Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení pro O2 active

symmetry (31)|24.12.2008 23:13
Zdravím

Mám dotaz, jak správně nastavit TYTN II pro portál O2 active, na Symbianu jsem nastavení provedl ručně ale, zde nevím jak na to a nechtěl bych nastavit něco špatně, aby se mi například neúčtovala nekorektně data.
Nastavení pomocí O2 stránek jsme zkoušel, nic moc tam k tomu ale napsáno není,
Díky za každou radu.
Pavel Koza (4761)|25.12.2008 15:40
Nevim, jakou tam mate ROMku, ale na HTC uz je delsi dobu autokonfiguracni utilitka, ktera to nastavi spravne. Pak uz staci jen v Start - Settings - Connections - Connections prekontrolovat, jestli je spravny APN a muzete internetit. Ale je fakt, ze to kontroluju taky, pokud vim, tak O2 je jedinej operator, kterej i kdyz si platim neomzeny internet, tak je mi schopen nauctovat WAP data extra. Toto zjisteni me stalo 800 Kc... :evil:
symmetry (31)|25.12.2008 15:52
A netušíte prosém, kde ten cab soubor sehnat? Jinak s O2 naprosto souhlasím, meměl jsme možnost se jinak připojit a tak jsem si aktivoval neomezený tarif, vše správně nastavil a na konci zůčtovacího období mi přišlo +60000Kč navíc, a poté 1800 Kč..samozřejmě to byla chyba O2 ale měsíc čekat na vyjádření k reklamaci, je fakt děs.
Pavel Koza (4761)|25.12.2008 16:12
Jelikoz je to z ROMky, tak to sem nechci davat sem, ale najdete to tady na XDA-dev. Druhy prispevek, Connection Setup, odkaz na RapidShare. Ale nevim, jaka je to verze, takze nainstalovat nechat nakonfigurovat (asi bude nutny jeden nebo 2 restarty) a pak poradne zkontrolovat. :)
symmetry (31)|25.12.2008 16:27
O.K díky jen si ale říkám jestli nebude problém s tím, že třeba na symbianu je vždy možné vybrat přístupový bod..internet, wap, etc..
Ale zde asi wap k dispozici nebude což? A pod se k wap.o2active připojít přes AP internet, tak aby ta data nebyla pak účtována, i když podle mě by to na to míti vliv nemělo mít..ale zajímala by mne Vaše zkušenost.
Pavel Koza (4761)|25.12.2008 16:36
Po pravde receno, WAP jsem pouzil jednou (a to byl ten pripad, kdy jsem platil 800Kc), jinak porad mam APN internet na vsechno. Takze bohuzel nemuzu s temito zkusenostmi slouzit, ale je fakt, ze sprava komunikacnich profilu je na WM zbytecne robustni a slozita...