Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro - Tehla cez noc!

mijou (109)|1.1.2009 12:24
Caute vsetci!
Vsetko dobre v Novom roku!
Tentorok sa zacal uplne zvlastne, Rafik v noci nieco fotil, poslal par SMS a potom sa pozreli nejake prezentacie cez video kabel! Nejak okolo polnoci siel spinkat na policku vedla telky a rano cca o 6:30 po akcii som zistil, ze je vypnuty a nejde zapnut, po pripojeni k nabijacke nenabija, Nereaguje na pripojenie ku kompu. Proste tehla!
Vie niekto co sa mohlo stat.
Dik!

OKI!
Posledna moznost, co ma napadla je vybrat baterku a zmerat ju na testri! Mala 0.00V, pomohlo male parsekundove ozivenie druhou baterkou, napatie skocilo na 3.2V!
Vlozil som ju do telefonu a VOALA nabija, ale neda sa zatial zapnut, Vraj battery level very low! Ale snad to uz pojde!!
STASTNY NOVY ROK!!!!!!!!!!!:)
Pavel Koza (4761)|1.1.2009 15:52
Moje znalosti baterii jsou velmi zakladni, ale baterii ktera se vybije na 0V bych okamzzite reklamoval, nebo alespon prestal pouzivat. Akumulator by se nikdy nemel vybit na nulu, pri nabijeni pak mohou nastat problemy.
Jameson_ce4you (51)|1.1.2009 16:03
Pavel ma pravdu, ak môžeš, choď to reklamovať! LiPo batéria, úplne vybitá, je zničená - dokážeš ju síce popísaným spôsobom nabiť, ale úž veľmi poškodená - stratí kapacitu, tj. jej výdrž sa prudko zníži. Je to vlastnosť LiPo batérií - ak ich príliš vybiješ, prídu o kapacitu, ak ich príliš nabiješ, vybuchnú... Ber to pozitívne - stále došlo k poškodeniu tým menej ničivým spôsobom. Aby sa nepovedalo, že kecám len tak - na LiPo batérie lietam s modelmi a mám s nimi trošku skúsenosť - aj s úplným vybitím (zabudol som ju v modeli, tož...).