.1.2009 17:35
Dnes som si všimol, že keď mi zvoní telefón, tak vibruje neustále. Teda nie je to nijako prerušované, ... Nie som si istý, či mi to nezaČalo len dnes. Ak Vám vibruje normálne, sekvenČne, tak mi viete poradiť, ako by som to vyriešil? Ak to vibruje tak ako má - nepretržite, je nejaký spôsob, ako si nastaviť spôsob vibrovania? Ja som to nikde nenasiel.
Ď
Simon_Sez (52)|8.1.2009 21:32
Hd takhle vibruje prostě, mě už to nějak ani nepřijde,ale taky mi to vadilo dříve :-) Můžeš použít tenhle program na který jsem narazil na netu, díky němu by sis měl upravovat vybrace. Vyzkoušej a uvidíš :D

VAlert 1.10 - 12,0 KB
Asi víte, že telefony na Windows Mobile umí při příchozím hovoru jen vibrovat, vibrovat a zvonit nebo nejdřív zavibrovat a pak zvonit. Tím defaultní výčet mo?ností končí, není mo?né volit jiné sekvence nebo typy vibrování, jako je tomu i u některých hloupých telefonů bez operačního systému. Díky této aplikaci není problém pou?ít úplně libovolné styly vibrací. Řídí se skriptem, který lze snadno editovat, mů?ete tedy pou?ít různě přeru?ované vibrace, eventuálně je přizpůsobit rytmu melodie vyzvánění. Po instalaci buď restartujte zařízení, anebo nebo ručně spus?te ?\Program Files\VAlert\VAlert.exe?. Napoprvé se nic nestane, program se spustí na pozadí (jen 11KB RAM) a při příchozím hovoru bude vibrovat podle skriptu. Pokud chcete otevřít okno programu, spus?te ho znovu. V okně nenajdete pouze dialogovou nabídku ?Menu? pro otestování skriptu vibrace (?Test?) a opětovné skrytí programu (?Hide?). Levé tlačítko ?Close? zcela uzavře program. V samotném souboru ?script.txt? se nachází informace, podle kterých se vibrace řídí. Jde o číslo doby vibrace a čekání oddělené čárkou po jednotlivých řádcích (například řádek ?100,600? znamená, ?e bude telefon 100 milisekund vibrovat a 600 čekat). Tento soubor mů?ete editovat buď na stolním počítači, nebo přímo v zařízení (pokud pro tento účet pou?ijete mobilní Word, nedovolte mu soubor změnit z .txt na .doc nebo .docx formát!). Pro správnou funkci musíte mít v ?Start? -> ?Nastavení? -> ?Telefon? zvoleno v typu vyzvánění vibrovat a zvonit. V oficiální diskusi na fóru xda-developers.com
milos797 (259)|8.1.2009 22:14
V-Alert som zistil že ešte nie je dorobený na podporu Diamonda, HD... Ževraj po inštalácií vypne ovládanie zvuku bočnými tlačítkami a treba ešte počkaŤ na ďalšiu verziu. Teraz je tuším 1.21
Ale ďakujem. Ak vie niekto ine riesenie ktore uz funguje :-)