Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - Nevyzadane pripojeni k siti

Falka (5)|30.12.2008 10:27
Dobry den...rano sem zjistila ze jsem pripojena k siti 3G jiz 8hodin coz znamena ze se telefon pripojil v dobe kdy jsem spala, mohl by mi prosim nekdo poradit jak je to mozne ? pripadne jestli neexistuje nejaka ,,historie,, kde bych zjistila co se v noci s telefonem delo a nebo tak vubec jesti je to normalni
dekuji
osch (1330)|30.12.2008 11:06
Celkem běžná věc toto připojování. Například se samo mohlo pokusit o aktualizaci počasí, nebo cokoliv co běžně internet potřebuje. Nejlepším řešením je použít malou free utilitku MoDaCo NoDATA, pomocí které si zakážeš přístup k netu a když ho budeš potřebovat tak si ho povolíš.
Na historii přenesených dat je asi nejlepší [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Ale není free.
Falka (5)|30.12.2008 11:26
no jen at se pripojuje, kdyz to potrebuje, ale nejak nastavit aby se taky sam odpojil kdyz si udela co potrebuje asi nejde ze ? poradek musi byt :))
a jinak dekuji za odpoved
osch (1330)|30.12.2008 12:50
Tak na automatické odpojení např. GB-Soft GPRS/UMTS Tweak.
Falka (5)|30.12.2008 14:11
[quote=osch]Tak na automatické odpojení např. GB-Soft GPRS/UMTS Tweak.[/quote]

diky moc to je presne to co potrebuji :))
radospol (175)|30.12.2008 14:13
Nemas v pocasi nastavenu aktualizaciu na nejaky termin? Inak je blbost aby sa sam od seba zapol,ked mas pristroj v klude.
Je mozne,ze pred spanim si presla menu touch flo aj cez pocasie a automaticky sa ti zapla aktualizacia aniz by si si toho vsimla,polozila ppc a isla spat:) Tiez som to tak mal v zalkade tak nastavene.
Falka (5)|30.12.2008 14:31
no prave pocasi me napadlo jako prvni a taky sem tu aktualizaci vypla ale rano to bylo stejne pripojeny...nevim ale ted uz mam nastaveno odpojeni po 10ti minutach necinnosti a je to bezva :))
osch (1330)|30.12.2008 15:13
Taky se klidně může připojovat QuickGPS, nebo cokoliv jiného. Počasí není to jediné co pořád leze na net.