Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3600 - Jaká ROM mi aktivuje GPS funkce?

Martinspeed (6)|27.12.2008 18:24
Zdravim,
nikde som cital, ze na mojom P3600 sa da aktivovat GPSko, hladal som to, ale na officialnej stranke mi to nejde stiahnut
http://www.htc.com/europe/supportdownloadlist.aspx?p_id=3&act=sd&cat=all

nemoze to niekto ochotny hodit na rapida, diky moc
htcjirka (1875)|27.12.2008 19:14
Zrejme mas brandovane P3600,tady je oficialni rom s aktivovanou GPS.Jelikoz ti nejde stahnout z ofiko stranek a je podezdreni ze mas necistokrevne HTC,pred flash rom doporucuji zarizeni odemknout pro jakoukoliv rom a to pomoci HardSPL,ktere mas zde.Vyhnes se tak moznym problemum.
bjirka (380)|27.12.2008 19:52
Souhlas!
Doporučuji naflešovat neoficiální ROM: Karmba_a Diamond Black For Trinity v11.3 - Ve verzi s WM6.1 včeně velice kvalitně zakomponovaného Touch Flo s reakcemi, které by mohli závidět mnozí uživatelé nejnovějších strojů - sice není z nejposlednějších, ale kvalitní. Jako Radio ROM s aktivovanou interní GPS doporučuji nejposlednější ve verzi: Trinity_Radio_1.56.70.11. Pro Trinity nadšenci z xda vyřešili konečně i funkční program QuickGPS. Velice užitečné především z důvodu urychlení fixu GPS, který není v tomto zařízení z nejmodernějších( nejrychlejších). Vše potřebné zde
Martinspeed (6)|31.12.2008 16:04
Ďakujem vám chlapci, tá verzia Windowsu 6.1 z Diamondu vyzerá skvele, ovela lepšie ako tú čo mám teraz, asi to skúsim, nech ten telefon ožije aj po designovej stránke:D